id: bzfysg

Spalona przeszłość - Pomóż rodzinie z trójką dzieci odzyskać mieszkanie

Spalona przeszłość - Pomóż rodzinie z trójką dzieci odzyskać mieszkanie

839 zł
z 5 000
16%
zakończona
31.08.2019r
18
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 589 zrzutek i zebrali 1 108 105 918 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czy potraficie sobie wyobrazić, że w ciągu kilku godzin tracicie wszystko na co zapracowaliście przez całe życie? Zmywarkę, której raty jeszcze spłacacie, ulubioną sukienkę, ukochanego pluszaka z którym zasypiały wasze dzieci? Wszystko to płonie i to na waszych oczach. To właśnie spotkało rodzinę z Mrągowa. Ania, matka trójki cudownych dzieci w nocy 17 sierpnia doświadczyła właśnie takiej tragedii.

Potrzebne jest naprawdę wszystko

Z pożaru nie ocalało nic poza suszarką do włosów. Zarówno dzieci jak i Ania nie mają ubrań, butów czy choćby bielizny. Nie wspominając o pościelach, meblach, garnkach i innych niezbędnych do funkcjonowania przedmiotów. Pieniądze z tej zbiórki zostaną przekazane głównie na rzeczy które trzeba kupić nowe. NAJPOTRZEBNIEJSZA JEST BIELIZNA - nowe majtki, skarpetki, staniki - to wszystko kosztuje.

22. 08 - Część bielizny została już zakupiona, jednak okazało się że w gminnym mieszkaniu podłogi są w tragicznym stanie. Pieniądze ze zrzutki pokryją cześć kosztów związanych z remontem podłogi

Pożar został wywołany przez zwarcie instalacji elektrycznej na skrzynce rozdzielczej. Mieszkanie w starej kamienicy szybko strawiły płomienie. Ani z dwójką młodszych dzieci (12 i 13 lat) na całe szczęście nie było w domu. Dzięki sąsiadce, która w nocy zauważyła dym wydobywający się z mieszkania nie doszło do tragedii a najstarszy syn (18 lat) wydostał się na zewnątrz bez poważniejszych poparzeń.

Gmina zapewniła rodzinie tymczasowe mieszkanie jednak nie ma w nim zupełnie nic.

Dodatkowo za dwa tygodnie cała trójka dzieciaków wraca do szkoły.

Prosimy o wsparcie. Każda złotówka ma znaczenie.

22. 08 Dzięki hojnym ludziom o dobrych sercach udało się nam zebrać dużą część mebli oraz sprzętów domowych jak również ubrania i wyprawkę do szkoły. Jednak wciąż potrzebny jest remont podłóg w nowym mieszkaniu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!