id: c2f4mb

Wypoczywać można wszędzie! Aktywnie i zdrowo

Wypoczywać można wszędzie! Aktywnie i zdrowo

6 451 zł 
z 10 000
64%
zakończona
31.03.2022r
163
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 914 679 zrzutek i zebrali 879 369 330 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmy fundacją działającą na rzecz osób niepełnosprawnych. Naszym celem jest umożliwienie naszym podopiecznym jak najbardziej normalnego życia i ich aktywizacja. Jednocześnie chcemy uświadomić zarówno samym niepełnosprawnym, jak i reszcie, że osoby o ograniczonej sprawności mają normalne potrzeby, które nie mają związku z dbaniem o stan zdrowia.

Dlatego też powstała ta zrzutka. Zbieramy na organizację wypoczynku z rehabilitacją. Chcemy znów uruchomić ubiegłoroczny program "5x5" - czyli finansowania 5 zajęć rehabilitacyjnych dla osób z Gliwic mających orzeczenie poświadczające o znacznym stopieniu niepełnosprawności. W okresie wakacyjnym położymy nacisk na szeroko rozumianą ale zorganizowaną aktywność ruchową osób z niepełnosprawnościami  i osób starszych poprzez zorganizowanie stacjonarnych zajęć ruchowych i kulturalnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż organizacja wyjazdu, biorąc pod uwagę warunki epidemiologiczne w naszym kraju, jest obecnie niemożliwa, a co więcej mogłaby być niebezpieczna. Stąd pomysł na "zamiennik" w postaci wypoczynku w miejscu zamieszkania, rzecz jasna z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczeństwa, jakie konieczne są w czasach pandemii.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 163

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków