id: bz2tag

Auto dla Psiego Ratownika”

Auto dla Psiego Ratownika”

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 180 955 zrzutek i zebrali 1 234 987 762 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Mstowie w swoich szeregach od około roku nowych członków KORĘ, ZOE i AXE. Są to dwa owczarki niemieckie i cane corso szkolone do działań poszukiwawczo – ratowniczych. Nasze psy są szkolone przez znakomitych instruktorów Polski Związek Miłośników Psa Użytkowego, oraz przez trenerkę Karina Wilk. Psy po odbytym szkoleniu zakończonym egzaminem będą mogły brać udział w akcjach ratujących ludzkie życie.

Dlatego potrzebujemy Państwa Pomocy.

OSP Mstów nie posiada samochodu w którym bezpiecznie możemy przewozić nasze psy na szkolenia, a w późniejszym czasie na akcje ratownicze .Organizujemy zbiórkę na zakup samochodu, lub dostosowanie obecnie posiadającego samochodu na potrzeby psich ratowników. Prowadzone wspólne prace z Gminą Mstów przy budowie nowej remizy uniemożliwiają realizację tego przedsięwzięcia z środków własnych OSP.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej akcji przez wpłatę na konto OSP Mstów. Banko Spółdzielczy w Mstowie 88 8256 0007 2001 0000 0013 0001 z dopiskiem „ Auto dla Psiego Ratownika”

Jesteśmy otwarci na rozmowy i propozycje współpracy zapraszamy do kontaktu przez wiadomości prywatne lub mailowo [email protected]

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

MI
Monika i Krzysztof Dąbrowscy
100 zł
JW
Jarosław Witczak
100 zł
DA
Daga
50 zł
CL
Cookie Land
50 zł
JJ
Joanna Janecka
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!