id: c6k375

Dla Domów Dziecka Na DZIEŃ DZIECKA

Dla Domów Dziecka Na DZIEŃ DZIECKA

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 307 zrzutek i zebrali 1 163 219 799 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

i08af15781284378.jpeg


#DlaDomówDzieckanaDZIEŃDZIECKA to wyjątkowa akcja stworzona przez MUZEUM CZEKOLADY, która ma na celu,

aby w tym roku pomimo trudnej sytuacji na świecie w Dzień Dziecka dzieci z Domów Dziecka nie odczuły tej trudnej sytuacji i spróbowały najlepszych ręcznie robionych słodyczy, które z największą przyjemnością dla nich wykonamy.


Zostało już tylko trochę ponad miesiąc

Aby stworzyć, zapakować i dostarczyć słodycze dzieciom, jak również dopełnić wszelkich formalności z obdarowanymi.


Co będziemy dostarczać?


Dla każdego dziecka chcielibyśmy dostarczyć chociaż 1 słodycz lub kilka o wartości chociażby 10 zł.

W naszym muzeum oferowane produkty to często 10 lub 12 zł. Jeśli ktoś obdaruje dziecko cegiełką 10 zł do każdego produktu resztę ceny podarujemy my, z naszej strony do każdej cegiełki dokładamy również dodatkową słodycz.


Co robimy na co dzień?

Jesteśmy miejscem, gdzie każdy może przyjść wykonać swoją tabliczkę czekolady i dowiedzieć się skąd pochodzi ziarno, jak powstaje czekolada i poznać historię z nią związaną.

Wizyta w naszym muzeum to podróż w głąb Afryki i plantacji drzew kakaowca. Tu dowiecie się wszystkiego o historii kakao i czekolady, o uprawie i jej drodze do Europy (krótki film w naszym kinie). Zapoznacie się z opakowaniami i przedmiotami związanymi z historią czekolady. Podczas wycieczki możecie spróbować naszych pysznych wyrobów, czyli 4 rodzajów prawdziwych czekolad, a następnie zaprezentujemy Wam, jak powstają belgijskie czekoladki, które oczywiście bez ograniczeń degustujemy. 


Wiemy jednak, że potrzebujących Domów Dziecka jest ogromna ilość, zawsze braliśmy udział w dzieleniu się z nimi swoimi wyrobami, naszym obecnym celem jest niesienie uśmiechu na twarzach dzieci, które tak samo jak nasze dzieci potrzebują, ciepła, dobroci i radości. Choć tak małym gestem spróbujmy go uzyskać.


Wspierając akcję dowolną ilością cegiełek na kolejne dziecko - przyczyniasz się do

Jego radości i wiary w ludzi i w świat.


Na co przeznaczymy środki ze zrzutki?

Każdą złotówkę ze zbiórki przeznaczymy na wykonanie naturalnych ręcznych słodyczy i dostarczenie do osób placówek najbardziej potrzebujących – im więcej cegiełek tym więcej dzieci otrzyma słodycz.


Jak to działa?

Wpłacasz datek, my przygotowujemy i zawozimy lub przesyłamy do wyznaczonych placówek. Jeżeli chcesz zgłosić swój dom dziecka, koniecznie zgłoś! Jeśli jesteś osobą, która zna domy dziecka - również czekamy na kontakt :)

Chcesz objąć pewną opieką dane dziecko, ale nie chcesz się tym chwalić? Chcesz pozostać cichym bohaterem, a może wręcz przeciwnie - chcesz by wszyscy się dowiedzieli jak szlachetną osobą jesteś? Możemy to zrobić anonimowo lub powiadomić osobę obdarowaną kto jest wyjątkowym darczyńcą.


Gdzie odbywa się akcja?

Na ten moment działamy w Poznaniu. Akcję wdrażamy jednak w dowolnym miejscu w Polsce dla Domu Dziecka, który potrzebuje najbardziej pomocy.

 

W imieniu dzieci - z całego serca Wam dziękujemyTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Duże serce dla Wielkiego Człowieka
Dla Darczyńcy o wielkim sercu przygotujemy do odbioru osobistego nagrodę w postaci dużego słodkiego serca. Bardzo prosimy o ujawnienie tozsamości osob...
100 zł

Kupione 1

Zakończona

Wpłaty 9

PR
Przemek
15 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AR
Angelika Reke
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł