id: c4jcje

Zimą - ciepłe okrycie. Zbiórka Fundacji w Stronę Dialogu.

Zimą - ciepłe okrycie. Zbiórka Fundacji w Stronę Dialogu.

Nasi użytkownicy założyli 956 479 zrzutek i zebrali 962 448 274 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zima jest porą roku dla uprzywilejowanych. Dla jednych grudniowe mrozy zapowiadają okres przygotowań do świąt, dla innych chłód jest kolejnym zagrożeniem, które mogłoby zniknąć za pomocą odpowiednich funduszy. A grudniowe mrozy to dopiero początek…


W tym roku Fundacja w Stronę Dialogu, wspierająca grupy zmarginalizowane w sytuacjach krytycznych i kryzysowych, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności romskiej, w tym osób uchodźczych z Ukrainy, zaprasza Was do wzięcia udziału w zbiórce funduszy oraz ciepłej odzieży zimowej dla tych, którzy najbardziej potrzebują Waszego wsparcia. Zebrana kwota oraz dary zostaną przeznaczone na wsparcie uchodźczyń i uchodźców przebywających w tymczasowych ośrodkach noclegowych w Warszawie oraz Nadarzynie.


Jeśli chcesz wesprzeć zbiórkę finansowo - kup cegiełkę, czyli materiałową torbę Fundacji w Stronę Dialogu, z grafiką FROM ROMANI WITH LOVE zaprojektowaną przez Michała Dąbrowskiego z RATS Agency. Można ją będzie odebrać z naszego Centrum Społeczności Romskich.


Jeśli chcesz wesprzeć zbiórkę rzeczowo - przynieś ciepłą kurtkę, buty, czy inną odzież zimową do Centrum Społeczności Romskich od poniedziałku do piątku w godzinach. 10:00-17:00 pod adres Aleja Wilanowska 287/9 Warszawa. UWAGA! Uprzejmie prosimy, aby darowana odzież była godna, to znaczy w nowym, lub w idealnym stanie. Przyjmujemy odzież oraz obuwie w każdym rozmiarze, ale największe zapotrzebowanie jest na rozmiary dziecięce oraz damskie.


Jeśli chcesz zostać Świętym Mikołajem / Mikołajką i sprawić radość najmłodszym podopiecznym Fundacji w Stronę Dialogu - prowadzimy także zbiórkę zabawek, słodyczy czy innych prezentów, które nadawałyby się do przekazania dzieciom w wieku nastoletnim!


Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i życzymy spokojnych Świąt!


W razie pytań kontaktuj się z [email protected]Lokalizacja

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Czarna torba FROM ROMANI WITH LOVE
Torba z napisem FROM ROMANI WITH LOVE Fundacji w Stronę Dialogu, zaprojektowana przez Michała Dąbrowskiego z RATS Agency.
50 zł

Kupione 19

Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 51

RS
Roksana Stojowska
50 zł
SV
Svitlana
1 zł
GG
zuisjd hsjsusjs
1 zł
GZ
Gwido Zlatkes
100 zł
KW
Krzysztof Wagner
70 zł
BB
Beata
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
GG
ghhb ggh
1 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!