id: c6umfp

Stracili wszystko w pożarze, NIE MAJĄ NIC!!! Pomóżmy!

Stracili wszystko w pożarze, NIE MAJĄ NIC!!! Pomóżmy!

Nasi użytkownicy założyli 1 014 626 zrzutek i zebrali 1 061 095 218 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pożar domu w Pruszkowie!

Zdarzenie miało miejsce 14.03.2021 po godzinie 17. W jednej chwili 3 osobowa rodzina straciła dach nad głową i cały dorobek swojego życia. Mimo szybkiej reakcji Straży Pożarnej dom uległ całkowitemu zniszczeniu, nie nadaje się do zamieszkania. Jedyną pomocą jaką otrzymali od Miasta Pruszków to pobyt w hotelu na jedną dobę. Obecnie 3 osobowa rodzina wraz dwoma psami oraz kotem są skazani na wieczną tułaczkę. Prezydent Miasta Pruszków w żaden sposób nie pomógł poszkodowanej rodzinie, twierdząc, że na tą chwilę Miasto nie posiada żadnych lokali zastępczych. Po tej informacji rodzina może liczyć wyłącznie na dobre serca Darczyńców.


Sytuacja rodzinna jest nad wyraz trudna, ponieważ obecna sytuacja epidemiologiczna doprowadziła rodzinę do bardzo niskich dochodów, które pozwalają zapewnić tylko podstawowe potrzeby. Ich mama jest schorowaną starszą kobietą, którą posiada niewielką rentę. Pożar domu, który był jej jedyna opoką i gwarantował godne starcze życie doprowadził do załamania kobiety.

Jako przyjaciółka tych dobrych, zawsze pomocnych ludzi czuje się w obowiązku prosić Państwa o pomoc finansową, tutaj liczy się każda złotówka, która pozwoli rodzinie powoli stanąć na nogi.


Zebrana kwota ma być przeznaczona na wynajem mieszkania, podstawowe środki czystości, odzież oraz chemię gospodarczą.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 104

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KM
Klaudia
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KA
Kanapka
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MM
Maku2424
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!