id: c7jddz

Udział sportowców z zespołem Downa w Światowych Igrzyskach (Trisome Games), Turcja 2020

Udział sportowców z zespołem Downa w Światowych Igrzyskach (Trisome Games), Turcja 2020

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
35 125 zł
z 87 500
40%
zakończona
31.05.2020r
258
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 981 684 zrzutki i zebrali 1 003 890 197 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóż wyjechać młodym sportowcom z zespołem Downa na Światowe Igrzyska dla osób z zespołem Downa (Trisome Games), które odbywać się będą w dniach 31 marca - 07 kwietnia 2020 w Turcji, w Antalyi. Organizatorem Igrzysk jest organizacja Sport Union for athletes with Down Syndrome (www.su-ds.org). Będzie to pionierski udział reprezentacji biało-czerwonych z zespołem Downa na tak wysokiej rangi zawodach.

Marzeniem naszych zawodników jest reprezentowanie Polski podczas Trisome Games - Światowych Igrzysk dla osób z zespołem Downa, w konkurencjach lekkoatletycznych (biegowych, skoku w dal i pchnięciu kulą), pływaniu i judo.

Ci młodzi, obiecujący sportowcy w wieku od 16 do 24 lat to uczniowie warszawskich szkół specjalnych, którzy na co dzień trenują w sekcjach Mazowieckiego Stowarzyszenia Społeczno-Sportowego "Sprawni Razem" oraz ParaSportowi.

Najliczniejszą sekcję - lekkoatletyczną - reprezentować będą: Szymańska Zuzanna, Woźniak Mikołaj, Ulatowski Dominik, Afana Ismael, Grabowski Kamil i Bauer Agnieszka.

Pływanie to Bartosz Matusiewicz, natomiast Adam Wiśniewski i Michał Miszkowski reprezentować będą sekcję judo.

Tylko dzięki Państwa wsparciu, udział tych zawodników wraz z trenerami, fizjoterapeutą, wsparciem medialnym i opieką będzie możliwy do zrealizowania. Uczestnicy Ci to wielokrotni zdobywcy medali na Mistrzostwach Polski, a także medaliści i uczestnicy Mistrzostw Świata oraz Europy dla osób z zespołem Downa. Ich profile i osiągnięcia znajdziecie Państwo na FB: #MSSSSprawniRazem oraz #ParaSportowi.

Bez Państwa wsparcia ten wyjazd nie dojdzie do skutku. Dlatego najmocniej jak tylko umiemy - prosimy o wparcie finansowe tej zrzutki. Dajcie tym młodym, łamiącym schematy niepełnosprawności, ambitnym, na co dzień bardzo ciężko trenującym zawodnikom możliwość zmierzenia się z czołówką najlepszych sportowców na świcie z zespołem Downa.

Rodzice i Trenerzy

Trisome Games, Turcja 2020

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 258

 
Dane ukryte
10 000 zł
AC
Apteka CENTRUM Nowa Dęba
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
TM
Tomasz Machan
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
PG
Pawel Gawor
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
ZB
Zbigniew
500 zł
KC
Kate Czerwinski
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 20

 
2500 znaków