id: c2vswe

Dla rodziny Łukasza

Dla rodziny Łukasza

Nasi użytkownicy założyli 1 152 348 zrzutek i zebrali 1 197 710 016 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jako kolega Śp.Łukasza. Zwracam się do Wszystkich z ogromną prośbą o pomoc finansową dla Jego rodziny- żony Joanny i ich dzieci, czteroletniej Zuzanny i dwuletniego Piotrka, a za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich trzecie dziecko.

8 lipca br., ich życie nabrało innego tempa .Wydarzyła się tragedia, która zmieniła ich życie o 180o.Podczas wykonywania pracy zawodowej , Łukasza poraził prąd który odebrał mu życie, a rodzinie kochanego męża i ojca. Łukasz był głównym żywicielem rodziny. Asia poświęciła się opiece nad dziećmi. Tworzyli szczęśliwą Rodzinę , która miała wiele planów i marzeń przed sobą. Po za tym śp . Łukasz był czynnym strażakiem OSP w Woli Życkiej . Jego pasją była motoryzacja . Niestety w jednej chwili wszystko przestało mieć znaczenie bo dla Łukasza czas się zatrzymał.

W imieniu swoim, całego OSP Wola Życka oraz wszystkich, którzy chcą pomóc żonie i dzieciom Łukasza, prosimy o wsparcie finansowe na lepszy start .Każda złotówka jest ważna. Pomimo że żadne pieniądze nie zastąpią obecności Łukasza ale na pewno pomogą Asi i ich dzieciom w dalszym funkcjonowaniu . Jestem pewien, że każdy z nas, Łukasz zapewne też w obliczu tragedii , chciałby aby jego rodzina mogła liczyć na każdą pomoc.

Za okazane wsparcie i każdą kwotę, w imieniu najbliższych Łukasza , serdecznie dziękuję. Dobro powraca

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 575

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • MB
    Magdalena

    Sercem z Wami 😍dacie radę .Niech Bóg ma Was w swej opiece i pomaga każdego dnia 😘

    20 zł