id: c7bny8

Życiowa strata w pożarze

Życiowa strata w pożarze

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
57 540 zł
z 100 000
57%
64 dni
do końca
845
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 014 225 zrzutek i zebrali 1 060 572 367 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

28 sierpnia 2023r. naszą Martę w środku nocy wybudza telefon, że ich dom stoi w płomieniach... Wyobraź sobie, że tracisz wszystko jednej nocy, zostajesz z małą torbą niezbędnych rzeczy na nocowanke u babci. Dzieci mają ostatni tydzień wakacji, bo już za kilka dni cała trójka rozpoczyna nowy etap- każdy idzie do całkowicie nowej szkoły. Tymczasem ten chwilowy spokoj który miał w końcu nastąpić po paśmie nieszczęść znowu został zachwiany. Dlaczego znowu? Przecież minęło dopiero 1.5 roku od śmierci Ukochanego taty- Roberta.


Jako najbliżsi chcielibyśmy Marcie, Różyczce, Karince i Maksiowi ściągnąć ten ciężar, wspomóc chociaż tyle ile byśmy mogli, postanowiliśmy szybko dzialac i prosić Was o wsparcie, zróbmy to razem, dajmy im szanse na nowy start. Potrzebne jest absolutnie wszystko...Edit:

Moi Drodzy, jesteśmy wzruszeni Waszym ogromnym poruszeniem w naszej zrzutce, zaangażowaniem, pełną mobilizacją i ogromnym sercem. Zerkamy na przesuwający się pasek i serce nam rośnie. Chcielibyśmy odpowiedzieć jeszcze tutaj na pojawiające się pytania:

Dom nie posiadał polisy, niestety nie będzie wypłacona żadna złotówka z takowego odszkodowania 😔

Powód pożaru jest wciąż poddany ekspertyzie biegłego i będzie oficjalna decyzja po upływie 2 tyg. Póki co, jest główne podejrzenie na awarię lodówki która spowodowała pożar.

Mamy również stworzoną listę rzeczy najpotrzebniejszych na tu i teraz jeśli ktoś jest chętny na wsparcie po za zrzutką 💞

Za uzbierane pieniądze ze zrzutki Marta już będzie mogą zaopatrzyć się w niebezdny sprzęt do domu. Jednak potrzeby są tak ogromnej wagi że wierzymy w to, że uda się osiągnąć założony cel.

Z całego serca dziękujemy za każdą złotówkę, za każde udostępnienie które jest dla nas tak ważne 💗Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 845

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MK
Marlena
100 zł
AD
Adam
20 zł
 
Dane ukryte
81 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ES
Ewelina
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków