Zakończona 15.07.2019r ID: c6zgd7

Na PLAC ZABAW przy SP w Wapnie

Zebrano 6 516 zł
z kwoty 5 555 zł

117 %

100 %
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

211
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Mamy w Wapnie piękną halę - prawda. Za to obok szkoły mamy przysłowiowe "klepisko", a na nim tylko kilka prowizorycznych ławek. Budżet gminy od wielu lat jest bardzo napięty i długo pewnie jeszcze będzie. Od wielu lat walczymy w różnych konkursach, niestety bez skutku. Skoro nie idzie inaczej, ... trzeba SAMEMU zrobić PLAC ZABAW!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)


Cel zrzutki.

"Biednemu zawsze wiatr w oczy" Po kilku nieudanych akcjach, w których i tak zostały utopione: drobne środki i mnóstwo czasu wielu uczniów i rodziców. Nadszedł czas na zmianę taktyki! Zamiast "pompować" komuś kampanię reklamową, spróbujmy wykorzystać naszą energię i środki na nasz PLAC ZABAW.


Wersja mini.

Jeśli nie uda się dużo nazbierać, to ... zakupimy chociaż drążki, albo ławki, albo bramki z atestem do mini-boiska, na którym już rośnie trawa. Chwilowo, to nawet w piłkę nie można grać :)

Wersja midi.

Przy uzbieraniu zaplanowanej kwoty, można liczyć na zestaw przedstawiony po prawej stronie. Z pewnością będzie już jakieś pole manewru do rozmów z producentami. Na pewno będzie już na co popatrzeć :)

Wersja maxi.

Gdyby udało się zebrać więcej środków, to będziemy mogli "nadepnąć na odcisk" korporacjom. Wtedy o akcji na pewno będzie głośno. Producenci będą zabiegać o nasz kontrakt. Wtedy powstanie plac z innej bajki :)

Informacje "techniczne".

Jestem nauczycielem w Szkole Podstawowej w Wapnie. Wkrótce minie 25 lat pracy (1.09) Jestem szachistą, instruktorem, sędzią i organizatorem "słynnych" turniejów szachowych PITS. Od kilku lat eksperymentuję z różnymi sposobami pozyskiwania środków na potrzeby szachowe, ale również dla szkoły. Ze środków unijnych, też udało się wiele rzeczy dla szkoły pozyskać i bardzo często "maczałem w tym palce" :) Akurat w tę (boiskową) infrastrukturę się cały czas nie udaje, ale się nie poddajemy. Swój pomysł (zrzutki) przedstawiłem Dyrektorowi, a następnie Radzie Rodziców. Otrzymałem "zielone światło" :) Zrzutka jest "wygodnym" miejscem pozyskiwania środków, ponieważ jest łatwo dostępna w Internecie.

Jeśli ktoś chciałby wpłacić swoje środki bezpośrednio na konto Rady Rodziców, to podaję dane: Rada Rodziców SP Wapno 47 1320 1016 7750 0753 2000 0001 tytułem "plac zabaw"

Wszystkie środki, które zostaną zebrane na tej zrzutce w dniu 15. lipca 2019 r. przeleję na wyżej podane konto, a zrzut ekranowy przelewu opublikuję na szkolnej stronie internetowej (https://zswapno.blogspot.com) zatem nie trzeba się obawiać, że wpłacone pieniądze "przepadną". Trochę głupio się "chwalić", ale ja już w swoim życiu bardzo dużo pieniędzy dołożyłem do szkoły. Ale rozumiem tych, którzy chcieliby sprawdzić - "A kto to jest ten Jacek Haja?" :)

Prawdopodobnie przy każdej wpłacie serwis Zrzutki będzie sugerował, aby wpłacić dodatkowo pewną kwotę na "serwis", ale można z tego zrezygnować i wpłacać TYLKO na PLAC ZABAW! (w końcu reklamują się, że robią to za darmo) Oni i tak pobiorą (swoją drogą), przy ostatecznym przelewie kilkadziesiąt złotych (wiem, bo to nie moja pierwsza zrzutka).

Wpłacać można jawnie oraz anonimowo. Prawdopodobnie można wybrać dowolną kwotę. Najlepiej będzie wpłacać według własnych możliwości. Nie ma sensu rozwalać własny budżet domowy. Natomiast jeśli się znajdą "ambitni", to zawsze można dokonać kolejnej wpłaty :)

Na początku trzeba było podać kwotę. Wybrałem 5555, ale jeśli ta kwota zostanie przekroczona, to ... po prostu zainwestujemy w lepszy plac zabaw :)

Zaraz po "ogłoszeniu" inicjatywy na zebraniu RR okazało się, że jakieś pieniądze już by się znalazły. 9 czerwca będzie w naszej szkole V IRENIADA, a przy okazji będzie festyn rodzinny i tam też będą "pozyskiwane" fundusze.

Zachęcam wszystkich do współpracy przy tym szczytnym przedsięwzięciu :) Nie roszczę sobie monopolu na nieomylność :) Każdy pomysł może się przydać. Chociażby szukanie producentów placów zabaw. Przecież nawet poszukanie ciekawej, taniej oferty, to już postęp. Możliwe, że producenci w końcu zainteresują się Wapnem i skłonni będą postawić plac po cenach dumpingowych  :)


Dla zainteresowanych filmowa historia naszych zmagań o boisko i plac zabaw :)

Tak wygląda wpłata

Kolejny krok :)


i jeszcze jedno pytanie o pieniądze :)


niedziela, 30 czerwca 2019 o 20:40

Wczoraj było spotkanie absolwentów, którzy opuścili mury szkoły w 1999 r. (20 lat temu). Bawili się świetnie, a przy okazji dorzucili 1000 zł !!! Niesamowite! :) DZIĘKUJEMY!

wtorek, 11 czerwca 2019 o 21:46

Festyn dał 6175.43 zł. zatem zbliżamy się do 11 tys. :) Jest już odzew firm zajmujących się projektowaniem placów zabaw. Dzisiaj miałem telefon z pierwszą ofertą :)

niedziela, 9 czerwca 2019 o 12:18

Dzisiaj w szkole V IRENIADA oraz Festyn Rodzinny. Cały dochód będzie przekazany na plac zabaw. Informacje o zebranej kwocie na pewno pojawią się na stronach szkolnych. Bardzo cieszą wpłaty od ludzi "z zewnątrz" tzn. bezpośrednio nie związanych z Wapnem (a są takie)

środa, 22 maja 2019 o 17:36

Dzisiaj dodałem na FB wpis (wraz z instrukcją) zachęcający do wpłat, bez ujawniania kwoty. Ma to zachęcić do wpłat osoby, których nie stać na wiele, ale chciałby pokazać, że wspierają akcję. Przy czy zainspirowała mnie do wpisu właśnie ta duża, wczorajsza wpłata. Oczywiście otwarcie wpłacać też można :) Kto bogatemu zabroni? Natomiast takie "pospolite ruszenie" mogłoby posłużyć medialnie :)

wtorek, 21 maja 2019 o 20:00

Takie aktualności mogę pisać codziennie. Dzisiaj odnotowaliśmy rekordową wpłatę jednorazową 1000 zł :) Dziękuję w imieniu uczniów :)

poniedziałek, 20 maja 2019 o 15:31

Dzisiaj przeczytałem bardzo smutny komentarz na blogu https://podworkaniveasprawdzam.blogspot.com/ rozczarowanego (prawdopodobnie) nauczyciela, który uwierzył w możliwość zdobycia "podwórka Nivei" w konkursie. Poświecili tam bardzo wiele godzin na ... głosowania i ... już widzą, że nie ma szans, bo konkurs nie jest uczciwy. To tylko potwierdza słuszność naszej strategii tzn. próba samodzielnego zbudowania placu zabaw.

Aby dodać komentarz lub

JS
124,39 zł

Jowita Szejner

PM
300 zł

Paweł Majchrowicz

Tworzymy przyszłość naszym dzieciom więc pomagajmy????

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Damy radę!!!

DK
25 zł

Danuta Kaczmarek

Super sprawa!

Dokładam swoja cegiełke ;)

Jacek Haja

Pierwsza piątka :)

Z
1 000 zł
Zjazd absolwentów szkoły podstawowej w Wapnie roku 1999
A
550 zł
Absolwenci SP rocznik 1992 (uczestnicy zjazdu)
PM
300 zł
Paweł Majchrowicz
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
NS
200 zł
Norbert Sufryt
JS
124,39 zł
Jowita Szejner
MZ
110 zł
Mariusz Ziętek
100 zł
Radek
DK
100 zł
Damian Kowalczyk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AS
100 zł
Anna Sufryt
D
100 zł
Daniel
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
D
100 zł
DKO
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
99,99 zł
Dane ukryte
G
62 zł
Grupa wycieczkowa Berlin
Ż
50 zł
Żabicka
PB
50 zł
Paulina Bejnarowicz
JK
50 zł
Joanna Kołodziejczak
KI
50 zł
KRZYSZTOF I AGNIESZKA FRASZ
AM
50 zł
Anna Markiewicz-Kluczyńska
JR
50 zł
Jarosław Rajnik
K
50 zł
Kasia i Piotrek
MN
50 zł
Marcin Nowakowski
MI
50 zł
Marzena i Michał Michalscy
MS
50 zł
Marek Szymanik
AW
50 zł
Anna Witczak
VS
50 zł
Violetta Szprejda
AB
50 zł
Agata Biniewska
E
50 zł
Edyta Gaszyńska
PZ
50 zł
Paulina Zadroga
AD
50 zł
A Dziadoszek
RZ
50 zł
Renata Zadroga
R
50 zł
Rozmarynowscy
AJ
50 zł
Anna Jach
KB
50 zł
kinga biniewska
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
A
30 zł
Adrian
J
30 zł
Justyna S
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
PB
25 zł
Patrycja Bochna
GC
25 zł
Grażyna Czerwinska
AM
25 zł
Agnieszka Majchrzak
J
25 zł
Joanna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TB
25 zł
Tomasz Boruch
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
EW
25 zł
Ewa Walczak
MS
25 zł
Malwina Sobczak
DK
25 zł
Danuta Kaczmarek
MK
25 zł
Marika Kosmowska
KK
20 zł
Katarzyna Komasa
AA
20 zł
Agnieszka Antkowiak
DA
20 zł
Damian Antkowiak
10 zł
Daria Śróda
10 zł
Szymon Świtniewski
MW
10 zł
Marta Wagner
Jacek Haja
5 zł
Jacek Haja
KS
ukryta
Krystian Sikorski
SA
ukryta
sierszchulska anita
MS
ukryta
Monika Stachowiak
ukryta
Karol Śliwiński
DK
ukryta
Dawid Kaczmarek
R
ukryta
Rita Zimna
A
ukryta
Adrian
MM
ukryta
Marlena Mrówczyńska
MN
ukryta
Małgorzata Narloch-Wojciechowska
Ewa H.
ukryta
Ewa H.
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
JC
ukryta
Jakub Czerwiński

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Jacek Haja
5 zł
Jacek Haja

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

360 786 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

211
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.