id: c5cd8e

Sprzęt rehabilitacyjny oraz terapia dla Simon Adam Hernandez 39302

Sprzęt rehabilitacyjny oraz terapia dla Simon Adam Hernandez 39302

Nasi użytkownicy założyli 939 605 zrzutek i zebrali 932 161 096 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Kochani! Udało się kupić mój pierwszy balkonik ❤️ Dziękuję bardzo za każdą wpłatę, jesteście niesamowici! Również już ustalamy szczegóły w sprawie nowego wózka, który mam nadzieję trafi do mnie w nowym roku ☺️ Jeszcze raz dziękuję 💕N9box9AXvi5QKFlu.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Hej, mam na imię Simon Adam i mam niecałe trzy latka. Od 3 tygodnia życia spędzam dużo czasu w szpitalach oraz na różnych terapiach ze względu na moją diagnozę - zespół Angelmana. Kiedy miałem 8 miesięcy zacząłem przyjmować leki na padaczkę, która prawdopodobnie towarzyszyła mi od urodzenia i dziś już wiem, że jest to padaczka lekooporna. Mimo wielu kombinacji leków nie mogę sobie z nią poradzić. Pomimo mojej choroby ciągle idę do przodu i moi rodzice oraz dziadkowie robią wszystko, aby mi to ułatwić. Jednak przyszedł taki czas, że jest im coraz trudniej, koszty mojej terapii od dawna przekraczały możliwości finansowe mojej rodziny i wobec obecnej sytuacji i podwyżek potrzebuję Waszej pomocy. Dla tych, którzy mnie troszkę znają wiedzą że, jestem bardzo wysokim chłopcem, który co i raz wyrasta ze swoich sprzętów. Ostatnio zaskoczyłem moich rodziców i udało mi się wyrosnąć ze wszystkiego, czyli pionizatora, ortez na moje nóżki oraz bucików do ortez, wózka (który również jest uszkodzony i czasem lubi się psuć tuż przed terapią) i krzesła do karmienia. A dodatkowo potrzebuje nowej super rzeczy, która pomoże mi w stawianiu samodzielnych kroków, czyli balkonika. Szacowany koszt tych sprzętów to około 30 tysięcy złotych. Dodatkowo bardzo chciałbym móc wziąć udział w kilku turnusach rehabilitacyjnych, a koszt jednego waha się od 2 do 10 tysięcy złotych.

Bardzo Was proszę o wsparcie, każda przekazana kwota będzie moją szansą na kolejne postępy w terapii. Potrzebuje każdej z tych rzeczy tak samo, bez wózka nie mogę pojechać na terapię, bez chodzika nie nauczę się samodzielnie stawiać pierwszych kroków, bez ortez nie będę mógł korzystać w pełni z pionizatora i chodzika. Dodatkowo turnusy pomagają mi usystematyzować wszystko nad czym pracuję w regularnej terapii. Czasami potrafią dać mi ten jeden impuls, który potrzebuje moje ciało, abym wykonał coś nowego, abym zaczął korzystać z mojego ciała lepiej, bardziej świadomie. Wszystko jest od siebie zależne i dlatego tak bardzo tego potrzebuję, a bez Waszej pomocy rodzice nie będą wstanie mi tego zapewnić.

Lokalizacja

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 85

 
Dane ukryte
ukryta
ER
ERt
50 zł
HD
Leszek B.
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AP
Anna Paczuska
100 zł
RL
Robert
100 zł
AL
Aleksandra
20 zł
MR
Magdalena
500 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PA
Paola
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Cudny chlopiec. Pomagam i mam nadzieje, ze inni tez pomoga. Pozdrawiam Was serdecznie!

  ukryta