id: c97eh7

Pomoc Sylwkowi, zdobywcy Pucharu Polski w kulturystyce klasycznej, w powrocie do zdrowia po ciężkim wypadku.

Pomoc Sylwkowi, zdobywcy Pucharu Polski w kulturystyce klasycznej, w powrocie do zdrowia po ciężkim wypadku.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 283 zrzutki i zebrali 1 197 558 761 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sylwek miał nieszczęśliwy wypadek na siłowni. W jego wyniku przez prawie 2 miesiące przebywał w śpiączce, w trakcie której trwała walka o jego życie. Doszło do serii bardzo niebezpiecznych dla życia powikłań: Sylwester był reanimowany, walczył z sepsą, zapaleniem płuc, musiał być poddawany dializom. Obecnie wrócił do nas, potrzebna jest jednak długa fizjoterapia i rehabilitacja neurologiczna, żeby mógł wrócić do samodzielności, do rodziny i do pracy, gdzie pomaga innym w uzyskaniu i utrzymaniu dobrej formy. 

Sylwester cale swoje dotychczasowe życie podporządkował innym. Osobą w potrzebie pomagał zawalczyć o zdrowie i osiągać wyznaczone cele. W tej chwili to on potrzebuje naszej pomocy, a przed nim do stoczenia najtrudniejsza walka - nie zostawiajmy go w tym samego.

 

Historia Sylwka


Sylwester ma 27 lat i jest utytułowanym zawodnikiem, kulturystą, chętnie dzielił się swoją wiedzą jako trener z podopiecznymi. Trenował w Warszawie oraz w swoim rodzinnym Kowalewie Pomorskim. 30 kwietnia 2021 jego życie zmieniło się nie do poznania. Sylwek miał nieszczęśliwy wypadek na siłowni. Po wypadku w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jego stan zdrowia szybko się pogarszał i wymagał natychmiastowej operacji. W wyniku wypadku rozwinęła się sepsa i wszystkie organy zaczęły się poddawać, nawet ustało serce. Na szczęście szybka reakcja lekarzy i pomyślnie przeprowadzona akcja reanimacyjna uratowała Sylwestrowi życie, ale konsekwencją była śpiączka, w której Sylwester przebywał prawie 2 miesiące.

Obecnie Sylwek wybudził się ze śpiączki, ma jednak liczne problemy neurologiczne, a jego organizm jest bardzo osłabiony i wymaga stałej opieki specjalistów. Czeka go długa rehabilitacja i walka by znów być samodzielnym. Na nowo musi nauczyć się chodzić i robić podstawowe rzeczy. Na szczęście ma dużo przyjaciół i znajomych, którzy podtrzymują go na duchu. Sylwek jest bardzo otwarty do ludzi i zawsze chętny do pomocy. Teraz on liczy na waszą pomoc. Na tym etapie intensywna rehabilitacja jest kluczowa w powrocie do sprawności.

Każda nawet najmniejsza przekazana suma pomoże Sylwestrowi w powrocie do zdrowia. Cała rodzina będzie bardzo wdzięczna. Prosimy niezmiernie o pomoc. Z góry dziękujemy!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 467

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków