id: c337my

Wyjazd rowerowy Siemianowice Śląskie - Madryt na rehabilitację dla Antosia Radło!!!

Wyjazd rowerowy Siemianowice Śląskie - Madryt na rehabilitację dla Antosia Radło!!!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
27 960 zł 
z 3 445 zł
811%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witam wszystkich, nazywam się Tomasz Dzierga i w dniach 28 maja 2021 r. - 19 czerwca 2021 r. zamierzam odbyć przygodę rowerową z Siemianowic Śląskich (Polska) do Madrytu (Hiszpania). Na wycieczkę mnie stać i nie po to jest zbiórka. Ani grosz z tej zrzutki nie będzie przeznaczony na moje potrzeby. Wystarcza mi mój rower, namiot i swoje finanse.


Zapraszam do obejrzenia spotów reklamowych tej zrzutki:


gen. dyw. WP dr Roman Polko: https://www.youtube.com/watch?v=28WSLILHL3M

gen. dyw. WP dr Roman Polko & podkom. Tomasz Dzierga: https://www.youtube.com/watch?v=tyFTnYUyceY

Obywatele różnych krajów 1: https://www.youtube.com/watch?v=VMiYXga25po

Obywatele różnych krajów 2: https://www.youtube.com/watch?v=N_fM5EI-juo

Chcesz zobaczyć ile robię aby zrzutka była atrakcyjna? Wejdź, zobacz: https://www.facebook.com/wopertd lub https://twitter.com/woper_td


To zbiórka, która co do grosza zostanie przekazana potrzebującemu dziecku mojego znajomego (policjanta RD) - Antosiowi Radło z Czerwionka-Leszczyny. Mam do przejechania 3445 km i tyle też minimum złotych chciałbym zebrać dla Antoniego. Czyli każda złotówka to jeden km mojej drogi. Dnia 21 marca 2021 r. kwota została osiągnięta. To dzięki Wam i tylko Wam!!! Teraz jestem ciekawy ile uda się zebrać, bo to już rekord, zróbmy razem ten rekord jak najwyższy!!! Ze wszystkich moich działań charytatywnych, to ma największy rozmach, więc bardzo liczę na pełnie zadowolenie swoje i rodziny potrzebującego malucha! Wszystkim darczyńcom dziękuję, wszystkim obserwującym dziękuję. A tym, którzy nie życzą powodzenia tej zbiórki powiem jedno - po prostu nie przeszkadzajcie! No to ile wyjdzie złotych na 1 km?


W zamian za jakąkolwiek wpłatę będziesz wymieniony w podziękowaniach w moim filmie z przygody.

Dla osób, które uiszczą najwyższe wpłaty mam mam do wyboru nagrody:


 1. 5 wizyt w poradni rehabilitacyjnej FizjoActiv Rafał Sojka Siemianowice Śląskie ul. Stawowa 18A/2


 1. Pakiet szkoleniowo/konsultacyjny, czyli 3 treningi pod nadzorem jednego z najlepszych trenerów, autora artykułów o treningach, absolwenta AWF Katowice - trenera personalnego Michała Tobora z Siemianowic Śląskich. Trening będzie opierał się na metodzie pracy Hard style z odważnikami Kettlebell, sztanga i z ciężarem własnego ciała na prywatnej salce w Siemianowicach. Data do uzgodnienia.


 1. 1 trening pod nadzorem jednego z najlepszych trenerów, absolwenta AWF, trenera personalnego Grzegorza Sygut z Siemianowic Śląskich. Trening odbędzie się w siłowni Altus Katowice ul. Uniwersytecka 13. Data do uzgodnienia.


 1. Pełny przegląd i serwis klimatyzacji samochodowej w firmie AMT-Serwis Przemysław Kołodziej ul. Śląska 85 w Siemianowicach Śląskich warty około 300-400 zł.


 1. Nurkowanie Intro na zbiorniku Pogoria IV w Dąbrowie Górniczej. Jeden z najlepszych instruktorów, starszy ratownik WOPR, funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej - Rafał Konarski oferuje nurkowanie gwarantując sprzęt, porady, nadzór oraz pamiątkowy film z nurkowania. Fantastyczne przeżycia, emocje gwarantowane! Termin do uzgodnienia!


 1. Przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu, czyli badanie instalacji zgodnie z art. 62 Prawo budowlane ważne na 5 lat, które wykona firma Full Serwis należąca do Damiana Glosnek. Bardzo rzetelny człowiek prowadzący jednoosobową firmę. Wartość nagrody: 400 zł. Termin do uzgodnienia.


 1. 2 treningi pływackie dla osoby dorosłej przygotowujące do zawodów sportowych lub doskonalące technikę pływania na pływalni Kompleksu Sportowego Michał w Siemianowicach Śląskich ufundowane przez Piotra Filipiaka - właściciela firmy Orka-Pro. Wartość nagrody to 200 zł. Termin do uzgodnienia. Z uwagi na pandemię warunkiem jest powrót biletów instruktorskich w KS Michał.


 1. Butelka alkoholu Amundsen o pojemności 0,7 l ufundowana przez właścicieli Delikatesów Kubik. Są to Karol Kubik i Tomasz Kubik. Nagroda do odbioru u mnie, oczywiście mogę dowieźć w rejonie Katowic i okolic lub wysłać. Nagrodę może odebrać tylko osoba pełnoletnia.


 1. Zabieg manicure i pedicure w salonie kosmetycznym Pazurkownia w Siemianowicach Śląskich na Alei Sportowców 1A. Gdy zrzutka się zakończy, prawdopodobnie salon zostanie już przeniesiony do centrum Siemianowic Śląskich, ale osoba, która wybierze tę nagrodę będzie o wszystkim poinformowana. Nagroda ufundowana przez właścicielki salonu: Betinę Stróżyk i Annę Moj. Wartość nagrody to 200 zł.


 1. Szwajcarska czekolada oraz mini niezbędnik w podróży (mini nożyczki, nożyk, pilnik, pęseta itp.) z logo Szwajcarii. Przedmioty podarowane przez Ambasadę Szwajcarii. Serdecznie dziękuję.


 1. Lampa wykonana ręcznie przez firmę Adam Meble z Chorzowa ul. Siemianowicka 39. Dostępne 3 szt.


 1. Zabieg strzyżenia i regeneracji włosów dla pani. Nagroda ufundowana przez właścicielkę salonu fryzjerskiego mieszczącego się w Siemianowicach ul. Hermana Wróbla 11D - Izabelę Ciuchtę. Z nagrody może oczywiście skorzystać również mężczyzna, ale sądzę, że facet pozostanie tylko przy strzyżeniu :)


 1. Zestaw gadżetów: torba sportowa 4F, kurtka (rozmiar M), koszulka (rozmiar M), bufff, parasol . Wszystko opatrzone logo Silesia Marathon!!! Przedmioty przekazane przez samego dyrektora Fundacji Silesia Pro Activ i Silesia Marathon - Pana Bohdana Witwickiego.


 1. Usługa informatyczna, czyli naprawa komputera, przyspieszenie, przeinstalowanie itp. A to wszystko dzięki informatykowi, magikowi komputerowemu - Marcinowi Flisowskiemu z Siemianowic Śląskich.


 1. Zabieg peeingu kawitacyjnego twarzy od Salonu kosmetycznego Oriffame w Siemianowicach Śląskich ul Powstańców 13. Cena takiego zabiegu to 100 zł. 5 szt. dla osób z najwyższymi wpłatami.


 1. 2 vouchery na imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport ” zrzeszającego grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Wrześniowe imprezy - biegi na orientację itp. (więcej można poczytać na stronie stowarzyszenia: http://silesiarace.pl/. Podziękowanie za nagrodę dla prezesa Stowarzyszenia - Pana Marcina Franke.


 1. Rodzinna sesja fotograficzna na terenie Śląska od Tomasza Mreńca - wybitnego wykładowcy, zawodowego fotografa, odnoszącego wiele sukcesów w tych dziedzinach. Specjalizujący się w sesjach rodzinnych i ślubnych.


 1. 2 vouchery od firmy MMJ Siemianowice Śląskie. Otrzymane od samego właściciela Marcina Janosa na instalację, aktywację i 6 miesięcy gratis internetu!!! Warunek osoba wybierająca tę nagrodę musi być w zasięgu firmy MMJ.


 1. Firma Dogoterapia Psi Patrol ufundowała kilka spotkań dziecka z psem i terapię, rehabilitację. Jej właściciel Aleksander Świerkot to nie tylko doświadczony policjant, ale także jeden z najlepszych terapeutów wykorzystujący do tego psy. Rekomendacje firmy są na najwyższym poziomie.


 1. Salon fryzjerski "Korona" Siemianowice Śląskie ul. Parkowa 12, a właściwie jego właścicielka ufundowała zabieg koloryzacji włosów z zastosowaniem olejków plex o wartości 160 zł!!! Można je zamienić na zwykłe strzyżenie. Wielkie podziękowania!


 1. Firma MartinTech zajmująca się konstrukcjami stalowymi zaoferowała wykonanie rysunku technicznego 2D/3D. Wartość nagrody to 300 zł.


 1. Stomatologia Marmol, czyli firma dentystyczna podarowała jako nagrodę: pakiet profilaktyki higienicznej (kamień + piaskowanie + fluoryzacja), o wartości 300 zł. Katowic ul. Szewska 12


 1. Studio Fryzur Zalewski zaoferował metamorfozę w postaci: strzyżenie, kolor, pielęgnacja i stylizacja. Wartość nagrody to 399 zł. Salon mieści się w Siemianowicach Śląskich na ul. Lipowej 1


 1. Magdalena Żak podarowała 2 karnety na zajęcia Sensoplastyka dla dzieci w wieku 1-10 lat, termin zajęć uzależniony od grupy wiekowej. Zajęcia wspomagają rozwój dziecka. Stymulują zmysły oraz rozwijają umiejętności intra i interpersonalne. To polisensoryczna zabawa. Karnet to 4 wejścia po 45 minut do Centrum Nauki i Zabawy w Siemianowicach Śląskich. Wartość każdego karnetu to 140 zł. Jeden będzie do wyboru za największe wpłaty.


Dla osób, które cokolwiek wpłacą dnia 20 czerwca 2021 r. będą losowane następujące nagrody:


 1. Zestaw gadżetów: worek, bidon, koszulka (rozmiar M) i buff Silesia Marathon. Przedmioty przekazane przez samego dyrektora Fundacji Silesia Pro Activ i Silesia Marathon - Pana Bohdana Witwickiego. Uwaga, te przedmioty będą rozlosowane, jako jeden zestaw, dla jednej wylosowanej osoby.


 1. Zestaw gadżetów od Firmy MMJ Siemianowice Śląskie tj: kubek, długopisy, zapalniczka, torba wielorazowa, worek, kredki, balon, mysz bezprzewodowa. Otrzymane od właściciela: Marcina Janosa - wieloletniego ratownika WOPR, mistrza w wyciskaniu sztangi leżąc, właściciela firmy!!


 1. Zabieg peeingu kawitacyjnego twarzy od Salonu kosmetycznego Oriffame w Siemianowicach Śląskich ul Powstańców 13. Cena takiego zabiegu to 100 zł. Dostałem aż 10 szt. takich bonów upominkowych. 5 szt. dla osób z najwyższymi wpłatami, 5 szt. do losowania wśród wszystkich wpłacających.


 1. Gadżety Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA tj: smycz, etui na wizytówki, scyzoryk i zwijana miarka wraz z notatnikiem. Wszystko sygnowane logo IPA. Podziękowania dla insp. Dariusza Walczaka i Śląskiej IPA. (3 zestawy)


 1. Gadżety od firmy MMJ Siemianowice Śląskie. Otrzymane od samego właściciela Marcina Janosa. Są to worek, torba wielorazowa, mysz bezprzewodowa, kubek, kredki, zapalniczka, długopis i balon.


 1. Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski: maseczka, koszulka z 42 Maratonu Warszawskiego rozmiar M, worek bawełniany oraz chusta wielofunkcyjna. A to wszystko w pięknej papierowej torbie Biegam dobrze. Podziękowania dla Fundacji Maraton Warszawski.


 1. Firma z Siemianowic Śląskich PACCOR POLSKA Sp. z o.o. podarowała niezwykle cenne gadżety w postaci powerbanków, bidonów metalowych oraz kubka termicznego. Zdecydowałem, że 2 komplety: powerbank z bidonem będą rozlosowane wśród wpłacających. Polecam prestiżowe, ekskluzywne wykonanie!


 1. Firma ROSOMAK S.A. ufundowała wiele nagród, ale na losowanie wystawiam chustę wielofunkcyjną tzw. buff. Bardziej wydaje się grubsza, niż te, które do tej pory posiadam.


 1. Stomatologia Marmol, czyli firma dentystyczna podarowała jako nagrodę: pakiet profilaktyki higienicznej (kamień + piaskowanie + fluoryzacja), o wartości 300 zł. Katowic ul. Szewska 12Uwaga osoba, która wpłaci najwyższą kwotę będzie miała możliwość wyboru nagrody. Osoba o drugiej najwyższej wpłacie dostanie jedną z pozostałych nagród itd. W przypadku 2 takich samych wpłat nagrodę otrzymuje pierwsza osoba, która zrobiła wpłatę. Chyba wszystko jest jasne.


Bardzo też dziękuję za udostępnianie tej zrzutki. Każdy z Was ma też prawo wglądu, co zrobiłem z zebranymi pieniędzmi. Już teraz oświadczam, że cała kwota, co do grosza i jeszcze dorzucę coś od siebie zostanie przekazana Antoniemu Radło na jego rehabilitację. Zrzutka trwa do mojego powrotu z wyprawy.


Plan Wycieczki: Siemianowice Śląskie - Madryt /samolotem do Warszawy/ Warszawa - Siemianowice Śląskie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty sprzedaży

  Wpłać 5 zł i więcej
  Widokówka mojego autorstwa

  Za wpłatę co najmniej 5 zł otrzymają Państwo moją widokówkę, która została wydana na okoliczność wyprawy rowerowej. Jej nakład to 500 egzemplarzy a zaprojektował ją Michał Płuciennik z Wiednia (Austria). Zapraszam kolekcjonerów do kupna. Oprócz mapy jest na niej oczywiście Pałac Kultury i Nauki.

  rozwiń

  wybrano 16 razy (pozostało 24 z 40)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 21 zł i więcej
  Odkurzanie pojazdu osobowego

  Wybierając tę opcję umawiasz się tylko na odkurzanie wnętrza Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

  rozwiń

  wybrano 14 razy (pozostało 36 z 50)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 51 zł i więcej
  Mycie, woskowanie i odkurzanie pojazdu osobowego

  Wybierając tę opcję umawiasz się na cały mój pakiet mycie i woskowanie i odkurzanie wnętrza Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

  rozwiń

  wybrano 14 razy (pozostało 36 z 50)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 150 zł i więcej
  Konsultacja i pomoc przy wdrożeniu RODO w firmie od Centrum Usług Ochronnych Danych Osobowych

  Konsultacja i pomoc przy wdrożeniu RODO w firmie dzięki Centrum Usług Ochronnych Danych Osobowych. Nagroda ufundowana przez Grzegorza W.


  rozwiń

  (pozostało 2 z 2)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 300 zł i więcej
  Wykonanie rysunku technicznego 2D/3D o d firmy MartinTech

  Firma MartinTech zajmująca się konstrukcjami stalowymi zaoferowała wykonanie rysunku technicznego 2D/3D.

  rozwiń

  (pozostało 1 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 500 zł i więcej
  Audyt sprzedaży od firmy Kozubik i Partnerzy!

  Audyt to niezależna ocena danej organizacji, systemu, procesu, projektu lub produktu. Przedmiot audytu jest badany pod względem zgodności z określonymi standardami i wzorcami.

  Skoro już wiesz, czym jest audyt, to warto wiedzieć, w jakim celu go robić? Najłatwiej odpowiedzieć na to pytanie, używając przykładu. Kiedy firma chce zwiększyć wyniki sprzedaży, zazwyczaj próbuje korzystać z różnych metod. Jeżeli potrzeba zwiększenia przychodu jest nagląca, liczba próbowanych obszarów zwiększa się jeszcze bardziej. A jednym z największych grzechów sprzedaży jest wdrażanie rozwiązań, które leczą objawy, a nie realne przyczyny zaistniałej sytuacji.

  Celem audytu sprzedaży jest ustalenie wszystkich wąskich gardeł i problemów w dziale sprzedaży, czyli ustalenie realnych przyczyn problemów. Audyt sprzedaży znajduje zwykle kilka takich problemów, ale mając je wszystkie przed oczami, łatwiej nadać im priorytety i zacząć pracę od tych, których naprawa najszybciej przyniesie rezultat finansowy.

  Pan Maciej Kozubik, założyciel firmy Kozubik i Partnerzy zaoferował kolejny raz bezinteresowną pomoc. Za co serdecznie dziękuję! Polcam!!!

  rozwiń

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 1 zł i więcej
  Kalendarz trójdzielny

  Mimo, że już kwiecień, to może komuś się przyda za jakąkolwiek wpłatę, wybierając tę nagrodę otrzymają Państwo ten kalendarz na 2021 r.

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 5 zł i więcej
  Smycz IPA od IPA Cieszyn II

  Smycz z grafiką IPA, niezbędna podczas podróży zagranicznej przy kontakcie z funkcjonariuszami :)))))

  rozwiń

  wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 5 zł i więcej
  Torba wielorazowego użytku od MMJ Siemianowice Śląskie

  Torba wielorazowego użytku od MMJ. Piękny widok na panoramę Śląska, w tym wieżę tellewizyjną!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 5 zł i więcej
  Koszulka z kampanii bezpieczeństwa od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach

  Zapraszam do kupna, bawełna, piękny kolor, rozmiar XL.

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 5 zł i więcej
  Pasek odblaskowy

  Pasek odblaskowy. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 5 zł i więcej
  Dzwonek niebieski

  Dzwonek niebieski. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 5 zł i więcej
  Dzwonek biały

  Dzwonek biały. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 5 zł i więcej
  Ściereczka premium

  Ściereczka premium. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Pas odblaskowy z ledami

  Pas odblaskowy z ledami. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Buff z logo Siemianowice Śląskie od Wydział Kultury i Sportu UM Siemianowice Śląskie!

  Buff z logo miasta Siemianowice Śląskie ofiarowany przez Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie.


  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Plecak składany w małą torebkę, fajny odblaskowy kolor!

  Plecak składany w małą torebkę, fajny odblaskowy kolor! Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Apteczka 1 pomocy

  Apteczka. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  Wpłać 10 zł i więcej
  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich: Koszulka "druzyna Rosomaka" 9-11

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich: Koszulka "Rosomak team" XL

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Kask rowerowy dla dziecka 48-52 cm XS

  Kask rowerowy dla dziecka 48-52 cm XS. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Etui a telefon na rękę

  Etui na telefon na rękę. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Zestaw 4 odblasków (wersja 2) od Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie

  Zestaw 4 odblasków (wersja 2) od Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie. Odblaski przekazane przez samą Panią Komendant Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie - Angelikę Wojciechowską.

  rozwiń

  wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Red Rear Light

  Red Rear Light. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Sports Belt niebieski

  Sports belt niebieski. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Polimerowe obejmy na rękę o jaskrawym kolorze

  Polimerowe obejmy na rękę lub nogę o jaskrawym kolorze. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Maseczki na twarz od Kozak Team

  Maseczki na twarz pięknie wykonane z podwójnym filtrem, delikatne od Kozak Team - firmy triathlonowej Dominiki Kozak. Dominika to mistrzyni w triathlonie, przygotowuje także innych do tej dyscypliny. Polecam serdecznie.


  rozwiń

  wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Zabezpieczenie roweru na kluczyk srebrne

  Zabezpieczenie roweru na kluczyk srebrne. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Portfel od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach

  Portfel od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Piękny niebieski kolor i logo kampanii bezpieczeństwa "Moc i Ty" oraz sygnowany napisem KMP Katowice.

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Lampki rowerowe

  Lampki rowerowe. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Bike lightd led

  Bike light led. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich: naklejka oraz maseczka z logo Rosomak. Naklejka czarna lub biała, pierwsza osoba wybiera.

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Świecący led na szprychy rowerowe

  Święcący led na szprychy rowerowe. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Sports Waist Bag

  Sports waig bag. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Sakwa pod siodełko rowerowe od KMP Żywiec i UG Jeleśnia

  Nowa sakwa pod siodełko rowerowe widoczne na zdjęciu od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Smycz z ruch drogowego od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach

  Droga, bo Ruch Drogowy jest najważniejszy!!! Polecam do kluczyka samochodowego o ile pojazd jest godny ją mieć.

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Paski odblaskowe led

  Paski odblaskowe led. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Chwytak na telefon od Dunlop!

  Chwytak na telefon Dunlop! Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Etui na telefon na rękę z ledami

  Etui na telefon na rękę z ledami. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Scyzoryk od IPA Cieszyn II

  Scyzoryk sygnowany logo IPA Polska. Całkiem niezłe wykonanie. Polecam!

  rozwiń

  wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Uchwyt samochodowy na telefon

  Uchwyt samochodowy na telefon. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Kubek wielofunkcyjny od KMP Żywiec i UG Jeleśnia.

  Kubek wielofunkcyjny, nowy, w sumie nie wiem jak to działa ale na pewno fajny gadżet. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 10 zł i więcej
  Miarka z poziomicą i notatnikiem od IPA Cieszyn II

  Polecam jak na zdjęciu, ilość sztuk ograniczona. Zapraszam do zakupu.

  rozwiń

  wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 15 zł i więcej
  Gadżet od IPA Polska

  Gadżet od IPA Polska czyli z wyglądu długopis, ale to 2 końcówki śrubokręta, z tyłu poziomica, z boku latarka. Fajny gadżet sygnowany logo IPA czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (jednego z moich sponsorów).

  rozwiń

  wybrano 10 razy (pozostało 0 z 10)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 30 zł i więcej
  Gadżety rowerowe od CST TIRES

  W sumie dostałem dla siebie, ale wszystkiego nie wykorzystam. Nie chcąc być egoistą wystawiam na sprzedaż 1 szt. dętka, 1 szt. zagłówek, łyżki do zmiany opon i bidon. Polecam. Sama dętka to koszt 20 zł. więc tym razem cena nie jest wygórowana :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 30 zł i więcej
  Paszportówka ciemna czerwień i gadżety IPA Polska

  Gadżety IPA Polska: smycz, latarka ze śrubokrętem i paszportówka. Polecam, sygnowane logo IPA Polska oprócz paszportówki. Trzeba mieć pamiątkę z tej pomocy dla Antosia!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 30 zł i więcej
  Rowerowa apteczka pierwszej pomocy od WSPol

  Apteczka pierwszej pomocy, na wycieczkę, rower... Małe rozmiary ale najważniejsze rzeczy są. No i sygnowana prestiżowym logo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie! Dla mnie to logo zawsze będzie się kojarzyło z wielkim sentymentem i szacunkiem do tamtego miejsca i osób tam pracujących! Polecam! Otrzymany gadżet od władz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie!!!

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 30 zł i więcej
  Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski

  Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski: maseczka, koszulka z 42 Maratonu Warszawskiego rozmiar M, worek bawełniany oraz chusta wielofunkcyjna. A to wszystko w pięknej papierowej torbie Biegam dobrze.


  rozwiń

  wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 30 zł i więcej
  Paszportówka zielona i gadżety IPA Polska

  Gadżety IPA Polska: smycz, latarka ze śrubokrętem i paszportówka. Polecam, sygnowane logo IPA Polska oprócz paszportówki. Trzeba mieć pamiątkę z tej pomocy dla Antosia!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 30 zł i więcej
  Latarka od Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

  Latarka z logo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie (bez baterii) wraz ze scyzorykiem, nożem do pasów bezpieczeństwa i młotkiem do wybijania szyby. Solidna! Polecam! Otrzymany gadżet od władz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie!!!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 30 zł i więcej
  Gadżety IPA Polska: smycz, scyzoryk i latarka ze śrubokrętem

  Gadżety IPA Polska: smycz, scyzoryk i latarka ze śrubokrętem. Polecam, wszystko sygnowane logo IPA Polska. Trzeba mieć pamiątkę z tej pomocy dla Antosia!

  rozwiń

  wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 30 zł i więcej
  Zmiana kół samochodu osobowego

  Zmiana kół samochodu osobowego od Tomasz Dzierga. To koleżeńska oferta, nie firma. Wpłacasz 30 zł. i zmieniam Twoje koła z zimowych na letnie. Warunek: Masz opony na felgach. Po prostu zwykła przerzutka kół. Używam swojego lewarka, potrzebny jedynie Twój klucz do kół, chyba, że masz Opla.


  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 35 zł i więcej
  Gadżety od IPA Polska Okręg Śląsk

  Gadżety z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska Oddział Śląsk podarowane przez insp. w st. sp. Dariusza Walczaka. 3 zestawy tj: smycz, miarka zwijana z poziomicą, długopisem i notatnikiem, scyzoryk i skórzane etui na wizytówki będą rozlosowane wśród wpłacających, a 3 takie zestawy można w dowolnej chwili zakupić robiąc przelew w kwocie co najmniej 35 zł. wybierając tę nagrodę.


  rozwiń

  wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 40 zł i więcej
  Gadżety IPA Polska (wersja z miarką)

  Gadżety IPA od IPA Polska, tylko 2 komplety dostałem więc warto być szybkim. Polecam!!! Ta oferta już się nie powtórzy :)

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 41 zł i więcej
  Mycie i woskowanie pojazdu osobowego

  Wybierając tę opcję umawiasz się tylko na mycie i woskowanie Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

  rozwiń

  wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 50 zł i więcej
  Gadżety od MMJ

  Zestaw gadżetów od Firmy MMJ Siemianowice Śląskie tj: kubek, długopisy, zapalniczka, torba wielorazowa, worek, kredki, balon, mysz bezprzewodowa. Otrzymane od właściciela: Marcina Janosa - wieloletniego ratownika WOPR, mistrza w wyciskaniu sztangi leżąc, właściciela firmy!!! Już teraz możesz je mieć! 3 zestawy do kupienia, 2 kolejne będą losowane wśród wpłacających na koniec akcji!!!


  rozwiń

  wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 50 zł i więcej
  Gadżety IPA (wersja z etui na wizytówki)

  Gadżety IPA Polska: etui na wizytówki, smycz, scyzoryk, wielofunkcyjny gadżet czyli śrubokręt, latarka, poziomica i inne... :)

  rozwiń

  wybrano 7 razy (pozostało 0 z 7)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 50 zł i więcej
  Medal Silesia Marathon z 2017 r.

  Mam do sprzedania medal z Silesia Marathon z 2017 ofiarowany przez Pana Marka Wiekieta. Marek to biegacz, którego jestem dumny, że znam. Nie każdy potrafi poświęcić taka pamiątkę, aby pomóc w naszej akcji! Mam nadzieję, że ktoś z dumą będzie kolejnym jego posiadaczem! Proszę pomyśleć ile człowiek wylał potu aby go zdobyć!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 60 zł i więcej
  1 voucher na wrześniową imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport”

  1 voucher na wrześniową imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport” zrzeszającego grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Wrześniowe imprezy - biegi na orientację itp. (więcej można poczytać na stronie stowarzyszenia: http://silesiarace.pl/


  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 60 zł i więcej
  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich. Widoczne na zdjęciu. W małym pudełku jest kolekcjonerska odznaka! Na czapce jest rzep z przyklejonym logo Rosomaka. Wszystko z najwyższej półki!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 60 zł i więcej
  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

  Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich: Pendrive w pudełku oraz lampa czołówka, porządnie wykonana.

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 100 zł i więcej
  Autograf gen. dyw. Wojska Polskiego dr Romana Polko

  Autograf gen. dyw. Wojska Polskiego dr Romana Polko w antyramie specjalnie podpisany dla darczyńcy Antosia. Szczególny cel, szczególny autograf!

  rozwiń

  wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

  Wpłać 100 zł i więcej
  Pendrive od IPA Polska

  Mam do sprzedania pendive'y sygnowane logo IPA Polska. Przepiękne, robiące wrażenie na ludziach w formie karty kredytowej. Niestety nie wiem jakiej są pojemności, bo nie chcę rozpakowywać. Polecam!!! Cena wysoka bo i akcja charytatywna ważna, a ich ilość jest mega ograniczona w Polsce i na świecie!!!

  rozwiń

  wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 100 zł i więcej
  Gadżety od Zarządu firmy PACCOR z Siemianowic Śląskich

  Gadżety od Zarządu firmy PACCOR z Siemianowic Śląskich. Tutaj możesz kupić 2 przedmioty: powerbank i kubek termiczny. Nie jest dostępy widoczny na zdjęciu widoczny bidon. Ale za to będzie to w widocznej torbie :) Bidon będzie rozlosowany na koniec akcji wśród wpłacających wraz z kolejnym powerbankiem. Wielkie podziękowania dla firmy PACCOR za ufundowanie tych nagród.

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 100 zł i więcej
  Gadżety od IPA Cieszyn

  Cały zestaw gadżetów od Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA grupa Cieszyn II. W skład wchodzą: kubek termiczny, miarka zwijana z poziomicą i notatnikiem, wizytownik, brelok na lince stalowej, nożyk do listów, latarka ze śrubokrętem i poziomicą, smycz. Wszystko sygnowane logo IPA. Polecam!!!

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 100 zł i więcej
  Kinkiety ledowe 2 szt.

  Kinkiety ledowe Kanlux od firmy Full Serwis Damian Glosnek z Siemianowic Śląskich

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 100 zł i więcej
  Gadżety od administratora portalu policyjnego PMF!

  Gadżety od administratora portalu policyjnego PMF! Kubek pięknie wykonany, naklejki i rzepy odblaskowe. Wielkie podziękowania dla administratora serwisu PMF. Zapraszam na ich stronę na facebooku!

  rozwiń

  wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 100 zł i więcej
  Gadżety od Urzędu Miasta Katowice

  Pięknie wykonany termos, do tego worek, cukierki (krówki), buff wielofunkcyjny, magnesy. Fantastyczny pakiet sygnowany logo miasta Katowice i 50 tą rocznicą Spodka! Polecam. Za kolejne 50 lat posiadacz myślę, że potroi cenę chcąc to przechować :)

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 111 zł i więcej
  Filiżanka premium od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach

  Do nabycia filiżanka. Takie rzeczy mają tylko komendanci lub naczelnicy w swoim gabinecie. Zapraszam do kupna, to wróży świetlaną karierę! Piękne wykonanie, idealny nadruk. Polecam. Pamiętajcie cena wysoka bo pomagamy!

  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

  Wpłać 150 zł i więcej
  Pełny serwis klimatyzacji pojazdu osobowego od Autoelektronika Patryk Różalski z Bytomia

  Firma Autoelektronika z Bytomia od Pana Patryk Różalski. To kolejna osoba, która sama się włączyła, by pomóc w zbiórce. Pan Patryk zaoferował pełny serwis klimatyzacji samochodowej czyli ozonowanie, próżnowanie układu, wymiana filtra kabiny i uzupełnienie klimatyzacji czynnikiem R134a. Warunek jest tylko jeden - klimatyzacja musi być sprawna. Orientacyjna cena takiej usługi to nawet 250 zł. Wy możecie to mieć robiąc jedną z wpłat. Panu Partykowi gorąco dziękuję.


  rozwiń

  wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

  przewidywana dostawa: 11 kwietnia, 2021

Wpłaty 433

preloader

Komentarze 19

 
2500 znaków

Oferty sprzedaży

Wpłać 5 zł i więcej
Widokówka mojego autorstwa

Za wpłatę co najmniej 5 zł otrzymają Państwo moją widokówkę, która została wydana na okoliczność wyprawy rowerowej. Jej nakład to 500 egzemplarzy a zaprojektował ją Michał Płuciennik z Wiednia (Austria). Zapraszam kolekcjonerów do kupna. Oprócz mapy jest na niej oczywiście Pałac Kultury i Nauki.

rozwiń

wybrano 16 razy (pozostało 24 z 40)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 21 zł i więcej
Odkurzanie pojazdu osobowego

Wybierając tę opcję umawiasz się tylko na odkurzanie wnętrza Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

rozwiń

wybrano 14 razy (pozostało 36 z 50)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 51 zł i więcej
Mycie, woskowanie i odkurzanie pojazdu osobowego

Wybierając tę opcję umawiasz się na cały mój pakiet mycie i woskowanie i odkurzanie wnętrza Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

rozwiń

wybrano 14 razy (pozostało 36 z 50)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 150 zł i więcej
Konsultacja i pomoc przy wdrożeniu RODO w firmie od Centrum Usług Ochronnych Danych Osobowych

Konsultacja i pomoc przy wdrożeniu RODO w firmie dzięki Centrum Usług Ochronnych Danych Osobowych. Nagroda ufundowana przez Grzegorza W.


rozwiń

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 300 zł i więcej
Wykonanie rysunku technicznego 2D/3D o d firmy MartinTech

Firma MartinTech zajmująca się konstrukcjami stalowymi zaoferowała wykonanie rysunku technicznego 2D/3D.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 500 zł i więcej
Audyt sprzedaży od firmy Kozubik i Partnerzy!

Audyt to niezależna ocena danej organizacji, systemu, procesu, projektu lub produktu. Przedmiot audytu jest badany pod względem zgodności z określonymi standardami i wzorcami.

Skoro już wiesz, czym jest audyt, to warto wiedzieć, w jakim celu go robić? Najłatwiej odpowiedzieć na to pytanie, używając przykładu. Kiedy firma chce zwiększyć wyniki sprzedaży, zazwyczaj próbuje korzystać z różnych metod. Jeżeli potrzeba zwiększenia przychodu jest nagląca, liczba próbowanych obszarów zwiększa się jeszcze bardziej. A jednym z największych grzechów sprzedaży jest wdrażanie rozwiązań, które leczą objawy, a nie realne przyczyny zaistniałej sytuacji.

Celem audytu sprzedaży jest ustalenie wszystkich wąskich gardeł i problemów w dziale sprzedaży, czyli ustalenie realnych przyczyn problemów. Audyt sprzedaży znajduje zwykle kilka takich problemów, ale mając je wszystkie przed oczami, łatwiej nadać im priorytety i zacząć pracę od tych, których naprawa najszybciej przyniesie rezultat finansowy.

Pan Maciej Kozubik, założyciel firmy Kozubik i Partnerzy zaoferował kolejny raz bezinteresowną pomoc. Za co serdecznie dziękuję! Polcam!!!

rozwiń

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 1 zł i więcej
Kalendarz trójdzielny

Mimo, że już kwiecień, to może komuś się przyda za jakąkolwiek wpłatę, wybierając tę nagrodę otrzymają Państwo ten kalendarz na 2021 r.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Smycz IPA od IPA Cieszyn II

Smycz z grafiką IPA, niezbędna podczas podróży zagranicznej przy kontakcie z funkcjonariuszami :)))))

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Torba wielorazowego użytku od MMJ Siemianowice Śląskie

Torba wielorazowego użytku od MMJ. Piękny widok na panoramę Śląska, w tym wieżę tellewizyjną!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Koszulka z kampanii bezpieczeństwa od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach

Zapraszam do kupna, bawełna, piękny kolor, rozmiar XL.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Pasek odblaskowy

Pasek odblaskowy. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Dzwonek niebieski

Dzwonek niebieski. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Dzwonek biały

Dzwonek biały. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 5 zł i więcej
Ściereczka premium

Ściereczka premium. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Pas odblaskowy z ledami

Pas odblaskowy z ledami. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Buff z logo Siemianowice Śląskie od Wydział Kultury i Sportu UM Siemianowice Śląskie!

Buff z logo miasta Siemianowice Śląskie ofiarowany przez Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie.


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Plecak składany w małą torebkę, fajny odblaskowy kolor!

Plecak składany w małą torebkę, fajny odblaskowy kolor! Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Apteczka 1 pomocy

Apteczka. Otrzymana od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich: Koszulka "druzyna Rosomaka" 9-11

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich: Koszulka "Rosomak team" XL

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Kask rowerowy dla dziecka 48-52 cm XS

Kask rowerowy dla dziecka 48-52 cm XS. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Etui a telefon na rękę

Etui na telefon na rękę. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Zestaw 4 odblasków (wersja 2) od Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie

Zestaw 4 odblasków (wersja 2) od Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie. Odblaski przekazane przez samą Panią Komendant Straży Miejskiej Siemianowice Śląskie - Angelikę Wojciechowską.

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Red Rear Light

Red Rear Light. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Sports Belt niebieski

Sports belt niebieski. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Polimerowe obejmy na rękę o jaskrawym kolorze

Polimerowe obejmy na rękę lub nogę o jaskrawym kolorze. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Maseczki na twarz od Kozak Team

Maseczki na twarz pięknie wykonane z podwójnym filtrem, delikatne od Kozak Team - firmy triathlonowej Dominiki Kozak. Dominika to mistrzyni w triathlonie, przygotowuje także innych do tej dyscypliny. Polecam serdecznie.


rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Zabezpieczenie roweru na kluczyk srebrne

Zabezpieczenie roweru na kluczyk srebrne. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Portfel od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach

Portfel od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Piękny niebieski kolor i logo kampanii bezpieczeństwa "Moc i Ty" oraz sygnowany napisem KMP Katowice.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Lampki rowerowe

Lampki rowerowe. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Bike lightd led

Bike light led. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich: naklejka oraz maseczka z logo Rosomak. Naklejka czarna lub biała, pierwsza osoba wybiera.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Świecący led na szprychy rowerowe

Święcący led na szprychy rowerowe. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Sports Waist Bag

Sports waig bag. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Sakwa pod siodełko rowerowe od KMP Żywiec i UG Jeleśnia

Nowa sakwa pod siodełko rowerowe widoczne na zdjęciu od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Smycz z ruch drogowego od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach

Droga, bo Ruch Drogowy jest najważniejszy!!! Polecam do kluczyka samochodowego o ile pojazd jest godny ją mieć.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Paski odblaskowe led

Paski odblaskowe led. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Chwytak na telefon od Dunlop!

Chwytak na telefon Dunlop! Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Etui na telefon na rękę z ledami

Etui na telefon na rękę z ledami. Otrzymane od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Scyzoryk od IPA Cieszyn II

Scyzoryk sygnowany logo IPA Polska. Całkiem niezłe wykonanie. Polecam!

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Uchwyt samochodowy na telefon

Uchwyt samochodowy na telefon. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Kubek wielofunkcyjny od KMP Żywiec i UG Jeleśnia.

Kubek wielofunkcyjny, nowy, w sumie nie wiem jak to działa ale na pewno fajny gadżet. Otrzymany od KMP Żywiec i UG Jeleśnia. Podana cena jest ceną minimalną, Można wpłacać więcej! :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 10 zł i więcej
Miarka z poziomicą i notatnikiem od IPA Cieszyn II

Polecam jak na zdjęciu, ilość sztuk ograniczona. Zapraszam do zakupu.

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 15 zł i więcej
Gadżet od IPA Polska

Gadżet od IPA Polska czyli z wyglądu długopis, ale to 2 końcówki śrubokręta, z tyłu poziomica, z boku latarka. Fajny gadżet sygnowany logo IPA czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (jednego z moich sponsorów).

rozwiń

wybrano 10 razy (pozostało 0 z 10)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 30 zł i więcej
Gadżety rowerowe od CST TIRES

W sumie dostałem dla siebie, ale wszystkiego nie wykorzystam. Nie chcąc być egoistą wystawiam na sprzedaż 1 szt. dętka, 1 szt. zagłówek, łyżki do zmiany opon i bidon. Polecam. Sama dętka to koszt 20 zł. więc tym razem cena nie jest wygórowana :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 30 zł i więcej
Paszportówka ciemna czerwień i gadżety IPA Polska

Gadżety IPA Polska: smycz, latarka ze śrubokrętem i paszportówka. Polecam, sygnowane logo IPA Polska oprócz paszportówki. Trzeba mieć pamiątkę z tej pomocy dla Antosia!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 30 zł i więcej
Rowerowa apteczka pierwszej pomocy od WSPol

Apteczka pierwszej pomocy, na wycieczkę, rower... Małe rozmiary ale najważniejsze rzeczy są. No i sygnowana prestiżowym logo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie! Dla mnie to logo zawsze będzie się kojarzyło z wielkim sentymentem i szacunkiem do tamtego miejsca i osób tam pracujących! Polecam! Otrzymany gadżet od władz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie!!!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 30 zł i więcej
Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski

Gadżety od Fundacji Maraton Warszawski: maseczka, koszulka z 42 Maratonu Warszawskiego rozmiar M, worek bawełniany oraz chusta wielofunkcyjna. A to wszystko w pięknej papierowej torbie Biegam dobrze.


rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 30 zł i więcej
Paszportówka zielona i gadżety IPA Polska

Gadżety IPA Polska: smycz, latarka ze śrubokrętem i paszportówka. Polecam, sygnowane logo IPA Polska oprócz paszportówki. Trzeba mieć pamiątkę z tej pomocy dla Antosia!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 30 zł i więcej
Latarka od Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Latarka z logo Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie (bez baterii) wraz ze scyzorykiem, nożem do pasów bezpieczeństwa i młotkiem do wybijania szyby. Solidna! Polecam! Otrzymany gadżet od władz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie!!!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 30 zł i więcej
Gadżety IPA Polska: smycz, scyzoryk i latarka ze śrubokrętem

Gadżety IPA Polska: smycz, scyzoryk i latarka ze śrubokrętem. Polecam, wszystko sygnowane logo IPA Polska. Trzeba mieć pamiątkę z tej pomocy dla Antosia!

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 30 zł i więcej
Zmiana kół samochodu osobowego

Zmiana kół samochodu osobowego od Tomasz Dzierga. To koleżeńska oferta, nie firma. Wpłacasz 30 zł. i zmieniam Twoje koła z zimowych na letnie. Warunek: Masz opony na felgach. Po prostu zwykła przerzutka kół. Używam swojego lewarka, potrzebny jedynie Twój klucz do kół, chyba, że masz Opla.


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 35 zł i więcej
Gadżety od IPA Polska Okręg Śląsk

Gadżety z Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska Oddział Śląsk podarowane przez insp. w st. sp. Dariusza Walczaka. 3 zestawy tj: smycz, miarka zwijana z poziomicą, długopisem i notatnikiem, scyzoryk i skórzane etui na wizytówki będą rozlosowane wśród wpłacających, a 3 takie zestawy można w dowolnej chwili zakupić robiąc przelew w kwocie co najmniej 35 zł. wybierając tę nagrodę.


rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 40 zł i więcej
Gadżety IPA Polska (wersja z miarką)

Gadżety IPA od IPA Polska, tylko 2 komplety dostałem więc warto być szybkim. Polecam!!! Ta oferta już się nie powtórzy :)

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 41 zł i więcej
Mycie i woskowanie pojazdu osobowego

Wybierając tę opcję umawiasz się tylko na mycie i woskowanie Twojego pojazdu w Siemianowicach Śląskich ul. Kopalniana (za Galerią Siemianowicką).

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 50 zł i więcej
Gadżety od MMJ

Zestaw gadżetów od Firmy MMJ Siemianowice Śląskie tj: kubek, długopisy, zapalniczka, torba wielorazowa, worek, kredki, balon, mysz bezprzewodowa. Otrzymane od właściciela: Marcina Janosa - wieloletniego ratownika WOPR, mistrza w wyciskaniu sztangi leżąc, właściciela firmy!!! Już teraz możesz je mieć! 3 zestawy do kupienia, 2 kolejne będą losowane wśród wpłacających na koniec akcji!!!


rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 50 zł i więcej
Gadżety IPA (wersja z etui na wizytówki)

Gadżety IPA Polska: etui na wizytówki, smycz, scyzoryk, wielofunkcyjny gadżet czyli śrubokręt, latarka, poziomica i inne... :)

rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 0 z 7)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 50 zł i więcej
Medal Silesia Marathon z 2017 r.

Mam do sprzedania medal z Silesia Marathon z 2017 ofiarowany przez Pana Marka Wiekieta. Marek to biegacz, którego jestem dumny, że znam. Nie każdy potrafi poświęcić taka pamiątkę, aby pomóc w naszej akcji! Mam nadzieję, że ktoś z dumą będzie kolejnym jego posiadaczem! Proszę pomyśleć ile człowiek wylał potu aby go zdobyć!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 60 zł i więcej
1 voucher na wrześniową imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport”

1 voucher na wrześniową imprezę sportową Stowarzyszenia "Silesia Adventure Sport” zrzeszającego grupę ludzi zajmującą się organizacją imprez sportowych na terenie woj. śląskiego. Wrześniowe imprezy - biegi na orientację itp. (więcej można poczytać na stronie stowarzyszenia: http://silesiarace.pl/


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 60 zł i więcej
Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich. Widoczne na zdjęciu. W małym pudełku jest kolekcjonerska odznaka! Na czapce jest rzep z przyklejonym logo Rosomaka. Wszystko z najwyższej półki!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 60 zł i więcej
Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich

Gadżety od firmy ROSOMAK S.A. z Siemianowic Śląskich: Pendrive w pudełku oraz lampa czołówka, porządnie wykonana.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 100 zł i więcej
Autograf gen. dyw. Wojska Polskiego dr Romana Polko

Autograf gen. dyw. Wojska Polskiego dr Romana Polko w antyramie specjalnie podpisany dla darczyńcy Antosia. Szczególny cel, szczególny autograf!

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 100 zł i więcej
Pendrive od IPA Polska

Mam do sprzedania pendive'y sygnowane logo IPA Polska. Przepiękne, robiące wrażenie na ludziach w formie karty kredytowej. Niestety nie wiem jakiej są pojemności, bo nie chcę rozpakowywać. Polecam!!! Cena wysoka bo i akcja charytatywna ważna, a ich ilość jest mega ograniczona w Polsce i na świecie!!!

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 100 zł i więcej
Gadżety od Zarządu firmy PACCOR z Siemianowic Śląskich

Gadżety od Zarządu firmy PACCOR z Siemianowic Śląskich. Tutaj możesz kupić 2 przedmioty: powerbank i kubek termiczny. Nie jest dostępy widoczny na zdjęciu widoczny bidon. Ale za to będzie to w widocznej torbie :) Bidon będzie rozlosowany na koniec akcji wśród wpłacających wraz z kolejnym powerbankiem. Wielkie podziękowania dla firmy PACCOR za ufundowanie tych nagród.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 100 zł i więcej
Gadżety od IPA Cieszyn

Cały zestaw gadżetów od Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA grupa Cieszyn II. W skład wchodzą: kubek termiczny, miarka zwijana z poziomicą i notatnikiem, wizytownik, brelok na lince stalowej, nożyk do listów, latarka ze śrubokrętem i poziomicą, smycz. Wszystko sygnowane logo IPA. Polecam!!!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 100 zł i więcej
Kinkiety ledowe 2 szt.

Kinkiety ledowe Kanlux od firmy Full Serwis Damian Glosnek z Siemianowic Śląskich

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 100 zł i więcej
Gadżety od administratora portalu policyjnego PMF!

Gadżety od administratora portalu policyjnego PMF! Kubek pięknie wykonany, naklejki i rzepy odblaskowe. Wielkie podziękowania dla administratora serwisu PMF. Zapraszam na ich stronę na facebooku!

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 100 zł i więcej
Gadżety od Urzędu Miasta Katowice

Pięknie wykonany termos, do tego worek, cukierki (krówki), buff wielofunkcyjny, magnesy. Fantastyczny pakiet sygnowany logo miasta Katowice i 50 tą rocznicą Spodka! Polecam. Za kolejne 50 lat posiadacz myślę, że potroi cenę chcąc to przechować :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 111 zł i więcej
Filiżanka premium od Komendy Miejskiej Policji w Katowicach

Do nabycia filiżanka. Takie rzeczy mają tylko komendanci lub naczelnicy w swoim gabinecie. Zapraszam do kupna, to wróży świetlaną karierę! Piękne wykonanie, idealny nadruk. Polecam. Pamiętajcie cena wysoka bo pomagamy!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 20 czerwca, 2021

Wpłać 150 zł i więcej
Pełny serwis klimatyzacji pojazdu osobowego od Autoelektronika Patryk Różalski z Bytomia

Firma Autoelektronika z Bytomia od Pana Patryk Różalski. To kolejna osoba, która sama się włączyła, by pomóc w zbiórce. Pan Patryk zaoferował pełny serwis klimatyzacji samochodowej czyli ozonowanie, próżnowanie układu, wymiana filtra kabiny i uzupełnienie klimatyzacji czynnikiem R134a. Warunek jest tylko jeden - klimatyzacja musi być sprawna. Orientacyjna cena takiej usługi to nawet 250 zł. Wy możecie to mieć robiąc jedną z wpłat. Panu Partykowi gorąco dziękuję.


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 11 kwietnia, 2021

Nasi użytkownicy założyli

878 286 zrzutek

i zebrali

807 054 426 zł

A ty na co dziś zbierasz?