id: c337my

Wyjazd rowerowy Siemianowice Śląskie - Madryt na rehabilitację dla Antosia Radło!!!

Wyjazd rowerowy Siemianowice Śląskie - Madryt na rehabilitację dla Antosia Radło!!!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
27 960 zł 
z 3 445
811%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 70 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 934 567 zrzutek i zebrali 922 618 603 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich, nazywam się Tomasz Dzierga i w dniach 28 maja 2021 r. - 19 czerwca 2021 r. zamierzam odbyć przygodę rowerową z Siemianowic Śląskich (Polska) do Madrytu (Hiszpania). Na wycieczkę mnie stać i nie po to jest zbiórka. Ani grosz z tej zrzutki nie będzie przeznaczony na moje potrzeby. Wystarcza mi mój rower, namiot i swoje finanse.


Zapraszam do obejrzenia spotów reklamowych tej zrzutki:


gen. dyw. WP dr Roman Polko: https://www.youtube.com/watch?v=28WSLILHL3M

gen. dyw. WP dr Roman Polko & podkom. Tomasz Dzierga: https://www.youtube.com/watch?v=tyFTnYUyceY

Obywatele różnych krajów 1: https://www.youtube.com/watch?v=VMiYXga25po

Obywatele różnych krajów 2: https://www.youtube.com/watch?v=N_fM5EI-juo

Chcesz zobaczyć ile robię aby zrzutka była atrakcyjna? Wejdź, zobacz: https://www.facebook.com/wopertd lub https://twitter.com/woper_td


To zbiórka, która co do grosza zostanie przekazana potrzebującemu dziecku mojego znajomego (policjanta RD) - Antosiowi Radło z Czerwionka-Leszczyny. Mam do przejechania 3445 km i tyle też minimum złotych chciałbym zebrać dla Antoniego. Czyli każda złotówka to jeden km mojej drogi. Dnia 21 marca 2021 r. kwota została osiągnięta. To dzięki Wam i tylko Wam!!! Teraz jestem ciekawy ile uda się zebrać, bo to już rekord, zróbmy razem ten rekord jak najwyższy!!! Ze wszystkich moich działań charytatywnych, to ma największy rozmach, więc bardzo liczę na pełnie zadowolenie swoje i rodziny potrzebującego malucha! Wszystkim darczyńcom dziękuję, wszystkim obserwującym dziękuję. A tym, którzy nie życzą powodzenia tej zbiórki powiem jedno - po prostu nie przeszkadzajcie! No to ile wyjdzie złotych na 1 km?


W zamian za jakąkolwiek wpłatę będziesz wymieniony w podziękowaniach w moim filmie z przygody.

Dla osób, które uiszczą najwyższe wpłaty mam mam do wyboru nagrody:


 1. 5 wizyt w poradni rehabilitacyjnej FizjoActiv Rafał Sojka Siemianowice Śląskie ul. Stawowa 18A/2


 1. Pakiet szkoleniowo/konsultacyjny, czyli 3 treningi pod nadzorem jednego z najlepszych trenerów, autora artykułów o treningach, absolwenta AWF Katowice - trenera personalnego Michała Tobora z Siemianowic Śląskich. Trening będzie opierał się na metodzie pracy Hard style z odważnikami Kettlebell, sztanga i z ciężarem własnego ciała na prywatnej salce w Siemianowicach. Data do uzgodnienia.


 1. 1 trening pod nadzorem jednego z najlepszych trenerów, absolwenta AWF, trenera personalnego Grzegorza Sygut z Siemianowic Śląskich. Trening odbędzie się w siłowni Altus Katowice ul. Uniwersytecka 13. Data do uzgodnienia.


 1. Pełny przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej w firmie AMT-Serwis Przemysław Kołodziej ul. Śląska 85 w Siemianowicach Śląskich warty około 300-400 zł.


 1. Nurkowanie Intro na zbiorniku Pogoria IV w Dąbrowie Górniczej. Jeden z najlepszych instruktorów, starszy ratownik WOPR, funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej - Rafał Konarski oferuje nurkowanie gwarantując sprzęt, porady, nadzór oraz pamiątkowy film z nurkowania. Fantastyczne przeżycia, emocje gwarantowane! Termin do uzgodnienia!


 1. Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu, czyli badanie instalacji zgodnie z art. 62 Prawo budowlane ważne na 5 lat, które wykona firma Full Serwis należąca do Damiana Glosnek. Bardzo rzetelny człowiek prowadzący jednoosobową firmę. Wartość nagrody: 400 zł. Termin do uzgodnienia.


 1. 2 treningi pływackie dla osoby dorosłej przygotowujące do zawodów sportowych lub doskonalące technikę pływania na pływalni Kompleksu Sportowego Michał w Siemianowicach Śląskich ufundowane przez Piotra Filipiaka - właściciela firmy Orka-Pro. Wartość nagrody to 200 zł. Termin do uzgodnienia. Z uwagi na pandemię warunkiem jest powrót biletów instruktorskich w KS Michał.


 1. Butelka alkoholu Amundsen o pojemności 0,7 l ufundowana przez właścicieli Delikatesów Kubik. Są to Karol Kubik i Tomasz Kubik. Nagroda do odbioru u mnie, oczywiście mogę dowieźć w rejonie Katowic i okolic lub wysłać. Nagrodę może odebrać tylko osoba pełnoletnia.


 1. Zabieg manicure i pedicure w salonie kosmetycznym Pazurkownia w Siemianowicach Śląskich na Alei Sportowców 1A. Gdy zrzutka się zakończy, prawdopodobnie salon zostanie już przeniesiony do centrum Siemianowic Śląskich, ale osoba, która wybierze tę nagrodę będzie o wszystkim poinformowana. Nagroda ufundowana przez właścicielki salonu: Betinę Stróżyk i Annę Moj. Wartość nagrody to 200 zł.


 1. Szwajcarska czekolada oraz mini niezbędnik w podróży (mini nożyczki, nożyk, pilnik, pęseta itp.) z logo Szwajcarii. Przedmioty podarowane przez Ambasadę Szwajcarii. Serdecznie dziękuję.


 1. Lampa wykonana ręcznie przez firmę Adam Meble z Chorzowa ul. Siemianowicka 39. Dostępne 3 szt.


 1. Zabieg strzyżenia i regeneracji włosów dla pani. Nagroda ufundowana przez właścicielkę salonu fryzjerskiego mieszczącego się w Siemianowicach ul. Hermana Wróbla 11D - Izabelę Ciuchtę. Z nagrody może oczywiście skorzystać również mężczyzna, ale sądzę, że facet pozostanie tylko przy strzyżeniu :)


 1. Zestaw gadżetów: torba sportowa 4F, kurtka (rozmiar M), koszulka (rozmiar M), bufff, parasol . Wszystko opatrzone logo Silesia Marathon!!! Przedmioty przekazane przez samego dyrektora Fundacji Silesia Pro Activ i Silesia Marathon - Pana Bohdana Witwickiego.


 1. Usługa informatyczna, czyli naprawa komputera, przyspieszenie, przeinstalowanie itp. A to wszystko dzięki informatykowi, magikowi komputerowemu - Marcinowi Flisowskiemu z Siemianowic Śląskich.


 1. Zabieg peeingu kawitacyjnego twarzy od Salonu kosmetycznego Oriffame w Siemianowicach Śląskich ul Powstańców 13. Cena takiego zabiegu to 100 zł. 5 szt. dla osób z najwyższymi wpłatami.


 1. 2 vouchery na imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport ” zrzeszającego grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Wrześniowe imprezy - biegi na orientację itp. (więcej można poczytać na stronie stowarzyszenia: http://silesiarace.pl/. Podziękowanie za nagrodę dla prezesa Stowarzyszenia - Pana Marcina Franke.


 1. Rodzinna sesja fotograficzna na terenie Śląska od Tomasza Mreńca - wybitnego wykładowcy, zawodowego fotografa, odnoszącego wiele sukcesów w tych dziedzinach. Specjalizujący się w sesjach rodzinnych i ślubnych.


 1. 2 vouchery od firmy MMJ Siemianowice Śląskie. Otrzymane od samego właściciela Marcina Janosa na instalację, aktywację i 6 miesięcy gratis internetu!!! Warunek osoba wybierająca tę nagrodę musi być w zasięgu firmy MMJ.


 1. Firma Dogoterapia Psi Patrol ufundowała kilka spotkań dziecka z psem i terapię, rehabilitację. Jej właściciel Aleksander Świerkot to nie tylko doświadczony policjant, ale także jeden z najlepszych terapeutów wykorzystujący do tego psy. Rekomendacje firmy są na najwyższym poziomie.


 1. Salon fryzjerski "Korona" Siemianowice Śląskie ul. Parkowa 12, a właściwie jego właścicielka ufundowała zabieg koloryzacji włosów z zastosowaniem olejków plex o wartości 160 zł!!! Można je zamienić na zwykłe strzyżenie. Wielkie podziękowania!


 1. Firma MartinTech zajmująca się konstrukcjami stalowymi zaoferowała wykonanie rysunku technicznego 2D/3D. Wartość nagrody to 300 zł.


 1. Stomatologia Marmol, czyli firma dentystyczna podarowała jako nagrodę: pakiet profilaktyki higienicznej (kamień + piaskowanie + fluoryzacja), o wartości 300 zł. Katowic ul. Szewska 12


 1. Studio Fryzur Zalewski zaoferował metamorfozę w postaci: strzyżenie, kolor, pielęgnacja i stylizacja. Wartość nagrody to 399 zł. Salon mieści się w Siemianowicach Śląskich na ul. Lipowej 1


 1. Magdalena Żak podarowała 2 karnety na zajęcia Sensoplastyka dla dzieci w wieku 1-10 lat, termin zajęć uzależniony od grupy wiekowej. Zajęcia wspomagają rozwój dziecka. Stymulują zmysły oraz rozwijają umiejętności intra i interpersonalne. To polisensoryczna zabawa. Karnet to 4 wejścia po 45 minut do Centrum Nauki i Zabawy w Siemianowicach Śląskich. Wartość każdego karnetu to 140 zł. Jeden będzie do wyboru za największe wpłaty.


Dla osób, które cokolwiek wpłacą dnia 20 czerwca 2021 r. będą losowane następujące nagrody:


 1. Zestaw gadżetów: worek, bidon, koszulka (rozmiar M) i buff Silesia Marathon. Przedmioty przekazane przez samego dyrektora Fundacji Silesia Pro Activ i Silesia Marathon - Pana Bohdana Witwickiego. Uwaga, te przedmioty będą rozlosowane, jako jeden zestaw, dla jednej wylosowanej osoby.


 1. Zestaw gadżetów od Firmy MMJ Siemianowice Śląskie tj: kubek, długopisy, zapalniczka, torba wielorazowa, worek, kredki, balon, mysz bezprzewodowa. Otrzymane od właściciela: Marcina Janosa - wieloletniego ratownika WOPR, mistrza w wyciskaniu sztangi leżąc, właściciela firmy!!


 1. Zabieg peeingu kawitacyjnego twarzy od Salonu kosmetycznego Oriffame w Siemianowicach Śląskich ul Powstańców 13. Cena takiego zabiegu to 100 zł. Dostałem aż 10 szt. takich bonów upominkowych. 5 szt. dla osób z najwyższymi wpłatami, 5 szt. do losowania wśród wszystkich wpłacających.


 1. Gadżety Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA tj: smycz, etui na wizytówki, scyzoryk i zwijana miarka wraz z notatnikiem. Wszystko sygnowane logo IPA. Podziękowania dla insp. Dariusza Walczaka i Śląskiej IPA. (3 zestawy)


 1. Gadżety od firmy MMJ Siemianowice Śląskie. Otrzymane od samego właściciela Marcina Janosa. Są to worek, torba wielorazowa, mysz bezprzewodowa, kubek, kredki, zapalniczka, długopis i balon.


 1. Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski: maseczka, koszulka z 42 Maratonu Warszawskiego rozmiar M, worek bawełniany oraz chusta wielofunkcyjna. A to wszystko w pięknej papierowej torbie Biegam dobrze. Podziękowania dla Fundacji Maraton Warszawski.


 1. Firma z Siemianowic Śląskich PACCOR POLSKA Sp. z o.o. podarowała niezwykle cenne gadżety w postaci powerbanków, bidonów metalowych oraz kubka termicznego. Zdecydowałem, że 2 komplety: powerbank z bidonem będą rozlosowane wśród wpłacających. Polecam prestiżowe, ekskluzywne wykonanie!


 1. Firma ROSOMAK S.A. ufundowała wiele nagród, ale na losowanie wystawiam chustę wielofunkcyjną tzw. buff. Bardziej wydaje się grubsza, niż te, które do tej pory posiadam.


 1. Stomatologia Marmol, czyli firma dentystyczna podarowała jako nagrodę: pakiet profilaktyki higienicznej (kamień + piaskowanie + fluoryzacja), o wartości 300 zł. Katowic ul. Szewska 12Uwaga osoba, która wpłaci najwyższą kwotę będzie miała możliwość wyboru nagrody. Osoba o drugiej najwyższej wpłacie dostanie jedną z pozostałych nagród itd. W przypadku 2 takich samych wpłat nagrodę otrzymuje pierwsza osoba, która zrobiła wpłatę. Chyba wszystko jest jasne.


Bardzo też dziękuję za udostępnianie tej zrzutki. Każdy z Was ma też prawo wglądu, co zrobiłem z zebranymi pieniędzmi. Już teraz oświadczam, że cała kwota, co do grosza i jeszcze dorzucę coś od siebie zostanie przekazana Antoniemu Radło na jego rehabilitację. Zrzutka trwa do mojego powrotu z wyprawy.


Plan Wycieczki: Siemianowice Śląskie - Madryt /samolotem do Warszawy/ Warszawa - Siemianowice Śląskie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 70 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Kalendarz trójdzielny

Mimo, że już kwiecień, to może komuś się przyda za jakąkolwiek wpłatę, wybierając tę nagrodę otrzymają Państwo ten kalendarz na 2021 r.

1 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Smycz IPA od IPA Cieszyn II

Smycz z grafiką IPA, niezbędna podczas podróży zagranicznej przy kontakcie z funkcjonariuszami :)))))

5 zł

Kupione 5 z 5

Zakończona
Inne
Widokówka mojego autorstwa

Za wpłatę co najmniej 5 zł otrzymają Państwo moją widokówkę, która została wydana na okoliczność wyprawy rowerowej. Jej nakład to 500 egzemplarzy a zaprojektowa...

5 zł

Kupione 16 z 40

Zakończona
Inne
Pasek odblaskowy

Pasek odblaskowy. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

5 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Dzwonek niebieski

Dzwonek niebieski. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

5 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Dzwonek biały

Dzwonek biały. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

5 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Ściereczka premium

Ściereczka premium. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

5 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Pas odblaskowy z ledami

Pas odblaskowy z ledami. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Apteczka 1 pomocy

Apteczka. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Kask rowerowy dla dziecka 48-52 cm XS

Kask rowerowy dla dziecka 48-52 cm XS. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Etui a telefon na rękę

Etui na telefon na rękę. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Red Rear Light

Red Rear Light. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Sports Belt niebieski

Sports belt niebieski. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Polimerowe obejmy na rękę o jaskrawym kolorze

Polimerowe obejmy na rękę lub nogę o jaskrawym kolorze. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Maseczki na twarz od Kozak Team

Maseczki na twarz pięknie wykonane z podwójnym filtrem, delikatne od Kozak Team - firmy triathlonowej Dominiki Kozak. Dominika to mistrzyni w triathlonie, przyg...

10 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Zabezpieczenie roweru na kluczyk srebrne

Zabezpieczenie roweru na kluczyk srebrne. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Portfel od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach

Portfel od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Piękny niebieski kolor i logo kampanii bezpieczeństwa "Moc i Ty" oraz sygnowany napisem KMP Katowice.

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Lampki rowerowe

Lampki rowerowe. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Bike lightd led

Bike light led. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Świecący led na szprychy rowerowe

Święcący led na szprychy rowerowe. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Inne
Sports Waist Bag

Sports waig bag. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Paski odblaskowe led

Paski odblaskowe led. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Chwytak na telefon od Dunlop!

Chwytak na telefon Dunlop! Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Etui na telefon na rękę z ledami

Etui na telefon na rękę z ledami. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Scyzoryk od IPA Cieszyn II

Scyzoryk sygnowany logo IPA Polska. Całkiem niezłe wykonanie. Polecam!

10 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Uchwyt samochodowy na telefon

Uchwyt samochodowy na telefon. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Kubek wielofunkcyjny od KMP Żywiec i UG Jeleśnia.

Kubek wielofunkcyjny, nowy, w sumie nie wiem jak to działa ale na pewno fajny gadżet. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Mo...

10 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Gadżet od IPA Polska

Gadżet od IPA Polska czyli z wyglądu długopis, ale to 2 końcówki śrubokręta, z tyłu poziomica, z boku latarka. Fajny gadżet sygnowany logo IPA czyli Międzynarod...

15 zł

Kupione 10 z 10

Zakończona
Inne
Odkurzanie pojazdu osobowego

Wybierając tę opcję umawiasz się tylko na odkurzanie wnętrza Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

21 zł

Kupione 14 z 50

Zakończona
Inne
Gadżety rowerowe od CST TIRES

W sumie dostałem dla siebie, ale wszystkiego nie wykorzystam. Nie chcąc być egoistą wystawiam na sprzedaż 1 szt. dętka, 1 szt. zagłówek, łyżki do zmiany opon i ...

30 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Paszportówka ciemna czerwień i gadżety IPA Polska

Gadżety IPA Polska: smycz, latarka ze śrubokrętem i paszportówka. Polecam, sygnowane logo IPA Polska oprócz paszportówki. Trzeba mieć pamiątkę z tej pomocy dla ...

30 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Rowerowa apteczka pierwszej pomocy od WSPol

Apteczka pierwszej pomocy, na wycieczkę, rower... Małe rozmiary ale najważniejsze rzeczy są. No i sygnowana prestiżowym logo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie!...

30 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Inne
Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski

Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski: maseczka, koszulka z 42 Maratonu Warszawskiego rozmiar M, worek bawełniany oraz chusta wielofunkcyjna. A to wszystko w p...

30 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Paszportówka zielona i gadżety IPA Polska

Gadżety IPA Polska: smycz, latarka ze śrubokrętem i paszportówka. Polecam, sygnowane logo IPA Polska oprócz paszportówki. Trzeba mieć pamiątkę z tej pomocy dla ...

30 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Latarka od Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Latarka z logo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie (bez baterii) wraz ze scyzorykiem, nożem do pasów bezpieczeństwa i młotkiem do wybijania szyby. Solidna! Polec...

30 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Zmiana kół samochodu osobowego

Zmiana kół samochodu osobowego od Tomasz Dzierga. To koleżeńska oferta, nie firma. Wpłacasz 30 zł. i zmieniam Twoje koła z zimowych na letnie. Warunek: Masz opo...

30 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Gadżety od IPA Polska Okręg Śląsk

Gadżety z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska Oddział Śląsk podarowane przez insp. w st. sp. Dariusza Walczaka. 3 zestawy tj: smycz, miarka z...

35 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Gadżety IPA Polska (wersja z miarką)

Gadżety IPA od IPA Polska, tylko 2 komplety dostałem więc warto być szybkim. Polecam!!! Ta oferta już się nie powtórzy :)

40 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Inne
Mycie i woskowanie pojazdu osobowego

Wybierając tę opcję umawiasz się tylko na mycie i woskowanie Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

41 zł

Kupione 5 z 5

Zakończona
Inne
Gadżety od MMJ

Zestaw gadżetów od Firmy MMJ Siemianowice Śląskie tj: kubek, długopisy, zapalniczka, torba wielorazowa, worek, kredki, balon, mysz bezprzewodowa. Otrzymane od w...

50 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Gadżety IPA (wersja z etui na wizytówki)

Gadżety IPA Polska: etui na wizytówki, smycz, scyzoryk, wielofunkcyjny gadżet czyli śrubokręt, latarka, poziomica i inne... :)

50 zł

Kupione 7 z 7

Zakończona
Inne
Medal Silesia Marathon z 2017 r.

Mam do sprzedania medal z Silesia Marathon z 2017 ofiarowany przez Pana Marka Wiekieta. Marek to biegacz, którego jestem dumny, że znam. Nie każdy potrafi poświ...

50 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Mycie, woskowanie i odkurzanie pojazdu osobowego

Wybierając tę opcję umawiasz się na cały mój pakiet mycie i woskowanie i odkurzanie wnętrza Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią...

51 zł

Kupione 14 z 50

Zakończona
Inne
1 voucher na wrześniową imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport”

1 voucher na wrześniową imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport” zrzeszającego grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na teren...

60 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich. Widoczne na zdjęciu. W małym pudełku jest kolekcjonerska odznaka! Na czapce jest rzep z przyklejonym logo ...

60 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Autograf gen. dyw. Wojska Polskiego dr Romana Polko

Autograf gen. dyw. Wojska Polskiego dr Romana Polko w antyramie specjalnie podpisany dla darczyńcy Antosia. Szczególny cel, szczególny autograf!

100 zł

Kupione 3 z 3

Zakończona
Inne
Pendrive od IPA Polska

Mam do sprzedania pendive'y sygnowane logo IPA Polska. Przepiękne, robiące wrażenie na ludziach w formie karty kredytowej. Niestety nie wiem jakiej są pojemnośc...

100 zł

Kupione 6 z 6

Zakończona
Inne
Gadżety od Zarządu firmy PACCOR z Siemianowic Śląskich

Gadżety od Zarządu firmy PACCOR z Siemianowic Śląskich. Tutaj możesz kupić 2 przedmioty: powerbank i kubek termiczny. Nie jest dostępy widoczny na zdjęciu widoc...

100 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Gadżety od IPA Cieszyn

Cały zestaw gadżetów od Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA grupa Cieszyn II. W skład wchodzą: kubek termiczny, miarka zwijana z poziomicą i notatnikie...

100 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Inne
Kinkiety ledowe 2 szt.

Kinkiety ledowe Kanlux od firmy Full Serwis Damian Glosnek z Siemianowic Śląskich

100 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Gadżety od administratora portalu policyjnego PMF!

Gadżety od administratora portalu policyjnego PMF! Kubek pięknie wykonany, naklejki i rzepy odblaskowe. Wielkie podziękowania dla administratora serwisu PMF. Za...

100 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Inne
Gadżety od Urzędu Miasta Katowice

Pięknie wykonany termos, do tego worek, cukierki (krówki), buff wielofunkcyjny, magnesy. Fantastyczny pakiet sygnowany logo miasta Katowice i 50 tą rocznicą Spo...

100 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
Konsultacja i pomoc przy wdrożeniu RODO w firmie od Centrum Usług Ochronnych Danych Osobowych

Konsultacja i pomoc przy wdrożeniu RODO w firmie dzięki Centrum Usług Ochronnych Danych Osobowych. Nagroda ufundowana przez Grzegorza W.

150 zł
Zakończona
Inne
Wykonanie rysunku technicznego 2D/3D o d firmy MartinTech

Firma MartinTech zajmująca się konstrukcjami stalowymi zaoferowała wykonanie rysunku technicznego 2D/3D.

300 zł
Zakończona
Inne
Audyt sprzedaży od firmy Kozubik i Partnerzy!

Audyt to niezależna ocena danej organizacji, systemu, procesu, projektu lub produktu. Przedmiot audytu jest badany pod względem zgodności z określonymi standard...

500 zł
Zakończona

Wpłaty 433

MK
Marek Krajewski
10 zł
AK
Aga Kuku
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
DK
Natalia Czyżewska
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MS
Martin Saeger
ukryta
 
Dane ukryte
185 zł
KR
Lepszy rydz.... - Korki. :-)
100 zł
 
Dane ukryte
5 zł
NS
Natalia
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 19

 
2500 znaków