id: c9sah2

UŚMIECH DLA JULII ( rehabilitacja niepełnosprawnej dziewczynki )

UŚMIECH DLA JULII ( rehabilitacja niepełnosprawnej dziewczynki )

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
55 932 zł z 50 000 zł
111%
33 dni do końca
474 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nasza córka Julia była wesołą bez mała ośmiolatką. Od urodzenia zmagała się z chorobą neurologiczną skutkującą incydentami epileptycznymi, opóźnionym rozwojem intelektualnym, mową oraz niedowidzeniem. Do tej pory dzięki naszemu wysiłkowi oraz nieocenionej pomocy terapeutów i opiekunów przedszkolnych do którego uczęszczała, Julia powoli w swoim tempie poznawała świat.

Wszystko zatrzymało się końcem czerwca. Julia nagle doznała zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego. W ciągu niecałego tygodnia przestała mówić, chodzić, jeść a finalnie straciła kontakt ze światem. W jej główce doszło do nagłych zmian powodujących zatrzymanie wielu życiowych funkcji. Lekarze walcząc o jej życie utrzymywali ją dwa tygodnie w śpiączce farmakologicznej. Obecnie po kilkudniowym wybudzaniu Julia przebywa w stanie ciężkim na oddziale neurologicznym wrocławskiego szpitala. Mimo otwartych oczu Julia nie widzi, nie mówi, nie porusza się z wyjątkiem rączek w bardzo ograniczonym stopniu, samodzielnie nie je. Jest "przykuta" do łóżka. Lekarze do tej pory nie wiedzą co przyczyniło się do tak gwałtownego przebiegu choroby oraz co ją spowodowało. Badania prowadzone są bardzo intensywnie do tej pory, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Jako rodzice zdajemy sobie sprawę, że Julia prawdopodobnie już nigdy nie wróci do pełni sprawności jaką cieszyła się jeszcze niecały miesiąc temu. Mamy jednak nadzieję, że dzięki naszym staraniom oraz wszystkich pomocnych ludzi uda się pomóc Julii odzyskiwać sprawność.

POMÓŻCIE KOCHANI !!!

Julia potrzebuje intensywnej rehabilitacji neurologicznej oraz ruchowej. Ponadto będziemy musieli dostosować mieszkanie do potrzeb niepełnosprawnego dziecka. Każda wpłata się liczy, każda złotówka może przyczynić się do powrotu Julii do zdrowia.

Na pewno odwdzięczy się Wam szerokim uśmiechem !!!

Dziękujemy : Julia, Renata i Krzysztof Szydłowscy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 474

M
Montessori
4 000 zł
A
Aneta
2 000 zł
P
Paweł
2 000 zł
AS
Ania i Rafał
1 000 zł
G&
Gioia & Michal
1 000 zł
JI
Jarek i Kama
1 000 zł
Piotr Żyła
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
770 zł
VK
Łukasz Kuśnir
700 zł
KO
Krzysztof Okoń
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 19

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

743 840 zrzutek

i zebrali

528 850 653 zł

A ty na co dziś zbierasz?