id: c6vb76

Spełnijmy marzenie dębskich przedszkolaków!

Spełnijmy marzenie dębskich przedszkolaków!

6 626 zł 
z 210 000
3%
zakończona 15.06.2022r
31 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo!


Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji szczytnego celu, jakim jest budowa przedszkolnego placu zabaw w Gminnym Przedszkolu im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim. Pomimo wszelkich starań i ogromnego wkładu Gminy, Rodziców oraz całej Społeczności przedszkola środki zebrane na ten cel okazały się niewystarczające. Koszt budowy całego placu zabaw niestety przerasta nasze możliwości finansowe, po kilku latach udało się nam przeprowadzić realizację pierwszego etapu – zakup 2 urządzeń dla dzieci oraz położenie tzw. bezpiecznej nawierzchni pochłonęło ogromną sumę pieniędzy – blisko 103 000 zł. Aby ukończyć plac zabaw dla naszych podopiecznych potrzebujemy kolejnych 210 000 zł. Jest to kwota nieosiągalna dla nas w perspektywie wielu lat.


Wierzymy, że stworzenie naszym podopiecznym bezpiecznego i funkcjonalnego miejsca zabaw jest jedną z kluczowych misji placówki oświatowej. Plac zabaw umożliwia dzieciom spędzanie czasu na świeżym powietrzu, zachęca je do aktywności fizycznej, która jest niezbędna do prawidłowego wzrostu a także stwarza okazję do treningu umiejętności społecznych – dzieci poprzez zabawę uczą się współpracy, współzawodnictwa i kreatywności.


Zbudujmy wspólnie dziecięce wspomnienia radosnej, beztroskiej zabawy w przedszkolu!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Strażacka 3, 05-311

Dębe Wielkie, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 31

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Lokalizacja

Strażacka 3, 05-311

Dębe Wielkie, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

892 051 zrzutek

i zebrali

833 208 445 zł

A ty na co dziś zbierasz?