Wpłać na zrzutkę: Autorska płyta zespołu Impast - pomóż spełnić marzenie!

BS
Bartosz Sadlej
Zweryfikowany przelewem

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Podziękowanie na filmie po zbiórce od zespołu Impast

  Podziękowanie od zespołu Impast po zakończeniu zbiórki. Filmik zostanie umieszczony na portalu YouTube oraz Facebook.

  rozwiń
 • Płyta zespołu Impast (z autografami)

  Płyta zespołu Impast "Na Nieboskłonie" wraz z autografami muzyków zespołu. Płyta wysłana zostanie po jej wydaniu. Koszt wysyłki w cenie nagrody.

  rozwiń
 • Płyta zespołu Impast oraz książka Romana Kowalskiego "Wielkanoc za dziesięć czwarta" (z autografami)

  Zestaw zawiera:

  -Płyta zespołu Impast "Na Nieboskłonie" wraz z autografami muzyków zespołu. Płyta wysłana zostanie po jej wydaniu.

  -Książka autorstwa Romana Kowalskiego "Wielkanoc za dziesięć czwarta" wraz z autografem i dedykacją

  Koszt wysyłki wliczony w nagrodę.

  rozwiń
 • Płyta zespołu Impast oraz tomik Aleksandry Kowalskiej (z autografami)

  Zestaw zawiera:

  -Płyta zespołu Impast "Na Nieboskłonie" wraz z autografami muzyków zespołu. Płyta wysłana zostanie po jej wydaniu.

  -Tomik poezji Aleksandry Kowalskiej "Polana dwojga" wraz z autografem i dedykacją

  -Magnes artystyczny przedstawiający reprodukcję akwareli Aleksandry Kowalskiej

  Koszt wysyłki wliczony w nagrodę.

  rozwiń
 • Płyta zespołu Impast oraz tomik Romana Kowalskiego "Filiżanka nadziei" (z autografami)

  Zestaw zawiera:

  -Płyta zespołu Impast "Na Nieboskłonie" wraz z autografami muzyków zespołu. Płyta wysłana zostanie po jej wydaniu.

  -Tomik poezji autorstwa Romana Kowalskiego "Filiżanka nadziei" wraz z autografem i dedykacją

  Koszt wysyłki wliczony w nagrodę.

  rozwiń
 • Akwarela autorstwa Aleksandry Kowalskiej

  Obraz przedstawiający pejzaż, wykonany techniką akwarelową. Wymiary 35cm x 40cm. Obraz oprawiony. Wysyłka wliczona w kwotę nagrody.

  rozwiń
 • Film z dedykacją i piosenką nagraną na żywo

  Filmik z nagraniem na żywo wybranej przez darczyńcę piosenki z repertuaru zespołu Impast. Dedykacja do ustalenia.

  rozwiń
 • Obraz autorstwa Aleksandry Kowalskiej

  Linoryt autorstwa Aleksandry Kowalskiej. Wymiary 60cm x 80cm. Obraz oprawiony. Wysyłka wliczona w kwotę nagrody.

  rozwiń
 • Spotkanie przy piwie kraftowym

  W cenie jest: podstawowe szkolenie o piwach kraftowych oraz ich warzeniu wraz z degustacją, dla max 3 osób. Szkolenie dla osób pełnoletnich. Spotkanie poprowadzi Bartosz Sadlej - gitarzysta elektryczny zespołu Impast.

  Szkolenie jest na terenie Częstochowy. Termin do ustalenia

  rozwiń
 • Szkolenie sommelierskie z podstaw wiedzy o winie

  W cenie kursu są 4 wina, czas szkolenia to 4 godziny, maksymalna ilość osób to 5. Miejsce szkolenia do ustalenia, ale w Częstochowie. Szkolenie dla osób pełnoletnich. Termin do ustalenia. Szkolenie poprowadzi Arkadiusz Możdżeń - gitarzysta akustyczny zespołu Impast oraz właściciel firmy prowadzącej szkolenia sommelierskie "Winowajcy"

  rozwiń
 • Obraz na płótnie autorstwa Aleksandry Kowalskiej

  Obraz na płótnie przedstawiający martwą naturę. Wymiary 60cm x 80cm. Obraz oprawiony. Koszt wysyłki wliczony w kwotę nagrody.

  rozwiń
 • Kolacja dla dwóch osób z zespołem Impast

  Kolacja dla dwóch osób z zespołem Impast w restauracji Topollino w Częstochowie. Termin do ustalenia. Koszt kolacji po stronie zespołu Impast.

  rozwiń
 • Prywatny koncert zespołu Impast

  Prywatny koncert zespołu w obecnym składzie (wokal, instrumenty klawiszowe, gitara akustyczna, elektryczna, basowa, instrumenty perkusyjne). Odległość miejsca koncertu maksymalnie do 150 km od Częstochowy. Koszt nagłośnienia pokrywa darczyńca. Posiadamy rider techniczny zespołu, długość trwania koncertu ok. 60 minut. Termin do ustalenia.

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - <a href="https://poland.payu.com/news/3-ds-2/" target="_blank">tutaj</a>.