Kupię pracę magisterską ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka ID: c98xh9

Kupię pracę magisterską ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka ID: c98xh9

1 380 zł z 10 000 zł

13%

1 380 zł

1 380 zł

z 10 000 zł

193 dni

193 dni

do końca

24

24

wspierających
13%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • Zapraszamy do subskrypcji kanału. :-) Nasz film: https://www.youtube.com/watch?v=CeQPF6pb6QY&t=63s

  Czytaj więcej
 • Czekamy na nowy termin posiedzenia niejawnego NSA w sprawie odtajnienia tajnej pracy magisterskiej ministra Andrzeja Adamczyka. Marcowy termin nie doszedł do skutku z powodu pandemii. A tu jest wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi: http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/30E12466D9

  Czytaj więcej
 • 24 marca posiedzenie niejawne NSA w sprawie pracy magisterskiej ministra Adamczyka.
  Czytaj więcej
 • Wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi, który jednoznacznie stwierdza, że praca magisterska ministra Adamczyka nie może być tajna. http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/30E12466D9
  Czytaj więcej
 • Dzięki zrzutce pojawiły się nowe bardzo ciekawe tropy. :-)
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Jestem magistrem zarządzania ekonomią i taki był temat mojej pracy magisterskiej - zapewniał w Radiu Zet minister Andrzej Adamczyk. Sęk w tym, że nie ma takiego kierunku studiów jak "zarządzanie ekonomią". Aby ustalić czy minister to magister, muszę zdobyć egzemplarz jego pracy. Została utajniona przez Społeczna Akademię Nauk, choć prace magisterskie są jawne.

c98xh9-5679325e.png

Gdzie był minister, gdy bronił swojej pracy?

- Adamczyk nie pojawił się nawet na obronie pracy magisterskiej w Olkuszu - mówi mój informator z uczelni. - Tłumaczył, że bronił się w Krakowie. Ale sprawdziłem. W Krakowie też go nie było.

Uczelnia odmawia jakichkolwiek informacji. Tajny jest temat pracy. Nie wiadomo kto był jej promotorem, a kto recenzentem. Nie wiadomo nawet jaki wydział skończył minister.

Ministerstwo infrastruktury wyjaśnia:

"Minister Andrzej Adamczyk ma wykształcenie wyższe" - to jedyny komunikat Ministerstwa Infrastruktury w tej sprawie. Według resortu skoro nie ma ustawowego obowiązku, aby minister miał dyplom, to nie ma problemu.

c98xh9-ac3cdf47.png

Tajne/poufne

O tym, że Adamczyk studiuje w Olkuszu nie wiedzieli nawet jego najbliżsi współpracownicy. W pewnym momencie ktoś jednak musiał zauważyć, że minister odwiedza uczelnię. I zaczęły się docinki, że to ta sama prywatna szkoła, w której magistrem został strongman "Pudzian" Pudzianowski.

Posłowie PiS opowiadają, że studia kazał Adamczykowi skończyć sam "Naczelnik" Jarosław Kaczyński. Szef resortu od dróg, lotnisk i kolei był bowiem jedynym ministrem w rządzie Beaty Szydło bez dyplomu magistra.

Luka w elektronicznej bazie danych

Ministerstwo Nauki twierdzi, że w elektronicznej bazie danych POL-on jest informacja o studencie Andrzeju Adamczyku, który ukończył niestacjonarne studia I stopnia w lipcu 2014 r. Uczelnia: Społeczna Akademia Nauk. Kierunek: zarządzanie.

Ale to studia licencjackie. A co z magisterskimi? Ministerstwo odpowiada, że teczka studenta/absolwenta jest w archiwum uczelni. Nie podpowiada jednak jak do niej dotrzeć. :-)

c98xh9-b92da4c4.png

10.000 zł otworzy usta?

Mimo poselskich interpelacji, pytań dziennikarzy i wyroku Wojewódzkiego Sadu Apelacyjnego w Łodzi nakazującego ujawnienie pracy, Adamczyk i Społeczna Akademia Nauk wytrwale milczą. Wyrok jest nieprawomocny, uczelnia złożyła kasację w NSA. A na kasację czeka się nierzadko latami.

Tylko "insider", czyli informator z wewnątrz, może pomóc rozwikłać zagadkę. Czy 10 tys. zł wystarczy? Gdyby okazało się, że Adamczyk zdobył magistra bezprawnie, groziłaby mu odpowiedzialność karna. A uczelni - poważne konsekwencje. Przynajmniej teoretycznie.

Jedyna rada - kupić egzemplarz pracy magisterskiej, o ile ona w ogóle istnieje. Program komputerowy wyłapujący plagiaty natychmiast da odpowiedź, czy nie została stworzona metodą "wytnij i wklej".

Informacje o organizatorze

Zrzutka na dziennikarstwo śledcze

c98xh9-4f69b3.png

Stworzona przez laureata "Grand Press" Leszka Kraskowskiego

A jeśli nikt nie zechce sprzedać egzemplarza cennej pracy ministra? Co wtedy? Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ujawnianie kolejnych afer, na zanikające już w Polsce dziennikarstwo śledcze. Efekty tych śledztw znajdą się na Facebooku na stronie #KejaPress i na witrynie www.tropicieleluksusu.pl.

c98xh9-e8389f9d.png

Afera z Corhydronem - zamknąłem jelfę, być może uratowałem KOMUŚ życie


Leszek Kraskowskiurodzony w 1967 r., były dziennikarz śledczy m.in. „Rzeczpospolitej”, "Wprost", „Super Expressu” i „Dziennika”. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród dziennikarskich: Nagrody Głównej Wolności Słowa SDP „za publikacje w obronie demokracji i praworządności, demaskujące nadużycia władzy, korupcję, naruszanie praw obywatelskich i praw człowieka” (artykuł „Operacja Kongo”) (1999), „WATERGATE” SDP (wspólnie z Anną Marszałek) za tekst „Tajemniczy lobbysta”, opisujący kulisy komputeryzacji ZUS przez Prokom(2000) oraz GRAND PRESS 2007 w kategorii NEWS za tekst „Zabójcze lekarstwo”, ujawniający aferę corhydronu – tragiczną w skutkach zamianę leków w jeleniogórskiej Jelfie (2006). Były doradca ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka, ujawnił m.in. kulisy afery korupcyjnej w PKP, zwanej aferą Sensus Group.

Z wykształcenia historyk, miłośnik SF (debiutował jako 16-latek na łamach "Fantastyki", a jego opowiadanie wydrukowała węgierska "Galaktika") i gier strategicznych.

c98xh9-d73f1410.png

Zrzutka stworzona przez Leszka Kraskowskiego


Facebook


A JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ:

Tu znajdziesz link do artykułu:

Przeczytaj więcej

Wpłacający24

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MP
Marcin Pawełek
50 zł
MJ
Michał Jankowski
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DP
Dorota Pietrzykowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

575 048 zrzutek

i zebrali

314 796 612 zł


A ty na co dziś zbierasz?