id: c337my

Wyjazd rowerowy Siemianowice Śląskie - Madryt na rehabilitację dla Antosia Radło!!!

Wyjazd rowerowy Siemianowice Śląskie - Madryt na rehabilitację dla Antosia Radło!!!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
27 960 zł 
z 3 445
811%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witam wszystkich, nazywam się Tomasz Dzierga i w dniach 28 maja 2021 r. - 19 czerwca 2021 r. zamierzam odbyć przygodę rowerową z Siemianowic Śląskich (Polska) do Madrytu (Hiszpania). Na wycieczkę mnie stać i nie po to jest zbiórka. Ani grosz z tej zrzutki nie będzie przeznaczony na moje potrzeby. Wystarcza mi mój rower, namiot i swoje finanse.


Zapraszam do obejrzenia spotów reklamowych tej zrzutki:


gen. dyw. WP dr Roman Polko: https://www.youtube.com/watch?v=28WSLILHL3M

gen. dyw. WP dr Roman Polko & podkom. Tomasz Dzierga: https://www.youtube.com/watch?v=tyFTnYUyceY

Obywatele różnych krajów 1: https://www.youtube.com/watch?v=VMiYXga25po

Obywatele różnych krajów 2: https://www.youtube.com/watch?v=N_fM5EI-juo

Chcesz zobaczyć ile robię aby zrzutka była atrakcyjna? Wejdź, zobacz: https://www.facebook.com/wopertd lub https://twitter.com/woper_td


To zbiórka, która co do grosza zostanie przekazana potrzebującemu dziecku mojego znajomego (policjanta RD) - Antosiowi Radło z Czerwionka-Leszczyny. Mam do przejechania 3445 km i tyle też minimum złotych chciałbym zebrać dla Antoniego. Czyli każda złotówka to jeden km mojej drogi. Dnia 21 marca 2021 r. kwota została osiągnięta. To dzięki Wam i tylko Wam!!! Teraz jestem ciekawy ile uda się zebrać, bo to już rekord, zróbmy razem ten rekord jak najwyższy!!! Ze wszystkich moich działań charytatywnych, to ma największy rozmach, więc bardzo liczę na pełnie zadowolenie swoje i rodziny potrzebującego malucha! Wszystkim darczyńcom dziękuję, wszystkim obserwującym dziękuję. A tym, którzy nie życzą powodzenia tej zbiórki powiem jedno - po prostu nie przeszkadzajcie! No to ile wyjdzie złotych na 1 km?


W zamian za jakąkolwiek wpłatę będziesz wymieniony w podziękowaniach w moim filmie z przygody.

Dla osób, które uiszczą najwyższe wpłaty mam mam do wyboru nagrody:


 1. 5 wizyt w poradni rehabilitacyjnej FizjoActiv Rafał Sojka Siemianowice Śląskie ul. Stawowa 18A/2


 1. Pakiet szkoleniowo/konsultacyjny, czyli 3 treningi pod nadzorem jednego z najlepszych trenerów, autora artykułów o treningach, absolwenta AWF Katowice - trenera personalnego Michała Tobora z Siemianowic Śląskich. Trening będzie opierał się na metodzie pracy Hard style z odważnikami Kettlebell, sztanga i z ciężarem własnego ciała na prywatnej salce w Siemianowicach. Data do uzgodnienia.


 1. 1 trening pod nadzorem jednego z najlepszych trenerów, absolwenta AWF, trenera personalnego Grzegorza Sygut z Siemianowic Śląskich. Trening odbędzie się w siłowni Altus Katowice ul. Uniwersytecka 13. Data do uzgodnienia.


 1. Pełny przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej w firmie AMT-Serwis Przemysław Kołodziej ul. Śląska 85 w Siemianowicach Śląskich warty około 300-400 zł.


 1. Nurkowanie Intro na zbiorniku Pogoria IV w Dąbrowie Górniczej. Jeden z najlepszych instruktorów, starszy ratownik WOPR, funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej - Rafał Konarski oferuje nurkowanie gwarantując sprzęt, porady, nadzór oraz pamiątkowy film z nurkowania. Fantastyczne przeżycia, emocje gwarantowane! Termin do uzgodnienia!


 1. Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu, czyli badanie instalacji zgodnie z art. 62 Prawo budowlane ważne na 5 lat, które wykona firma Full Serwis należąca do Damiana Glosnek. Bardzo rzetelny człowiek prowadzący jednoosobową firmę. Wartość nagrody: 400 zł. Termin do uzgodnienia.


 1. 2 treningi pływackie dla osoby dorosłej przygotowujące do zawodów sportowych lub doskonalące technikę pływania na pływalni Kompleksu Sportowego Michał w Siemianowicach Śląskich ufundowane przez Piotra Filipiaka - właściciela firmy Orka-Pro. Wartość nagrody to 200 zł. Termin do uzgodnienia. Z uwagi na pandemię warunkiem jest powrót biletów instruktorskich w KS Michał.


 1. Butelka alkoholu Amundsen o pojemności 0,7 l ufundowana przez właścicieli Delikatesów Kubik. Są to Karol Kubik i Tomasz Kubik. Nagroda do odbioru u mnie, oczywiście mogę dowieźć w rejonie Katowic i okolic lub wysłać. Nagrodę może odebrać tylko osoba pełnoletnia.


 1. Zabieg manicure i pedicure w salonie kosmetycznym Pazurkownia w Siemianowicach Śląskich na Alei Sportowców 1A. Gdy zrzutka się zakończy, prawdopodobnie salon zostanie już przeniesiony do centrum Siemianowic Śląskich, ale osoba, która wybierze tę nagrodę będzie o wszystkim poinformowana. Nagroda ufundowana przez właścicielki salonu: Betinę Stróżyk i Annę Moj. Wartość nagrody to 200 zł.


 1. Szwajcarska czekolada oraz mini niezbędnik w podróży (mini nożyczki, nożyk, pilnik, pęseta itp.) z logo Szwajcarii. Przedmioty podarowane przez Ambasadę Szwajcarii. Serdecznie dziękuję.


 1. Lampa wykonana ręcznie przez firmę Adam Meble z Chorzowa ul. Siemianowicka 39. Dostępne 3 szt.


 1. Zabieg strzyżenia i regeneracji włosów dla pani. Nagroda ufundowana przez właścicielkę salonu fryzjerskiego mieszczącego się w Siemianowicach ul. Hermana Wróbla 11D - Izabelę Ciuchtę. Z nagrody może oczywiście skorzystać również mężczyzna, ale sądzę, że facet pozostanie tylko przy strzyżeniu :)


 1. Zestaw gadżetów: torba sportowa 4F, kurtka (rozmiar M), koszulka (rozmiar M), bufff, parasol . Wszystko opatrzone logo Silesia Marathon!!! Przedmioty przekazane przez samego dyrektora Fundacji Silesia Pro Activ i Silesia Marathon - Pana Bohdana Witwickiego.


 1. Usługa informatyczna, czyli naprawa komputera, przyspieszenie, przeinstalowanie itp. A to wszystko dzięki informatykowi, magikowi komputerowemu - Marcinowi Flisowskiemu z Siemianowic Śląskich.


 1. Zabieg peeingu kawitacyjnego twarzy od Salonu kosmetycznego Oriffame w Siemianowicach Śląskich ul Powstańców 13. Cena takiego zabiegu to 100 zł. 5 szt. dla osób z najwyższymi wpłatami.


 1. 2 vouchery na imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport ” zrzeszającego grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Wrześniowe imprezy - biegi na orientację itp. (więcej można poczytać na stronie stowarzyszenia: http://silesiarace.pl/. Podziękowanie za nagrodę dla prezesa Stowarzyszenia - Pana Marcina Franke.


 1. Rodzinna sesja fotograficzna na terenie Śląska od Tomasza Mreńca - wybitnego wykładowcy, zawodowego fotografa, odnoszącego wiele sukcesów w tych dziedzinach. Specjalizujący się w sesjach rodzinnych i ślubnych.


 1. 2 vouchery od firmy MMJ Siemianowice Śląskie. Otrzymane od samego właściciela Marcina Janosa na instalację, aktywację i 6 miesięcy gratis internetu!!! Warunek osoba wybierająca tę nagrodę musi być w zasięgu firmy MMJ.


 1. Firma Dogoterapia Psi Patrol ufundowała kilka spotkań dziecka z psem i terapię, rehabilitację. Jej właściciel Aleksander Świerkot to nie tylko doświadczony policjant, ale także jeden z najlepszych terapeutów wykorzystujący do tego psy. Rekomendacje firmy są na najwyższym poziomie.


 1. Salon fryzjerski "Korona" Siemianowice Śląskie ul. Parkowa 12, a właściwie jego właścicielka ufundowała zabieg koloryzacji włosów z zastosowaniem olejków plex o wartości 160 zł!!! Można je zamienić na zwykłe strzyżenie. Wielkie podziękowania!


 1. Firma MartinTech zajmująca się konstrukcjami stalowymi zaoferowała wykonanie rysunku technicznego 2D/3D. Wartość nagrody to 300 zł.


 1. Stomatologia Marmol, czyli firma dentystyczna podarowała jako nagrodę: pakiet profilaktyki higienicznej (kamień + piaskowanie + fluoryzacja), o wartości 300 zł. Katowic ul. Szewska 12


 1. Studio Fryzur Zalewski zaoferował metamorfozę w postaci: strzyżenie, kolor, pielęgnacja i stylizacja. Wartość nagrody to 399 zł. Salon mieści się w Siemianowicach Śląskich na ul. Lipowej 1


 1. Magdalena Żak podarowała 2 karnety na zajęcia Sensoplastyka dla dzieci w wieku 1-10 lat, termin zajęć uzależniony od grupy wiekowej. Zajęcia wspomagają rozwój dziecka. Stymulują zmysły oraz rozwijają umiejętności intra i interpersonalne. To polisensoryczna zabawa. Karnet to 4 wejścia po 45 minut do Centrum Nauki i Zabawy w Siemianowicach Śląskich. Wartość każdego karnetu to 140 zł. Jeden będzie do wyboru za największe wpłaty.


Dla osób, które cokolwiek wpłacą dnia 20 czerwca 2021 r. będą losowane następujące nagrody:


 1. Zestaw gadżetów: worek, bidon, koszulka (rozmiar M) i buff Silesia Marathon. Przedmioty przekazane przez samego dyrektora Fundacji Silesia Pro Activ i Silesia Marathon - Pana Bohdana Witwickiego. Uwaga, te przedmioty będą rozlosowane, jako jeden zestaw, dla jednej wylosowanej osoby.


 1. Zestaw gadżetów od Firmy MMJ Siemianowice Śląskie tj: kubek, długopisy, zapalniczka, torba wielorazowa, worek, kredki, balon, mysz bezprzewodowa. Otrzymane od właściciela: Marcina Janosa - wieloletniego ratownika WOPR, mistrza w wyciskaniu sztangi leżąc, właściciela firmy!!


 1. Zabieg peeingu kawitacyjnego twarzy od Salonu kosmetycznego Oriffame w Siemianowicach Śląskich ul Powstańców 13. Cena takiego zabiegu to 100 zł. Dostałem aż 10 szt. takich bonów upominkowych. 5 szt. dla osób z najwyższymi wpłatami, 5 szt. do losowania wśród wszystkich wpłacających.


 1. Gadżety Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA tj: smycz, etui na wizytówki, scyzoryk i zwijana miarka wraz z notatnikiem. Wszystko sygnowane logo IPA. Podziękowania dla insp. Dariusza Walczaka i Śląskiej IPA. (3 zestawy)


 1. Gadżety od firmy MMJ Siemianowice Śląskie. Otrzymane od samego właściciela Marcina Janosa. Są to worek, torba wielorazowa, mysz bezprzewodowa, kubek, kredki, zapalniczka, długopis i balon.


 1. Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski: maseczka, koszulka z 42 Maratonu Warszawskiego rozmiar M, worek bawełniany oraz chusta wielofunkcyjna. A to wszystko w pięknej papierowej torbie Biegam dobrze. Podziękowania dla Fundacji Maraton Warszawski.


 1. Firma z Siemianowic Śląskich PACCOR POLSKA Sp. z o.o. podarowała niezwykle cenne gadżety w postaci powerbanków, bidonów metalowych oraz kubka termicznego. Zdecydowałem, że 2 komplety: powerbank z bidonem będą rozlosowane wśród wpłacających. Polecam prestiżowe, ekskluzywne wykonanie!


 1. Firma ROSOMAK S.A. ufundowała wiele nagród, ale na losowanie wystawiam chustę wielofunkcyjną tzw. buff. Bardziej wydaje się grubsza, niż te, które do tej pory posiadam.


 1. Stomatologia Marmol, czyli firma dentystyczna podarowała jako nagrodę: pakiet profilaktyki higienicznej (kamień + piaskowanie + fluoryzacja), o wartości 300 zł. Katowic ul. Szewska 12Uwaga osoba, która wpłaci najwyższą kwotę będzie miała możliwość wyboru nagrody. Osoba o drugiej najwyższej wpłacie dostanie jedną z pozostałych nagród itd. W przypadku 2 takich samych wpłat nagrodę otrzymuje pierwsza osoba, która zrobiła wpłatę. Chyba wszystko jest jasne.


Bardzo też dziękuję za udostępnianie tej zrzutki. Każdy z Was ma też prawo wglądu, co zrobiłem z zebranymi pieniędzmi. Już teraz oświadczam, że cała kwota, co do grosza i jeszcze dorzucę coś od siebie zostanie przekazana Antoniemu Radło na jego rehabilitację. Zrzutka trwa do mojego powrotu z wyprawy.


Plan Wycieczki: Siemianowice Śląskie - Madryt /samolotem do Warszawy/ Warszawa - Siemianowice Śląskie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 70

Kupuj i wspieraj zrzutkę

od 5 zł

Kupione 16 z 40

Zakończona
od 100 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona

Wpłaty 433

preloader

Komentarze 19

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 243 zrzutki

i zebrali

833 558 837 zł

A ty na co dziś zbierasz?