id: bzzdnj

Film o losach polskiego oddziału podczas Kampanii Wrześniowej

Film o losach polskiego oddziału podczas Kampanii Wrześniowej

Nasi użytkownicy założyli 1 155 194 zrzutki i zebrali 1 199 692 938 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej! Po realizacji dwóch filmów historycznych, które przyczyniły się do popularyzacji wiedzy na temat wydarzeń mających miejsce w okresie II wojny światowej, jako twórcy nie poprzestajemy w działaniach. Już w lipcu planujemy zrealizować kolejną produkcję, która trafi nie tylko do widzów w naszym kraju, ale także do widowni festiwalowej w Europie przedstawiając historię Kampanii Wrześniowej z perspektywy polskiego oddziału. Tym razem będzie to psychologiczny thriller w którym nie zabraknie z rozmachem zrealizowanych scen batalistycznych.

 

Po premierze krótkometrażowego filmu Mój Ostatni List (2019), która w marcu 2020 r. do Kina Orzeł w Bydgoszczy przyciągnęła ponad 200 osób, ze względu na pandemię niemożliwe były kolejne pokazy kinowe. Na szczęście dzięki publikacji na portalu YouTube aż 66 000 osób miało okazję zobaczyć losy Witolda i Tadeusza, członków kcyńskiego Batalionu Obrony Narodowej. Film Hunger for Freedom (2023) jeszcze nie doczekał się publikacji w intrenecie, ale na pokazach w kinach, domach kultury i szkołach pojawiło się około 2 tysięcy widzów.

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, firmy i instytucje, które chcą dołożyć swoją cegiełkę do realizacji tego przedsięwzięcia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Podziękowania w napisach końcowych i zaproszenie na premierę.
Każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć zrzutkę kwotą powyżej 100 zł zostanie uhonorowana imiennym wyróżnieniem w napisach końcowych, a także otrzym...
100 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
500 zł
AD
Anna Duda-Nowicka
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KA
Kinga Adamska
500 zł
AK
Agnieszka Kupis
200 zł

Komentarze 2

 
2500 znaków