id: c5av7e

Wyjazd redakcji Lechia.gda.pl na zgrupowanie drużyny Lechii do Turcji

Wyjazd redakcji Lechia.gda.pl na zgrupowanie drużyny Lechii do Turcji

Opis zrzutki

18 stycznia piłkarze Lechii udają się na obóz przygotowawczy przed rundą wiosenną sezonu 2019/20. Zgrupowanie odbędzie się w tureckim Belek i potrwa do 31 stycznia. Zależy nam na dostarczaniu Wam materiałów z tego wyjazdu, żebyście mogli być jeszcze bliżej piłkarzy i móc na bieżąco śledzić przebieg treningów i meczów sparingowych. Jesteśmy pasjonatami, którzy za swoją pracę nie pobierają wynagrodzenia i nie dysponujemy jeszcze budżetem, który moglibyśmy poświęcić na ten cel.

Strona Lechia.gda.pl pomagała w odbudowie klubu rozpoczętej w 2001 roku, stanowiła centrum informacyjne fanów biało-zielonych, gdy Lechia grała w niższych ligach i o jej meczach nie pisano w gazetach. Teraz biało-zieloni walczą o najwyższe cele, nie jeżdżą już (z całym szacunkiem) na Dzień Piłkarza do Tczewa, a na obóz na sąsiedni kontynent.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc, otwieramy zrzutkę. Aby przekazywać Wam ciekawe treści z Turcji, z treningów i pięciu sparingów (m.in. z Dynamem Moskwa i Rubinem Kazań) potrzebne jest 2864 zł.

Dlaczego akurat tyle? Badaliśmy różne możliwości, ale najtańszą z nich jest wykupienie wycieczki dla naszego reportera w hotelu Limak Arcadia Golf Resort, który znajduje się w odległości kilkuset metrów od miejsca zgrupowania biało-zielonych.

Im więcej zbierzemy tym relacje naszego wysłannika będą ciekawsze. Jeśli przekroczymy wymaganą kwotę, reporter może kupi sobie oryginalnego kebaba, albo turecki sweter, kto wie?

Docenimy każdą wpłatę i spożytkujemy ją na opisany cel.

Jeśli ktoś prowadzi działalność i chciałby zostać sponsorem naszego wyjazdu w zamian za reklamę, prosimy o kontakt pod adresem [email protected] - omówimy szczegóły.

Dziękujemy! A my swoje! 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 46

TB
Tomasz Biernacki
500 zł
A
A.K
373 zł
AG
Adam Gajkowski
150 zł
AK
Andrzej Kowalczys
100 zł
BS
Błażej Słowikowski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
T
Tomek „Doktor” K.
100 zł
R
Raczek
55 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JD
Jarosław Dąbrowski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

690 900 zrzutek

i zebrali

455 388 789 zł

A ty na co dziś zbierasz?