id: c44v63

Wesprzyj rozwój portalu "Myśl Suwerenna"

Wesprzyj rozwój portalu "Myśl Suwerenna"

Nasi użytkownicy założyli 1 188 768 zrzutek i zebrali 1 252 114 146 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Co chcemy zrobić?


Rozwój niezależnego think-tanku obywatelskiego wymaga ogromnego zaangażowania i dużego wsparcia finansowego. Honoraria dla autorów i prelegentów, opracowanie szaty graficznej dla periodyku i portalu, korekta tekstów, obsługa techniczna nagrań i strony internetowej, druk periodyków - to wszystko generuje niebagatelne koszty. 


50 zł zwiększa szansę na efektywną promocję w mediach społecznościowych.


100 zł pozwala na wykonanie profesjonalnej korekty artykułu w periodyku.


400 zł to przeciętne honorarium autora artykułu popularnonaukowego. 


800 zł umożliwi organizację spotkania z prelegentem


1200 zł daje możliwość organizacji spotkania z prelegentem przyciągającym liczną widownię


Cykliczne wsparcie jest potrzebne do zaplanowania dalszych działań bez obaw o wyczerpanie środków finansowych. Pozwoli dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Umożliwi to podjęcie nierównej walki z mediami o znacznie większych zasięgach. W przeciwieństwie do licznych lewicowo-liberalnych think-tanków nie jesteśmy dotowani z zagranicy.

ns58VRhSj6NZ3nDE.jpg

Kim jesteśmy?


Myśl Suwerenną tworzą osoby przywiązane do wartości stanowiących fundament porządku społecznego. Myśl konserwatywna we współczesnym świecie jest coraz bardziej wypierana przez lewicowo-liberalne media systematycznie zwiększające swój wpływ na funkcjonowanie naszego społeczeństwa. Nasza praca stanowi odpór temu zjawisku. Jednocześnie mamy ambicję, aby nasze publikacje były wskazówkami dla rządzących, jak tą rzeczywistość zmieniać na lepsze.


Na portalu myslsuwerenna.pl ukazują się publikacje analityczne, popularnonaukowe, publicystyczne obejmujące szeroki zakres tematyczny - od polityki regionalnej do zagranicznej, od idei do ekonomii. Dotychczas wydaliśmy 9 periodyków obejmujące takie tematy, jak: Decentralizacja, Międzymorze, Neosarmatyzm, Demografia, Miasto, Suwerenność Ekonomiczna, Mobilizacja Wojenna, Azja, Tożsamość Lokalna. Jak je zdobyć? Informacje można znaleźć przy propozycjach kwot wsparcia.


UWAGA! Zostały ostatnie egzemplarze niektórych periodyków!Projekt Sarmacja 


Nasza idea narodowa, znana pod nazwą sarmatyzmu jest zwalczana już od czasów oświecenia. Zarówno wtedy, jak i dziś nie brak nam przywar narodowych, to jednak stereotyp polskiego szlachcica – pieniacza i awanturnika jest krzywdzący wobec tych wszystkich wybitnych umysłów, jakie narodziły się przez wieki na łonie Rzeczpospolitej. Ciężko o dziedzinę, w której Rzeczpospolita nie mogłaby się pochwalić wybitnymi nazwiskami. Krytykując to co złe, nie należy zapominać o naszym kulturowym dziedzictwie, z którego powinniśmy czerpać pełnymi garściami. Tak właśnie wygląda nasze spojrzenie na sarmacką przeszłość Polaków.


Dlatego chcielibyśmy przyłożyć rękę do odkłamania wielu negatywnych mitów i stereotypów, które narosły wobec kultury sarmackiej, a także przywrócić zbiorowej pamięci wielu bohaterów tejże epoki, często dziś już całkowicie zapomnianych. Wasze wsparcie pozwoli nam na tworzenie kolejnych publikacji, nagrań, a także spotkań otwartych przypominających to co najlepsze w naszej tysiącletniej historii.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Godziwy Darczyńca
Za wsparcie otrzymasz wpis na listę darczyńców i jeden wybrany periodyk.
20 zł
Cegiełki i podziękowania
Sowity Darczyńca
Za wsparcie otrzymasz: wpis na listę darczyńców + 3 wybrane periodyki + Raport konsula Pawła Zyzaka: Rządowy Ośrodek Analityczno-Strategiczny ds. Międ...
50 zł

Kupione 3

Cegiełki i podziękowania
Szczodry Darczyńca
Za wsparcie otrzymasz: wpis na listę darczyńców, 6 wybranych periodyków + Raport konsula Pawła Zyzaka: Rządowy Ośrodek Analityczno-Strategiczny ds. Mi...
100 zł

Kupione 2

Cegiełki i podziękowania
Wspaniałomyślny Darczyńca
Za wsparcie otrzymasz: wpis na listę darczyńców, KOMPLET periodyków + Raport konsula Pawła Zyzaka: Rządowy Ośrodek Analityczno Strategiczny ds. Między...
150 zł

Kupione 2

Cegiełki i podziękowania
Wielkoduszny Darczyńca
Za wsparcie otrzymasz: oprawione podziękowania od Redakcji dla Darczyńcy + wpis na listę darczyńców, KOMPLET periodyków + Raport konsula Pawła Zyzaka:...
300 zł

Wpłaty 10

MO
Michał Owczarski
250 zł
ŁP
Łukasz Powierża
120 zł
JS
Jacek Szyszko
100 zł
 
Dane ukryte
80 zł
AW
Antoni P. Wiszowaty
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
Robert Śmiarowski
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!