id: c2dmxk

WSPARCIE AKADEMII ZKS OLIMPII ELBLĄG

WSPARCIE AKADEMII ZKS OLIMPII ELBLĄG

Nasi użytkownicy założyli 1 068 577 zrzutek i zebrali 1 165 735 568 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Najlepsza i najszybciej rozwijająca się Akademia Piłkarska w Województwie Warmińsko - Mazurskim. Najstarsi adepci Akademii rocznik 2001, 2002 tworzą zespół IV ligi seniorskiej i przyzwoicie sobie radzą w tych rozgrywkach. Jako jedyni gramy w CLJ, a najmłodsze rocznik zostały wyróżnione przez PZPN Certyfikacją Złotej Gwiazdki.

Wszystko szło jak należy: chcemy się rozwijać, wyznaczamy sobie nowe cele, osiągamy sukcesy sportowe, przygotowujemy najstarszych juniorów do gry na poziomie seniorskim - centralny, aż tu nagle ... epidemia.

Do momentu ogłoszenia tego stanu jakoś dawaliśmy sobie rade, ale teraz w sytuacji przedłużania się pandemii zaczynają pojawiać się problemy. Co dalej? Co z Trenerami? Jak ich utrzymać w Akademii, kiedy nie ma środków na ich wynagrodzenia? Bardzo zależy nam na utrzymaniu obecnej kadry, która gwarantuje odpowiednią jakość szkolenia.

Dlatego ośmielam się prosić, WAS drodzy sympatycy Olimpii Elbląg w kraju i za granicą oraz nasi Przyjaciele w całej Polsce, a także ludzie dobrej woli, o WSPARCIE dla naszej AKADEMII ZKS OLIMPII ELBLĄG, gdyż nie możemy zmarnować tego co przez tyle lat z trudem i mozołem budowaliśmy.

Jesteśmy już wdzięczni za dowody Waszej sympatii i wsparcia. Wierzę, że DOBRO wraca, więc życzę WAM, aby Wasze Dobro uczynione dla naszej Akademii obficie do WAS wróciło.

Przeżywamy w tym roku 75-lecie istnienia. Warto byłoby przetrwać ten czas bez groźby upadku lub wpadnięcia w poważne tarapaty finansowe..

To też okazja do przekazania PREZENTU dla naszej ukochanej OLIMPII.

Wpłat można dokonywać jednorazowo lub cyklicznie

Zarząd Klubu po raz pierwszy zwraca się z taką prośbą o pomoc. Mam świadomość, że sami sobie w takiej sytuacji nie poradzimy. Swoje wsparcie przedstawił PZPN, ale my również musimy zadziałać i pokazać jak bardzo zależy nam na AKADEMII OLIMPII ELBLĄG.

.

Co 2 tygodnie będę robił raport z zebranych środków i przedstawiał go na stronie Klubu na co zostały one przeznaczone. Najbliższe podsumowanie 15 IV 2020 r., a potem na koniec miesiąca.


My również mamy bardzo ciekawe i niepowtarzalne NAGRODY dla dla hojnych darczyńców

LICZYMY NA WAS !!!


pozdrawiam

Paweł Guminiak

Prezes ZKS Olimpia Elbląg


P.S.

Nasi trenerzy nawet, gdy nie można się spotykać przygotowują zajęcia dla swoich grupTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
PAMIĄTKOWY GADŻET Z OKAZJI 75-lecia ZKS OLIMPII ELBLĄG
Dowolny Gadżet do wyboru: Klubek, Smycz, Długopis, Zapalniczka, itpPo dokonaniu wpłaty proszę przesłać informację na maila [email protected] i u...
100 zł

Kupione 4

Zakończona
Inne
WIRTUALNY BILET PAMIĄTKOWY
Każdy kto wesprze OLIMPIĘ taką kwotą będzie mógł zamówić sobie WIRTUALNY PAMIĄTKOWY BILET z dowolnego wybraną przez siebie DRUŻYNĄ np. Barcelona, Real...
200 zł
Zakończona
Inne
DYPLOM ze zdjęciem z wybranym rocznikiem AKADEMII
Możliwość zdjęcia z dowolnym rocznikiem AKADEMII lub II zespołem i otrzymanie Pamiątkowego Dyplomu z tym zdjęciemPo dokonaniu wpłaty proszę przesłać i...
300 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
WYJAZD wraz z dowolnym rocznikiem AKADEMII na wybrany mecz lub turniej
Możliwość wyjazdu i przeżycia meczu w roli ASYSTENTA TRENERA. Niesamowita to frajda.
500 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 24

 
Dane ukryte
2 000 zł
MZ
Marek Z Jeziorek
250 zł
MB
Maciej Biegajewski
EO
Ewelina Olejniczak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AD
Andrzej Dobrzański
100 zł
AW
Adam Wójcik
75 zł
SM
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej