id: c5khdz

Rowerowo dla Juliana Mikołajek

Rowerowo dla Juliana Mikołajek

2 271 zł 
z 10 000
22%
zakończona 31.12.2021r
14 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy Igor i Dawid i wspólnymi siłami chcemy pomóc w walce o zdrowie Juliana Mikołajek. Naszym zadaniem będzie przejechanie trasy rowerowej wokół okolicznych stadionów piłkarskich, które przekażą koszulki piłkarskie na licytacje. Zachęcamy Was do pomocy finansowej na rzecz pomocy dla Juliana. Julian przechodzi przez mękę walcząc o swoje zdrowie, my możemy mu pomóc przekazując choćby symboliczną kwotę na jego leczenie. Sami przeczytajcie apel rodziców Juliana, ich sytuacja jest bardzo trudna:

„Julian przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku w zamartwicy umiarkowanego stopnia, z niewydolnością oddechową, wrodzonym zwężeniem nozdrzy tylnych oraz podejrzeniem Zespołu Cruzona. Pierwsze miesiące życia naszego synka minęły nam na kolejnych badaniach, diagnozach i zabiegach. U Juliana rozpoznane zostało wodogłowie, kraniosynostoza oraz wnętrostwo lewostronne.

Nasz synek przeszedł już wiele poważnych zabiegów takich, jak założenie układu zastawkowego, endoskopowa rekonstrukcja czaszki, czy tracheostomia. Obecnie czekamy aż kości w główce Julianka będą na tyle twarde, by móc osadzić na nich dystraktory, dzięki którym kształt główki będzie mógł ulec zmianie.

Nasza codzienność jest nierozerwalnie związana z częstymi, dalekimi wizytami u różnych specjalistów: neurochirurga, laryngologa, logopedy, rehabilitanta, okulisty, audiologa oraz neurologa. Prywatne wizyty, dojazdy, sprzęt medyczny, rurki tracheostomijne oraz nieustanna rehabilitacja generują ogromne koszty, których sami nie jesteśmy w stanie pokryć.

Mamy ogromną nadzieję, że z Państwa wsparciem uda nam się zapewnić Juliankowi wszystko to, na co zasługuje! Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie nas w codziennej walce o przyszłość naszego synka!

Za każdy gest z całego serca dziękujemy!

Rodzice Julianka”

Warto pomagać, dobro wraca!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 132 zrzutki

i zebrali

840 049 772 zł

A ty na co dziś zbierasz?