id: bzmvsx

Rozbito kolejną pseudohodowlę. Pomoc bokserom.

Rozbito kolejną pseudohodowlę. Pomoc bokserom.

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Ta zrzutka nie ma jeszcze skarbonek
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 066 377 zrzutek i zebrali 1 161 314 983 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności10

 • Trochę słodyczy z rana 🙂 Komando Boksio dziękuje za pomoc i wsparcie 🙂 dzięki Wam to się dzieje 🙂

  https://www.facebook.com/bokseryniczyje/videos/570555178145287

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pod skrzydła Stowarzyszenia Boksery Niczyje trafiło 13 bokserów, dwie 3 letnie sunie wraz z dziesięcioma ok 3 tygodniowymi szczeniakami oraz bokser w wieku 3 lat. WIOZ Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt podczas interwencji odebrał 46 psów (amstafy, yorki, shih tzu i boksery). Nas poproszono o zabezpieczenie bokserów, nie mogliśmy odmówić, chodziło przecież o życie. Stan psów jest fatalny: sunie - wychudzenie, wyłysienia skóry, ślady po pogryzieniach, łapki żółte od stania w moczu, uszy wołające o pomstę do nieba, czekamy na wyniki badań. Samiec – nienaturalnie, szeroko stawia tylne łapki, uszy stan okrutny, jest już po wstępnych badaniach, które wskazują na problemy z wątrobą oraz tarczycą. Szczeniaczki są maleńkie, jedna z suń jest szczególnie mała i o nią drżymy najbardziej, dzieciaczki były już na przeglądzie weterynaryjnym, zostały odrobaczone. Behawioralnie dramat – psy nie znają świata zewnętrznego, najmniejszy ruch, dźwięk powoduje strach, uczymy zachowywania czystości, uczymy normalnego życia wśród ludzi a nie krat, betonu i brudu. Diagnostyka psów jest w toku, co jeszcze nam pokaże nie wiemy. Koszty będą olbrzymie. Pomożemy im, ale bez Was nam się to nie uda. Wasza pomoc będzie nam bardzo potrzebna. Nie prosimy o pomoc dla siebie, ale dla nich, dla tych maluchów, które fatalnie rozpoczęły życie oraz dla maszynek do zarabiania pieniędzy jakimi były sunie i samiec. Koszty wyprowadzenia ich na prostą będą olbrzymie, damy radę tylko z Waszą pomocą.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i nie jest Ci obojętny los naszych podopiecznych, jeśli czujesz, że chcesz pomóc z potrzeby serca prosimy o wsparcie finansowe.


Stowarzyszenie Boksery Niczyje działa od 2013 roku. Nie uciekamy przed pomocą psom ras brachycefalicznych. Do 2022 roku pomogliśmy ok 370 psom .Leczmy, uczymy i znajdujemy domy. Procedury adopcyjne mają zabezpieczyć potrzeby konkretnego psa i wybranie najodpowiedniejszego opiekuna. Utrzymujemy stały kontakt z domami. Nasi podopieczni są dla nas bardzo ważni. Rodziny adopcyjne, nasi przyjaciele i członkowie Stowarzyszenia tworzą Rodzinę. Podstawą naszej działalności są darowizny. Jesteśmy organizacją OPP.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 352

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków