Pomóż kotce po wypadku w zakupie wózka i karmy... Zakończona 15.09.2017r ID: caafky

Pomóż kotce po wypadku w zakupie wózka i karmy...

Zebrano 2 185 zł
z kwoty 2 000 zł

109 %

100 %
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

130
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Kiedyś żyła jak chciała – była wolna, miała opiekuna, swój teren i wiatr w uszach… Wszystko skończyło się w jednej chwili, gdy zdarzył się wypadek. Ta jedna chwila zmieniła wszystko. Koteczka trafiła do nas, obolała, słaba… na pierwszy rzut oka lekarze wiedzieli, że uraz jest poważny… potwierdziły to badania. Dzisiaj, chociaż na początku mieliśmy nadzieję, wiemy, że kotka nigdy nie stanie już na cztery łapki… Przez długi czas patrzyliśmy na nią z ogromnym żalem, a ona wtulała się w nasze ręce i mruczała jakby sama chciała nas pocieszać mówiąc „wszystko będzie dobrze”! Ale to dzielna koteczka – okazuje nam to na każdym kroku, a my wiemy, że bardzo chce żyć. I teraz musimy tylko sprawić aby to życie było dobre, szczęśliwe i piękne.

Kotka niezwykle wyjątkowa… tak, mówimy wyjątkowa, a nie niepełnosprawna, bo ona o swojej niepełnosprawności zdaje się jakby zupełnie nie wiedzieć! Kotka zamieszkała w jednym z naszych najbardziej doświadczonych domów tymczasowych. Karmienie, głaskanie, mruczenie, spacerki po pokoju… jest prawie normalnie. No właśnie – prawie.

Kotka jest częściowo sparaliżowana – nie staje na tylne łapki. Powłóczy je za sobą niemalże bezwładnie… Po wielu konsultacjach zdecydowaliśmy się spróbować ułatwić jej poruszanie się, bo spacerować ewidentnie lubi i chce. W związku z tym bardzo chcielibyśmy zakupić dla niej specjalny wózek, z którym mogłaby poruszać się bardziej swobodnie. Niestety, koszt zakupu takiego wózka to kilkaset złotych… co przy naszych obecnych wydatkach na opiekę nad wszystkimi pozostałymi zwierzakami jest praktycznie nieosiągalne…

Bardzo prosimy również o pomoc w zakupie specjalnej karmy dla kotki. Niestety, obecnie może ona jeść tylko karmę Royal Canin Gastro Intestinal Feline – zarówno suchą, jak i mokrą… Może ktoś z Was zechciałby podarować kotce trochę tej karmy lub wspomóc nas w zakupie zapasu karmy dla niej?

Wypadka – tak ma na imię. Gdy trafiła do nas skupiliśmy się jedynie na tym, aby jej pomóc. I tak roboczo, w ferworze pracy mówiliśmy o niej „Wypadka”… i chociaż to miało być tylko tymczasowe imię, to… jakoś tak zostało… Wypadka została Wypadką i chyba dobrze jej z tym imieniem… i my także się przyzwyczailiśmy… Może kiedyś trafi do nas ktoś, dla kogo ta kotka stanie się szczególnie wyjątkową… Może któregoś dnia? Bardzo byśmy tego chcieli… i Wypadka również czeka… na dom, na miejsce w którym ona będzie najważniejsza, na miejsce gdzie zapewniona zostanie jej troska i opieka… tego również bardzo byśmy jej życzyli… DOMU… najcudowniejszego na świecie…

W imieniu Wypadki będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Na bieżąco będziemy również Was informować o jej dalszych losach… czy to w domu tymczasowym czy w nowym domu… kto wie?

Jeżeli ktoś z Was zechciałby podarować karmę dla Wypadki to prosimy przesłać ją na adres:
TOZ Oddział w Szczecinie
ul. Beyzyma 17, 70-391 Szczecin

Wpłaty na zakup wózka, karmy, podkładów – prosimy w tytule napisać „dla Wypadki”:
PKO: 63 1020 4795 0000 9402 0103 5419

PayPal: [email protected] lub przycisk na naszej stronie http://toz.szczecin.pl/#/pl/kontakt


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)Za wszelką pomoc dla Wypadki bardzo dziękujemy!
Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

MS

Monika Schmidt

Dziekuje Wam za ratowanie Wypadki

JB

Jolanta Baranowska

Powodzenia życzę ślicznej Koteczce. Wielkie podziękowania wszystkim za pomoc.

JH

Josi Hayes

Oby niunia dostała wózeczek jak najszybciej

MG
20 zł
monika grudzińska
MS
100 zł
Monika Schmidt
KM
800 zł
Karolina Makowska
MN
50 zł
Marek Nycz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AM
20 zł
Ada M
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JB
30 zł
Jolanta Baranowska
GS
25 zł
Grażyna Siwicka
AK
10 zł
Agata K.
M
10 zł
Marta
MR
5 zł
Monika Rokoszna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NF
10 zł
Natalia Faleńska
KZ
15 zł
Karolina Załucka
MG
100 zł
Monika Gniewosz
AS
20 zł
Alicja Szymańska
EC
30 zł
Elżbieta Czernikiewicz
NG
15 zł
Natalia Grzybowska
JH
500 zł
Josi Hayes
PS
20 zł
Paweł Sobczyk
MC
20 zł
Magdalena Czerw
M
25 zł
Monika
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

M
25 zł
Monika

Najwyższa wpłata

KM
800 zł
Karolina Makowska
Nasi użytkownicy założyli

182 790 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

130
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.