id: byhwnp

Zatrzymajmy Wiktora W RODZINIE, nie pozwólmy go zabrać do DOMU DZIECKA

Zatrzymajmy Wiktora W RODZINIE, nie pozwólmy go zabrać do DOMU DZIECKA

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 334 zrzutki i zebrali 1 161 274 273 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć jestem Wiktor,


2 stycznia 2023r. skończyłem 7 lat. W dniu 11 grudnia 2022r. w Hucie Szklanej koło Zawiercia miałem wypadek samochodowy z moimi rodzicami. Niestety mama zginęła na miejscu, a tata kilka godzin później zmarł na stole operacyjnym. Od tej pory zostałem sam. Przez ponad 2 tygodnie byłem w śpiączce, na oddziale Intensywnej Terapii  w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Do szpitala zostałem przyjęty z: krwawieniem podpajęczynówkowym w prawej półkuli mózgu, krwiakiem podtwardówkowym w okolicy ciemieniowo-czołowej obustronnym, stłuczeniem segmentów tylnych obu płuc, urazem śledziony III stopnia, pęknięciem kości krzyżowej i łonowej po stronie prawej.

Obecnie przebywam w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcy im. św. Ludwika, Małopolskim Centrum Rehabilitacji w Radziszowie, gdzie rehabilitanci i inni specjaliści próbują przywrócić mnie do "normalnego" życia.

Na tą chwilę Mam przed sobą dwie możliwości:

1) DOM dziecka lub

2) mieszkanie z BABCIĄ i DZIADKIEM.


DOM DZIECKA oznacza kolejną w moim życiu zmianę, traumę i samotność.


Mieszkanie z BABCIĄ i DZIADKIEM: gwarantuje mi poczucie bezpieczeństwa, które utraciłem z dnia na dzień. Od momentu kiedy się obudziłem babcia cały czas jest przy mnie, to ona pomaga mi w codziennych czynnościach takich jak jedzenie, mycie, ubieranie się, wstawanie, które na razie sprawiają mi dużą trudność. W Szpitalu Rehabilitacyjnym przebywa ze mną cały dzień i noc, będzie musiała zwolnić się z pracy, aby całkowicie poświecić się opiece nad mną. Będę potrzebował dalszej rehabilitacji i opieki psychologa, logopedy i innych specjalistów. Teraz ona jest całym moim światem i od nowa wraz z dziadkiem próbują stworzyć mi rodzinę. Niestety sąd może nie pozwolić dziadkom stworzyć dla mnie nowego i bezpiecznego domu wraz z nimi. Warunki mieszkaniowe u dziadków są trudne.

Tutaj zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc w stworzeniu mi odpowiednich możliwości do nauki, rozwoju i żebym znowu odzyskał uśmiech i poczucie bezpieczeństwa. Każda złotówka będzie dla mnie na wagę złota. Chciałbym mieć szanse pozostać z rodziną tzn. z babcią i dziadkiem bo tylko oni mi pozostali.

https://zawiercie.naszemiasto.pl/smiertelny-wypadek-w-hucie-szklanej-w-pow-zawiercianskim/ar/c16-9127441

https://dziennikzachodni.pl/tragiczny-wypadek-w-hucie-szklanej-autem-podrozowala-rodzina-31letnia-matka-nie-zyje-zmarl-tez-jej-maz-dziecko-ciezko-ranne/ar/c16-17118797

 

Dziękuje za pomoc

Wiktor


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6086

preloader

Komentarze 164

preloader