id: c93r39

Stajnia Kabardia i 27 rozbójników

Stajnia Kabardia i 27 rozbójników

3 846 zł 
z 150 000 zł
2%
zakończona 31.12.2020r
44 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witajcie! Nazywam się Maria Kraśnik. Marzę o zbudowaniu stajni wraz z zapleczem gospodarczym, aby móc prowadzić dla Was zajęcia przy pomocy duuuuużych pomocników - moich ukochanych Koni Kabardyńkich.

c93r39-1adf7492.png


Jestem magistrem rehabilitacji i od 13 lat właścicielką 27 koni górskich, pochodzących z gór Kaukazu, zwanych “Kabardyńcami” (stronkę można śledzić na Facebooku - Hodowla Koni Kabardyńskich “Kabardia”).

Koń Kabardyński to taki koń terapeuta, koń - przyjaciel, który lubi wchodzić do domu, zajadać jabłka, bawić się piłkami i sprawdzać czy wszystko jest pod kontrolą. Dobrze się czuje na wycieczkach i wchodzi w każde niedostępne miejsce. Kocha lasy, góry i całą przyrodę, a najbardziej kocha ludzi.

c93r39-87f85e4a.png

Pół roku temu przeprowadziłam się z Bieszczad do Beskidu Niskiego wraz z całym stadem. Niestety przez różne nieprzewidywalne katastrofy jakie mi towarzyszyły - dziś zabrakło środków na budowę stajni dla koni…

c93r39-300d074e.png

Dzięki Waszej pomocy będę mogła stworzyć dom dla koni oraz miejsce spotkań międzyludzko - zwierzęcych.

Pragnę kontynuować swoją działalność jako rehabilitantka przy pomocy zwierząt, które swoim sercem i ufnością pozwalają odkryć samo dobro.

Przez moje gospodarstwo skrzyżowało się wiele ludzkich dróg. Jedni odkryli miłość do koni, inni wreszcie odetchnęli pełną piersią mogąc być częścią natury. Staram się dostrzec potencjał każdej istoty która pojawi się u Nas.

Ludzie którzy do mnie przyjeżdżają mają wiele problemów, zarówno związanych z niedoskonałością ciała jak i ze znalezieniem sobie miejsca we wszechświecie.

c93r39-d5272c34.png

Prowadzę zajęcia mające na celu powrót do równowagi fizycznej i psychicznej, czasem i społecznej.

Spotkania z końmi, zajęcia ruchowe, wspólna praca i wzajemne bycie ze sobą wzmacnia całą strukturę psycho-fizyczną i wiarę we własne możliwości, pomimo przeszkód i barier.

Przede mną jeszcze dużo pracy ale nie tracę nadziei!

Wierzę w sens tego co robię i chcę realizować swoje marzenia, cele oraz kontynuować swoją ideę. Ktoś kiedyś powiedział, że aby innych zapalić, trzeba samemu płonąć. Otaczają mnie fantastyczni ludzie ale może być nas więcej! :)

Wierzę, że dobro powraca, i teraz pragnę poprosić wszystkich Przyjaciół - tych znanych i jeszcze nieznajomych - o pomoc w przygotowaniu miejsca dla Nas.

Chcę aby powstało miejsce gdzie konie i ludzie żyją jak rodzina, gdzie w sposób naturalny (bez boksów i setek płotów) mogą ze sobą przebywać. Miejsce, gdzie każdy ma swoją przystań, gdzie zostanie wysłuchany, a w chwilach burzy znajdzie schronienie w cieniu Walecznego Kabardyńca :)

Jeszcze dużo jest do zrobienia aby osiągnąć ten cel.

Do zrealizowania I etapu budowy potrzeba jeszcze 150 000 zł.

Na ten etap składa się opłacenie pracowników, materiały budowlane, wypożyczenie maszyn ciężkich, koszty związane z opłaceniem projektów i pozwoleń, utwardzenie terenu, zakończenie prac ziemnych pod budowę, wylewka betonowa pod stajnię.

c93r39-9fad923f.png


c93r39-3340622f.png

Serdecznie i otwarcie zapraszamy do stworzenia naszego Miejsca w Nowicy.

Na koniec pragnę napisać, że jestem bardzo wdzięczna, że mogę podzielić się z Wami moją historią, chcę też powiedzieć że każdy z Was może stać się jej częścią! Jeśli chcesz pomóc tu na miejscu, albo masz w promocyjnej cenie/zbędne materiały budowlane, pomysły, chcesz się czymś podzielić, to śmiało odezwij się do mnie na FB :)

Pozdrawiam serdecznie

Maria Kraśnik

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
DS
Dariusz Szczerba
ukryta
KB
Krzysztof Borowski
10 zł
LU
Luiza
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
15 zł
KD
Kuba Drożak
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AP
Adam Pakulski
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 17

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 051 zrzutek

i zebrali

760 761 685 zł

A ty na co dziś zbierasz?