id: ca9edz

Rozwój i utrzymanie systemu CurlingEvent

Rozwój i utrzymanie systemu CurlingEvent

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 781 zrzutek i zebrali 1 162 195 906 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, 


zwracam się dzisiaj do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Mojego systemu CurlingEvent nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Pracuję nad nim już od 8 lat i przez ten czas z jego wykorzystaniem rozegranych zostało ponad 150 turniejów, zarówno towarzyskich jak i rangi Mistrzostw Polski. Ale CurlingEvent to nie tylko "tabelki z wynikiami", dzięki którym możecie śledzić przebieg turniejów i dopingować swoje ulubione drużyny, ale również rozbudowane moduły wykorzystywane przez organizatorów do tworzenia turniejów, automatycznego zarządzania, rozsyłania powiadomień, zestawiania kolejek, tworzenia rankingów i wielu innych elementów, dzięki którym możemy spokojnie rozgrywać nasze mecze. 


Patrząc od strony technicznej, CurlingEvent to także serwery, bazy danych, certyfikaty SSL, kilkadziesiąt tysięcy wierszy kodu źródłowego oraz setki godzin pracy, które spędziłem przy klawiaturze na jego tworzeniu. Przez cały ten okres wszystkie koszty wiążące się z utrzymaniem serwisu brałem na siebie. Niestety inflacja i rosnące wszędzie ceny spowodowały, że koszty związane z funkcjonowaniem, rozwijaniem i utrzymywaniem systemu CurlingEvent są coraz większe i zaczynają stanowić coraz poważniejszą kwotę w moim budżecie, dlatego chciałem Was prosić o wsparcie.


Z góry bardzo dziękuję za wszystkie, nawet najdrobniejsze wpłaty - każda złotówka się liczy i pomoże mi dalej rozwijać CurlingEvent.


Dziękuję i do zobaczenia na lodzie!

Kuba Kowalczyk

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 59

 
Dane ukryte
20 zł
RD
KKC Strażnicy Parkingu
250 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MS
M. Frynia
40 zł
KB
Krzysztof Bąk
100 zł
PK
Paweł Kuśka
100 zł
MS
Marcin
50 zł
AS
Aleksandra Sikora
100 zł
MJ
Marek
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!