id: by849b

Fundacja Zielona Przystań z Tarnowa zbiera na…. używanego BUSA

Fundacja Zielona Przystań z Tarnowa zbiera na…. używanego BUSA

Nasi użytkownicy założyli 1 036 376 zrzutek i zebrali 1 105 117 169 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Za podstawowy cel Fundacja obrała realną pomoc drugiemu człowiekowi oraz działania związane z prawdziwą ekologią. Jesteśmy młodym zespołem, który po prostu chce zmieniać świat na lepsze i czasem udaje się tego dokonywać :)


Wierzymy, w dobro i Wasze otwarte serca. Nie stać nas na nowego BUSa , stąd też prośba o wsparcie w zakupie używanego pojazdu, który okazuje się niezbędny do funkcjonowania na tym etapie rozwoju naszej Fundacji.


Prosimy Was o pomoc.

Poniżej przedstawiamy nasze zaangażowanie przez ostatnie lata i potrzeby jakie posiadamy:


  • prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy Zielona Przystań dla przeszło 50 osób u których występują przewlekłe zaburzenia funkcji psychicznych. Dom otwarty jest przez cały tydzień, z wyjątkiem świąt i dni wolnych. Znajdziesz nas na --> www.sdszp.pl oraz www.facebook.com/sdszielonaprzystan


Do czego jest nam potrzebny BUS w Ośrodku: przewożenie uczestników na zewnętrzne warsztaty, do lekarzy i specjalistów, ale także na organizowane wycieczki, czy też rajdy. Przewożenie zapotrzebowania żywnościowego i chemicznego do Ośrodka. 

jcd9000c8d627a7a.jpeg


Wyjazdy na teren Ukrainy na tereny objęte działaniami wojennymi w celu przekazania pomocy humanitarnej dla najbardziej potrzebujących. Nie możemy stać obojętni wobec krzywdy, jaką doznają inni ludzie. Staramy się, aby raz w miesiącu wyjeżdżała od nas pomoc z artykułami żywnościowymi,chemicznymi, a także lekarstwami.


j4ff18064ca687ee.jpeg

lf8ee6c469abf28f.jpeg

  • projekt Wehikuł czasu, przez który pomagamy zrozumieć osoby starsze i niepełnosprawne poprzez prowadzenie warsztatów z użyciem Symulatora Starości. W ramach projektu wykorzystywany jest specjalny strój – symulator starości, który pozwala młodszym ludziom przeżyć ograniczenia występujące w podeszłym wieku. Każdy, kto wypróbował Symulator GERT jest w stanie lepiej zrozumieć starszych ludzi, osoby niepełnosprawne. Symulator stworzył Wolfgang Moll – projektant i ergonomista, członek Niemieckiego Towarzystwa Gerontologii i Geriatrii. Symulator był stosowany podczas zajęć w niemieckich, szwajcarskich i austriackich uniwersytetach, klinikach, centrach medycznych oraz największych firmach m.in.: BMW, MAN, Bosch, Siemens.


  • Do czego jest nam potrzebny BUS: przewożenie symulatora do szkół i miejsc w których organizowane są warsztaty wraz z całym zapleczem (ścianka promocyjna, pomoce dydaktyczne – w tym stoły, krzesła, telewizor do prowadzenia prezentacji)


o2b640dc2aea962d.jpeg

pe06422d14100b6f.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!