Wpłać na zrzutkę: Opłacenie powierzchni magazynowej Muzeum Komputerów Osobistych

 
Krzysztof Krysiak
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Próg 8-bitowy

  Niewiele a znaczy wiele!Dziękujemy, że chcesz nas wesprzeć!W ramach podziękowania, chcielibyśmy się odwdzięczyć:- Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy patronów na Facebooku, w której pojawiać się będą wcześniej niż na fanpage'u informacje o zdobytym sprzęcie, niepublikowane zdjęcia i zakamarki naszych magazynów;- Znajdziesz się na liście osób wspierających nasze Muzeum - opublikujemy Twoje imię i nazwisko lub ksywkę na podstronie naszej strony internetowej;- Jak będziesz z nami dłużej niż 3 miesiące otrzymasz od nas unikalną wlepkę.
  rozwiń
 • Próg 16-bitowy

  To już coś! Rezygnujesz dla nas z ulubionej kawy w kawiarni :)Dziękujemy za Twoje wsparcie!Aby wynagrodzić Tobie tą pyszną kawę, otrzymasz od nas to, co w progu poprzedzającym oraz:- Jednorazowe darmowe wejście dla jednej osoby na wystawę wraz z oprowadzeniem na 2 godziny przed oficjalnym otwarciem aby na spokojnie poznać historię naszych eksponatów.P.S. Zapewniamy pyszną kawę ;)
  rozwiń
 • Próg 32-bitowy

  Za 32zł możesz już kupić dobrego pendrive'a, ale w zamian decydujesz się ocalić dużo więcej historii komputerowej zapisanej na dyskach naszych komputerów.Jesteśmy bardzo wdzięczni! W zamian otrzymujesz profity z 8-bitowego progu oraz:- Zapraszamy Ciebie wraz z osobą towarzyszącą na 2 godziny przed wystawą - na spokojnie zobaczysz nasze zbiory i poznasz zakamarki naszej kolekcji.
  rozwiń
 • Próg 64-bitowy

  Tak jak system 64-bitowy może zaadresować więcej pamięci, tak próg 64-bitowy szybciej zbliży nas do osiągnięcia wyznaczonego celu.Twoje wsparcie znaczy dla nas bardzo wiele, dlatego otrzymujesz profity z progów 8 i 32-bit oraz:- Oferujemy Tobie nasz czas. Możesz skorzystać z dwugodzinnej porady komputerowej (komputery PC) raz w miesiącu - telefonicznej lub zdalnej (TeamViewer, Skype). W zamian za rozwiązanie naszego problemu, pomożemy rozwiązać Twój problem :)
  rozwiń
 • Próg 128-bitowy

  Robi się bardzo poważnie! Dzięki Twojemu wsparciu nasz cel osiągniemy w ekspresowym tempie! Jesteś gość!- W zamian oferujemy usługę ekspresowego serwisu Twojego komputera lub laptopa. Starego czy nowego. Możesz skorzystać z usługi darmowego serwisu raz na dwa miesiące.Oferujemy Tobie nasz czas, wiedzę i umiejętności. Pokryjemy nawet koszty wysyłki, jeżeli nie jesteś z Łodzi :)Oczywiście otrzymujesz również profity z progów 8, 32, 64-bitowych.
  rozwiń
 • Próg 256-bitowy

  Najwyższy próg. Złoto i platyna nie są tyle warte co Twoje wsparcie! Mimo to, trochę złota otrzymasz :)W ramach podziękowania za Twój niewyobrażalny wkład w dalsze istnienie Muzeum otrzymujesz od nas:- Złoty bilet VIP - zawsze i wszędzie zapraszamy Ciebie z osobą towarzyszącą na nasze wystawy bezpłatnie;- Możliwość zorganizowania prywatnego spotkania dla Ciebie i 9 znajomych wraz z dziesięcioma wybranymi eksponatami. Wykorzystaj to spotkanie jak tylko sobie życzysz - granie, szperanie po magazynie a może złożenie komputera? Możliwości jest wiele, wszystko jest do ustalenia :)- Możliwość darmowego wystawienia swojego rollupu na najbliższej wystawie - chętnie zareklamujemy Twoją firmę, inicjatywę czy cokolwiek czym się zajmujesz;- Wpis na stronie głównej muzeum na liście partnerów - jako Ty lub Twoja działalność.
  rozwiń
 • Brak

Wybierz sposób zapłaty

Wesprzyj cyklicznie organizatora tej zrzutki. Płatność będzie pobierana co miesiąc. W każdej chwili możesz anulować płatności cykliczne w ustawieniach konta.

Dlaczego warto wspierać cyklicznie?
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego, które tracisz wybierając wsparcie jednorazowe:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. koszty operacyjne i prowizje zewnętrznych operatorów, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.