Wyjazd Na Mistrzostwa Europy - W Drodze Po Marzenia

Nasi użytkownicy założyli 1 168 059 zrzutek i zebrali 1 216 083 599 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Zrzutka została założona w celu uzbierania pieniądzy na wyjazd zawodniczki UKS MASTER ŁÓDŹ, Pauliny Wesół na Mistrzostwa Europy w Sumo. Mistrzostwa odbywają się w Baku stolicy Azerbejdżanu. W terminie 17-19 kwietnia 2020.
Paulina wygrała ostatni Puchar Polski w grupie seniorek,  który dawał kwalifikacje na zawody. Przypomnijmy że Paulina ma 20 lat i będzie startowała w grupie Młodzieżowców U-21.
Paulina Jest studentką AWF WARSZAWA i wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w zapasach i w sumo. Na ostatnich Mistrzostwach Europy, które odbywały się w Estonii Paulina zajęła 3 miejsce.
Wyjazd na takie Mistrzostwa i reprezentowanie naszego kraju to jest marzenie każdego sportowca, które wspólnymi siłami możemy spełnić.
Ze względu na to, że jest to bardzo odległy wyjazd Polski Związek Sumo nie finansuje w całości takiego wyjazdu.
Pomóżmy wszyscy Pauline zrealizować jej marzenie!