id: c2pmw4

Pomoc dla osieroconego dziecka Małgorzaty

Pomoc dla osieroconego dziecka Małgorzaty

42 024 zł 
z 100 000 zł
42%
338 dni do końca
443 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,


Mam na imię Joanna. Nigdy nie przypuszczałam, że będę w takiej sytuacji. Piszę to po to, aby spełnić ostatnią wolę bardzo bliskiej mi koleżanki Małgorzaty.


Parę słów o Małgorzacie...

Małgorzata przez wiele lat pracowała zawodowo w Szpitalu Powiatowym w Międzyrzecu Podlaskim jako rehabilitantka. Praca, którą wykonywała była jej pasją i powołaniem. Każdy wolny czas poświęcała na samodzielne wychowywanie swojego syna Macieja, który był jej oczkiem w głowie, jej największą miłością.

Chłopiec uczęszcza do III klasy Szkoły Podstawowej. Pomimo swojego wieku (9 lat) jest bardzo inteligentnym, młodym człowiekiem, który został osierocony. Już na tym etapie swojego życia chłopiec snuje plany związane z jego przyszłością, w której czynnego udziału niestety nie weźmie już jego mama, która obserwuje swojego synka z nieba.

Małgosia odeszła od nas 11 listopada 2021 roku w wieku 37 lat. Przegrała walkę z chorobą COVID-19, która spadła na nią i jej rodzinę nieoczekiwanie. Walczyła dzielnie do ostatniej chwili. Jej ostatnie słowa jakie wypowiedziała przed wprowadzeniem jej w stan śpiączki farmakologicznej brzmiały następująco: "Tak sie boję, że umrę. Nie wiem co wtedy będzie z Maciusiem. Aśka obiecaj mi, że jeśli się już nigdy nie obudzę, zorganizujesz dla niego zbiórkę, żeby mógł pójść na studia". Jej słowa niestety okazały się być prorocze. Gosia, już nigdy do nas nie przemówi...


Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w sercu Maciusia po tej ogromnej stracie najbliższego na świecie człowieka, ale bardzo Was proszę o zaangażowanie się w zbiórkę środków pieniężnych, która wesprze chłopca w jego dalszej edukacji i ułatwi jemu wejście w dorosłe życie.

W zaistniałej sytuacji wszyscy będziemy mogli udowodnić ile znaczyła dla nas Małgorzata i Jej dziecko, które z Naszą pomocą finansową będzie mogło zyścić swoje plany i plany jego świętej pamięci mamy.


Za wszelką pomoc i wsparcie dziękuję z całego serca w imieniu Gosi i jej najbliższych.


PAMIĘTAJMY, dobro zawsze wraca ze zdwojoną siłą ! ! !


PS. Ze względów prawnych wizerunek Maćka nie może być aktualnie publikowany.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 443

PI
Paula i Rafał Turscy
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
C
C.W.
500 zł
EB
Edyta B
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Leszek Świderski
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
TK
Tadeusz Kantor
500 zł
MF
Marcin FIlipiuk
500 zł
EG
Ela
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

795 011 zrzutek

i zebrali

610 572 879 zł

A ty na co dziś zbierasz?