id: c337my

Wyjazd rowerowy Siemianowice Śląskie - Madryt na rehabilitację dla Antosia Radło!!!

Wyjazd rowerowy Siemianowice Śląskie - Madryt na rehabilitację dla Antosia Radło!!!

Opis zrzutki

Witam wszystkich, nazywam się Tomasz Dzierga i w dniach 28 maja 2021 r. - 19 czerwca 2021 r. zamierzam odbyć przygodę rowerową z Siemianowic Śląskich (Polska) do Madrytu (Hiszpania). Na wycieczkę mnie stać i nie po to jest zbiórka. Ani grosz z tej zrzutki nie będzie przeznaczony na moje potrzeby. Wystarcza mi mój rower, namiot i swoje finanse.


To zbiórka, która co do grosza zostanie przekazana potrzebującemu dziecku mojego znajomego (policjanta RD) - Antosiowi Radło z Czerwionka-Leszczyny. Mam do przejechania 3445 km i tyle też minimum złotych chciałbym zebrać dla Antoniego. Czyli każda złotówka to jeden km mojej drogi. Dnia 21 marca 2021 r. kwota została osiągnięta. To dzięki Wam i tylko Wam!!! Teraz jestem ciekawy ile uda się zebrać, bo to już rekord, zróbmy razem ten rekord jak najwyższy!!! Ze wszystkich moich działań charytatywnych, to ma największy rozmach, więc bardzo liczę na pełnie zadowolenie swoje i rodziny potrzebującego malucha! Wszystkim darczyńcom dziękuję, wszystkim obserwującym dziękuję. A tym, którzy nie życzą powodzenia tej zbiórki powiem jedno - po prostu nie przeszkadzajcie! No to ile wyjdzie złotych na 1 km?


W zamian za jakąkolwiek wpłatę będziesz wymieniony w podziękowaniach w moim filmie z przygody.

Dla osób, które uiszczą najwyższe wpłaty mam mam do wyboru nagrody:


 1. 5 wizyt w poradni rehabilitacyjnej FizjoActiv Rafał Sojka Siemianowice Śląskie ul. Stawowa 18A/2


 1. Pakiet szkoleniowo/konsultacyjny, czyli 3 treningi pod nadzorem jednego z najlepszych trenerów, autora artykułów o treningach, absolwenta AWF Katowice - trenera personalnego Michała Tobora z Siemianowic Śląskich. Trening będzie opierał się na metodzie pracy Hard style z odważnikami Kettlebell, sztanga i z ciężarem własnego ciała na prywatnej salce w Siemianowicach. Data do uzgodnienia.


 1. 1 trening pod nadzorem jednego z najlepszych trenerów, absolwenta AWF, trenera personalnego Grzegorza Sygut z Siemianowic Śląskich. Trening odbędzie się w siłowni Altus Katowice ul. Uniwersytecka 13. Data do uzgodnienia.


 1. Pełny przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej w firmie AMT-Serwis Przemysław Kołodziej ul. Śląska 85 w Siemianowicach Śląskich warty około 300-400 zł.


 1. Nurkowanie Intro na zbiorniku Pogoria IV w Dąbrowie Górniczej. Jeden z najlepszych instruktorów, starszy ratownik WOPR, funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej - Rafał Konarski oferuje nurkowanie gwarantując sprzęt, porady, nadzór oraz pamiątkowy film z nurkowania. Fantastyczne przeżycia, emocje gwarantowane! Termin do uzgodnienia!


 1. Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu, czyli badanie instalacji zgodnie z art. 62 Prawo budowlane ważne na 5 lat, które wykona firma Full Serwis należąca do Damiana Glosnek. Bardzo rzetelny człowiek prowadzący jednoosobową firmę. Wartość nagrody: 400 zł. Termin do uzgodnienia.


 1. 2 treningi pływackie dla osoby dorosłej przygotowujące do zawodów sportowych lub doskonalące technikę pływania na pływalni Kompleksu Sportowego Michał w Siemianowicach Śląskich ufundowane przez Piotra Filipiaka - właściciela firmy Orka-Pro. Wartość nagrody to 200 zł. Termin do uzgodnienia. Z uwagi na pandemię warunkiem jest powrót biletów instruktorskich w KS Michał.


 1. Butelka alkoholu Amundsen o pojemności 0,7 l ufundowana przez właścicieli Delikatesów Kubik. Są to Karol Kubik i Tomasz Kubik. Nagroda do odbioru u mnie, oczywiście mogę dowieźć w rejonie Katowic i okolic lub wysłać. Nagrodę może odebrać tylko osoba pełnoletnia.


 1. Zabieg manicure i pedicure w salonie kosmetycznym Pazurkownia w Siemianowicach Śląskich na Alei Sportowców 1A. Gdy zrzutka się zakończy, prawdopodobnie salon zostanie już przeniesiony do centrum Siemianowic Śląskich, ale osoba, która wybierze tę nagrodę będzie o wszystkim poinformowana. Nagroda ufundowana przez właścicielki salonu: Betinę Stróżyk i Annę Moj. Wartość nagrody to 200 zł.


 1. Szwajcarska czekolada oraz mini niezbędnik w podróży (mini nożyczki, nożyk, pilnik, pęseta itp.) z logo Szwajcarii. Przedmioty podarowane przez Ambasadę Szwajcarii. Serdecznie dziękuję.


 1. Lampa wykonana ręcznie przez firmę Adam Meble z Chorzowa ul. Siemianowicka 39. Dostępne 3 szt.


 1. Zabieg strzyżenia i regeneracji włosów dla pani. Nagroda ufundowana przez właścicielkę salonu fryzjerskiego mieszczącego się w Siemianowicach ul. Hermana Wróbla 11D - Izabelę Ciuchtę. Z nagrody może oczywiście skorzystać również mężczyzna, ale sądzę, że facet pozostanie tylko przy strzyżeniu :)


 1. Zestaw gadżetów: torba sportowa 4F, kurtka (rozmiar M), koszulka (rozmiar M), bufff, parasol . Wszystko opatrzone logo Silesia Marathon!!! Przedmioty przekazane przez samego dyrektora Fundacji Silesia Pro Activ i Silesia Marathon - Pana Bohdana Witwickiego.


 1. Usługa informatyczna, czyli naprawa komputera, przyspieszenie, przeinstalowanie itp. A to wszystko dzięki informatykowi, magikowi komputerowemu - Marcinowi Flisowskiemu z Siemianowic Śląskich.


 1. Zabieg peeingu kawitacyjnego twarzy od Salonu kosmetycznego Oriffame w Siemianowicach Śląskich ul Powstańców 13. Cena takiego zabiegu to 100 zł. 5 szt. dla osób z najwyższymi wpłatami.


 1. 2 vouchery na imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport ” zrzeszającego grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Wrześniowe imprezy - biegi na orientację itp. (więcej można poczytać na stronie stowarzyszenia: http://silesiarace.pl/. Podziękowanie za nagrodę dla prezesa Stowarzyszenia - Pana Marcina Franke.


 1. Rodzinna sesja fotograficzna na terenie Śląska od Tomasza Mreńca - wybitnego wykładowcy, zawodowego fotografa, odnoszącego wiele sukcesów w tych dziedzinach. Specjalizujący się w sesjach rodzinnych i ślubnych.


 1. 2 vouchery od firmy MMJ Siemianowice Śląskie. Otrzymane od samego właściciela Marcina Janosa na instalację, aktywację i 6 miesięcy gratis internetu!!! Warunek osoba wybierająca tę nagrodę musi być w zasięgu firmy MMJ.


 1. Firma Psi Patrol ufundowała kilka spotkań dziecka z psem i terapię, rehabilitację. Jej właściciel Aleksander Świerkot to nie tylko doświadczony policjant, ale także jeden z najlepszych terapeutów wykorzystujący do tego psy. Rekomendacje firmy są na najwyższym poziomie.


Dla osób, które cokolwiek wpłacą dnia 20 czerwca 2021 r. będą losowane następujące nagrody:


 1. Zestaw gadżetów: worek, bidon, koszulka (rozmiar M) i buff Silesia Marathon. Przedmioty przekazane przez samego dyrektora Fundacji Silesia Pro Activ i Silesia Marathon - Pana Bohdana Witwickiego. Uwaga, te przedmioty będą rozlosowane, jako jeden zestaw, dla jednej wylosowanej osoby.


 1. Zestaw gadżetów od Firmy MMJ Siemianowice Śląskie tj: kubek, długopisy, zapalniczka, torba wielorazowa, worek, kredki, balon, mysz bezprzewodowa. Otrzymane od właściciela: Marcina Janosa - wieloletniego ratownika WOPR, mistrza w wyciskaniu sztangi leżąc, właściciela firmy!!


 1. Zabieg peeingu kawitacyjnego twarzy od Salonu kosmetycznego Oriffame w Siemianowicach Śląskich ul Powstańców 13. Cena takiego zabiegu to 100 zł. Dostałem aż 10 szt. takich bonów upominkowych. 5 szt. dla osób z najwyższymi wpłatami, 5 szt. do losowania wśród wszystkich wpłacających.


 1. Gadżety Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA tj: smycz, etui na wizytówki, scyzoryk i zwijana miarka wraz z notatnikiem. Wszystko sygnowane logo IPA. Podziękowania dla insp. Dariusza Walczaka i Śląskiej IPA. (3 zestawy)


 1. Gadżety od firmy MMJ Siemianowice Śląskie. Otrzymane od samego właściciela Marcina Janosa. Są to worek, torba wielorazowa, mysz bezprzewodowa, kubek, kredki, zapalniczka, długopis i balon.


 1. Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski: maseczka, koszulka z 42 Maratonu Warszawskiego rozmiar M, worek bawełniany oraz chusta wielofunkcyjna. A to wszystko w pięknej papierowej torbie Biegam dobrze. Podziękowania dla Fundacji Maraton Warszawski.


Uwaga osoba, która wpłaci najwyższą kwotę będzie miała możliwość wyboru nagrody. Osoba o drugiej najwyższej wpłacie dostanie jedną z pozostałych nagród itd. W przypadku 2 takich samych wpłat nagrodę otrzymuje pierwsza osoba, która zrobiła wpłatę. Chyba wszystko jest jasne.


Bardzo też dziękuję za udostępnianie tej zrzutki. Każdy z Was ma też prawo wglądu, co zrobiłem z zebranymi pieniędzmi. Już teraz oświadczam, że cała kwota, co do grosza i jeszcze dorzucę coś od siebie zostanie przekazana Antoniemu Radło na jego rehabilitację. Zrzutka trwa do mojego powrotu z wyprawy.


Plan Wycieczki: Siemianowice Śląskie - Madryt /samolotem do Warszawy/ Warszawa - Siemianowice Śląskie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 138

KC
Kamila Cieślik
20 zł
Milena Łacheta
20 zł
IP
Iga Pietrasik
70 zł
MB
Maciej Bugajski
25 zł
JB
Jarosław Buszko
50 zł
 
Paweł Sitko
10 zł
 
Tomasz Ochocki
10 zł
TC
Tomasz Chwastek
5 zł
MB
Maciej Bogusławski
50 zł
EB
Emil Bryczek
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
Ściereczka premium

Ściereczka premium. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Pas odblaskowy z ledami

Pas odblaskowy z ledami. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Buff z logo Siemianowice Śląskie od Wydział Kultury i Sportu UM Siemianowice Śląskie!

Buff z logo miasta Siemianowice Śląskie ofiarowany przez Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie.


(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Etui a telefon na rękę

Etui na telefon na rękę. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Zestaw 4 odblasków (wersja 2) od Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie

Zestaw 4 odblasków (wersja 2) od Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie. Odblaski przekazane przez samą Panią Komendant Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie - Angelikę Wojciechowską.

wybrano 4 razy (pozostało 2 z 6)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Sports Belt niebieski

Sports belt niebieski. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Maseczki na twarz od Kozak Team

Maseczki na twarz pięknie wykonane z podwójnym filtrem, delikatne od Kozak Team - firmy triathlonowej Dominiki Kozak. Dominika to mistrzyni w triathlonie, przygotowuje także innych do tej dyscypliny. Polecam serdecznie.


wybrano 2 razy (pozostało 7 z 9)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Sports Belt

Sports belt. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Plecak otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia.

Plecak otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Sports Belt czarny

Sports belt czarny. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Lampa tylna na bagażnik rowerowy

Lampa tylna na bagażnik rowerowy. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Zestaw 4 odblasków od Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie.

Zestaw 4 odblasków od Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie. Odblaski przekazane przez samą Panią Komendant Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie - Angelikę Wojciechowską.

(pozostało 4 z 4)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Lampka przednia do roweru

Lampka przednia na rower. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Sports Waist Bag

Sports waig bag. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Mini led lights

Mini led lights. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Sport Waist Bag Szary

Sport waist bag szary. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 21 zł i więcej
Odkurzanie pojazdu osobowego

Wybierając tę opcję umawiasz się tylko na odkurzanie wnętrza Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

wybrano 4 razy (pozostało 46 z 50)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski

Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski: maseczka, koszulka z 42 Maratonu Warszawskiego rozmiar M, worek bawełniany oraz chusta wielofunkcyjna. A to wszystko w pięknej papierowej torbie Biegam dobrze.


wybrano 1 raz (pozostało 3 z 4)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Zmiana kół samochodu osobowego

Zmiana kół samochodu osobowego od Tomasz Dzierga. To koleżeńska oferta, nie firma. Wpłacasz 30 zł. i zmieniam Twoje koła z zimowych na letnie. Warunek: Masz opony na felgach. Po prostu zwykła przerzutka kół. Używam swojego lewarka, potrzebny jedynie Twój klucz do kół, chyba, że masz Opla.


(pozostało 50 z 50)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 41 zł i więcej
Mycie i woskowanie pojazdu osobowego

Wybierając tę opcję umawiasz się tylko na mycie i woskowanie Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

wybrano 3 razy (pozostało 47 z 50)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 51 zł i więcej
Mycie, woskowanie i odkurzanie pojazdu osobowego

Wybierając tę opcję umawiasz się na cały mój pakiet mycie i woskowanie i odkurzanie wnętrza Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

(pozostało 50 z 50)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
1 voucher na wrześniową imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport”

1 voucher na wrześniową imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport” zrzeszającego grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Wrześniowe imprezy - biegi na orientację itp. (więcej można poczytać na stronie stowarzyszenia: http://silesiarace.pl/


(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Konsultacja i pomoc przy wdrożeniu RODO w firmie od Centrum Usług Ochronnych Danych Osobowych

Konsultacja i pomoc przy wdrożeniu RODO w firmie dzięki Centrum Usług Ochronnych Danych Osobowych. Nagroda ufundowana przez Grzegorza W.


(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Audyt sprzedaży od firmy Kozubik i Partnerzy!

Audyt to niezależna ocena danej organizacji, systemu, procesu, projektu lub produktu. Przedmiot audytu jest badany pod względem zgodności z określonymi standardami i wzorcami.

Skoro już wiesz, czym jest audyt, to warto wiedzieć, w jakim celu go robić? Najłatwiej odpowiedzieć na to pytanie, używając przykładu. Kiedy firma chce zwiększyć wyniki sprzedaży, zazwyczaj próbuje korzystać z różnych metod. Jeżeli potrzeba zwiększenia przychodu jest nagląca, liczba próbowanych obszarów zwiększa się jeszcze bardziej. A jednym z największych grzechów sprzedaży jest wdrażanie rozwiązań, które leczą objawy, a nie realne przyczyny zaistniałej sytuacji.

Celem audytu sprzedaży jest ustalenie wszystkich wąskich gardeł i problemów w dziale sprzedaży, czyli ustalenie realnych przyczyn problemów. Audyt sprzedaży znajduje zwykle kilka takich problemów, ale mając je wszystkie przed oczami, łatwiej nadać im priorytety i zacząć pracę od tych, których naprawa najszybciej przyniesie rezultat finansowy.

Pan Maciej Kozubik, założyciel firmy Kozubik i Partnerzy zaoferował kolejny raz bezinteresowną pomoc. Za co serdecznie dziękuję! Polcam!!!

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wybieram
Wpłać 1 zł i więcej
Kalendarz trójdzielny

Mimo, że już kwiecień, to może komuś się przyda za jakąkolwiek wpłatę, wybierając tę nagrodę otrzymają Państwo ten kalendarz na 2021 r.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Pasek odblaskowy

Pasek odblaskowy. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Dzwonek niebieski

Dzwonek niebieski. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Dzwonek biały

Dzwonek biały. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Plecak składany w małą torebkę, fajny odblaskowy kolor!

Plecak składany w małą torebkę, fajny odblaskowy kolor! Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Apteczka 1 pomocy

Apteczka. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Kask rowerowy dla dziecka 48-52 cm XS

Kask rowerowy dla dziecka 48-52 cm XS. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Red Rear Light

Red Rear Light. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Polimerowe obejmy na rękę o jaskrawym kolorze

Polimerowe obejmy na rękę lub nogę o jaskrawym kolorze. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Zabezpieczenie roweru na kluczyk srebrne

Zabezpieczenie roweru na kluczyk srebrne. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Lampki rowerowe

Lampki rowerowe. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Bike lightd led

Bike light led. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Świecący led na szprychy rowerowe

Święcący led na szprychy rowerowe. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Sakwa pod siodełko rowerowe od KMP Żywiec i UG Jeleśnia

Nowa sakwa pod siodełko rowerowe widoczne na zdjęciu od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Paski odblaskowe led

Paski odblaskowe led. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Chwytak na telefon od Dunlop!

Chwytak na telefon Dunlop! Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Etui na telefon na rękę z ledami

Etui na telefon na rękę z ledami. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Uchwyt samochodowy na telefon

Uchwyt samochodowy na telefon. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Kubek wielofunkcyjny od KMP Żywiec i UG Jeleśnia.

Kubek wielofunkcyjny, nowy, w sumie nie wiem jak to działa ale na pewno fajny gadżet. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 35 zł i więcej
Gadżety od IPA Polska Okręg Śląsk

Gadżety z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska Oddział Śląsk podarowane przez insp. w st. sp. Dariusza Walczaka. 3 zestawy tj: smycz, miarka zwijana z poziomicą, długopisem i notatnikiem, scyzoryk i skórzane etui na wizytówki będą rozlosowane wśród wpłacających, a 3 takie zestawy można w dowolnej chwili zakupić robiąc przelew w kwocie co najmniej 35 zł. wybierając tę nagrodę.


wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 50 zł i więcej
Gadżety od MMJ

Zestaw gadżetów od Firmy MMJ Siemianowice Śląskie tj: kubek, długopisy, zapalniczka, torba wielorazowa, worek, kredki, balon, mysz bezprzewodowa. Otrzymane od właściciela: Marcina Janosa - wieloletniego ratownika WOPR, mistrza w wyciskaniu sztangi leżąc, właściciela firmy!!! Już teraz możesz je mieć! 3 zestawy do kupienia, 2 kolejne będą losowane wśród wpłacających na koniec akcji!!!


wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 100 zł i więcej
Kinkiety ledowe 2 szt.

Kinkiety ledowe Kanlux od firmy Full Serwis Damian Glosnek z Siemianowic Śląskich

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 150 zł i więcej
Pełny serwis klimatyzacji pojazdu osobowego od Autoelektronika Patryk Różalski z Bytomia

Firma Autoelektronika z Bytomia od Pana Patryk Różalski. To kolejna osoba, która sama się włączyła, by pomóc w zbiórce. Pan Patryk zaoferował pełny serwis klimatyzacji samochodowej czyli ozonowanie, próżnowanie układu, wymiana filtra kabiny i uzupełnienie klimatyzacji czynnikiem R134a. Warunek jest tylko jeden - klimatyzacja musi być sprawna. Orientacyjna cena takiej usługi to nawet 250 zł. Wy możecie to mieć robiąc jedną z wpłat. Panu Partykowi gorąco dziękuję.


wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 11 kwietnia, 2021

Nasi użytkownicy założyli

679 337 zrzutek

i zebrali

440 658 275 zł

A ty na co dziś zbierasz?