id: c6k375

Dla Domów Dziecka Na DZIEŃ DZIECKA

Dla Domów Dziecka Na DZIEŃ DZIECKA

396 zł 
z 9 000 zł
4%
zakończona 02.06.2020r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

i08af15781284378.jpeg


#DlaDomówDzieckanaDZIEŃDZIECKA to wyjątkowa akcja stworzona przez MUZEUM CZEKOLADY, która ma na celu,

aby w tym roku pomimo trudnej sytuacji na świecie w Dzień Dziecka dzieci z Domów Dziecka nie odczuły tej trudnej sytuacji i spróbowały najlepszych ręcznie robionych słodyczy, które z największą przyjemnością dla nich wykonamy.


Zostało już tylko trochę ponad miesiąc

Aby stworzyć, zapakować i dostarczyć słodycze dzieciom, jak również dopełnić wszelkich formalności z obdarowanymi.


Co będziemy dostarczać?


Dla każdego dziecka chcielibyśmy dostarczyć chociaż 1 słodycz lub kilka o wartości chociażby 10 zł.

W naszym muzeum oferowane produkty to często 10 lub 12 zł. Jeśli ktoś obdaruje dziecko cegiełką 10 zł do każdego produktu resztę ceny podarujemy my, z naszej strony do każdej cegiełki dokładamy również dodatkową słodycz.


Co robimy na co dzień?

Jesteśmy miejscem, gdzie każdy może przyjść wykonać swoją tabliczkę czekolady i dowiedzieć się skąd pochodzi ziarno, jak powstaje czekolada i poznać historię z nią związaną.

Wizyta w naszym muzeum to podróż w głąb Afryki i plantacji drzew kakaowca. Tu dowiecie się wszystkiego o historii kakao i czekolady, o uprawie i jej drodze do Europy (krótki film w naszym kinie). Zapoznacie się z opakowaniami i przedmiotami związanymi z historią czekolady. Podczas wycieczki możecie spróbować naszych pysznych wyrobów, czyli 4 rodzajów prawdziwych czekolad, a następnie zaprezentujemy Wam, jak powstają belgijskie czekoladki, które oczywiście bez ograniczeń degustujemy. 


Wiemy jednak, że potrzebujących Domów Dziecka jest ogromna ilość, zawsze braliśmy udział w dzieleniu się z nimi swoimi wyrobami, naszym obecnym celem jest niesienie uśmiechu na twarzach dzieci, które tak samo jak nasze dzieci potrzebują, ciepła, dobroci i radości. Choć tak małym gestem spróbujmy go uzyskać.


Wspierając akcję dowolną ilością cegiełek na kolejne dziecko - przyczyniasz się do

Jego radości i wiary w ludzi i w świat.


Na co przeznaczymy środki ze zrzutki?

Każdą złotówkę ze zbiórki przeznaczymy na wykonanie naturalnych ręcznych słodyczy i dostarczenie do osób placówek najbardziej potrzebujących – im więcej cegiełek tym więcej dzieci otrzyma słodycz.


Jak to działa?

Wpłacasz datek, my przygotowujemy i zawozimy lub przesyłamy do wyznaczonych placówek. Jeżeli chcesz zgłosić swój dom dziecka, koniecznie zgłoś! Jeśli jesteś osobą, która zna domy dziecka - również czekamy na kontakt :)

Chcesz objąć pewną opieką dane dziecko, ale nie chcesz się tym chwalić? Chcesz pozostać cichym bohaterem, a może wręcz przeciwnie - chcesz by wszyscy się dowiedzieli jak szlachetną osobą jesteś? Możemy to zrobić anonimowo lub powiadomić osobę obdarowaną kto jest wyjątkowym darczyńcą.


Gdzie odbywa się akcja?

Na ten moment działamy w Poznaniu. Akcję wdrażamy jednak w dowolnym miejscu w Polsce dla Domu Dziecka, który potrzebuje najbardziej pomocy.

 

W imieniu dzieci - z całego serca Wam dziękujemyPierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

PR
Przemek
15 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AR
Angelika Reke
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł

Nagrody

Wpłać 100 zł i więcej
Duże serce dla Wielkiego Człowieka

Dla Darczyńcy o wielkim sercu przygotujemy do odbioru osobistego nagrodę w postaci dużego słodkiego serca. Bardzo prosimy o ujawnienie tozsamości osoby wpłacającej.

rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 15 maja, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

863 954 zrzutki

i zebrali

760 474 883 zł

A ty na co dziś zbierasz?