id: c2vt5j

Wstajemy na RÓWNE nogi!!

Wstajemy na RÓWNE nogi!!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 169 747 zrzutek i zebrali 1 218 821 967 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Postawmy Marcelę na RÓWNE nogi i wesprzyjmy jej rehabilitację!!!

Kochani!!! Naszą Marcelę z Kroczyc znamy wszyscy, a jeśli nie, to znają ją nasze dzieci. To jedna z tych osób, jeden z tych nauczycieli których zapamiętuję się na całe życie.

Ale do rzeczy: zbieramy na rehabilitację Marceliny, która w czerwcu tego roku ucierpiała w wypadku stojąc na parkingu i pakując zakupy. Sprawca całego tego dramatu nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad samochodem i dosłownie wjechał w Marcelinę, potem już tylko Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, operacja, niepewność, czekanie. Dziś Marcela jest bezpieczna, ale to między innymi nasze zadanie aby pomóc jej STANĄĆ na równe nogi i WYJŚĆ na prostą. A czeka ją długa i bolesna droga do pełnej sprawności. Możemy skrócić te drogę i nieco uśmierzyć ten ból ale do tego potrzebne jest otwarte serce i nie oszukujmy się- otwarte portfele. Zrzutkę organizujemy na rehabilitację, na dostęp, dojazd do specjalistów, na lekarstwa i sprzęt niezbędny do tego aby Marcelina znów mogła być sprawna .To co stawiacie ją ze mną na RÓWNE NOGI?

Gdybyście chcieli poznać szczegóły całego wypadku i mieli jakiekolwiek wątpliwości co do słuszności i wiarygodności tej zbiórki odsyłam do poniższych linków:

http://zawiercianskie.pl/powiat/wypadek-w-kroczycach-kobieta-zabrana-przez-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-zdjecia/?fbclid=IwAR1lec7ykG2xftGvcOx7TW7SJDqpXmRd0kllkhaWk2qsxXEpCA9jRTDWUL8

https://zawiercie112.pl/smiglowiec-lpr-ladowal-na-stadionie-w-kroczycach/?fbclid=IwAR1jH7VriKOCzrecA8wp3IA26bmVK-0BkmDGeGyHLuykg83oxTVNEUA3dXw

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=448441329275589&id=107136760072716

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 336

preloader

Komentarze 30

 
2500 znaków