id: caj6sn

Wsparcie działalności Grzegorza Brauna

Wsparcie działalności Grzegorza Brauna

500 039 zł 
z 90 000 zł
555%
181 dni do końca
7165 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności6

 • W dniu dzisiejszym w Sejmie odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o terminie drugiego już posiedzenia Poselskiej Komisji Śledczej, które odbędzie się w poniedziałek 13 grudnia 2021. Oto relacja z konferencji prasowej: https://www.facebook.com/konfederacjakoronypolskiej/videos/175936034692429

  Czytaj więcej
 • Zwracacie Państwo nam uwagę, aby usunąć z opisu naszej zrzutki akapit odnośnie niezakończonej weryfikacji. Faktycznie, ten zapis pochodzi z okresu pierwszych dni naszej akcji, gdy trwał okres weryfikacji naszej Fundacji jako organizatora zbiórki i jest już dawno nieaktualny. Podjęliśmy próbę korekty tego dziś mylącego fragmentu ale jak się okazuje, nie jest to możliwe ponieważ regulamin stanowi, iż: "Dla zrzutki promowanej/zweryfikowanej nie jest możliwa edycja opisu zrzutki. Możesz skorzystać z opcji aktualność, aby dodać informacje o zrzutce."


  Wobec powyższego, zgodnie z regulaminową sugestią, odnosimy się do tego dziś niepotrzebnego fragmentu w aktualności.

  Czytaj więcej
 • Został uruchomiony na FB profil Norymberga 2.0: https://www.facebook.com/Norymberga2

  Jest to jedno z kilku przygotowywanych narzędzi, które będzie informowało o przebiegu projektu. Niebawem będzie upubliczniona strona www, która umożliwi bezpośredni kontakt i współpracę z zespołem organizacyjnym Norymberga 2.0.


  Codziennie odbywają się kolejne narady różnych gremiów zaangażowanych w przygotowanie wielu obszarów i procesów organizacyjnych. Na przykład wczoraj odbyło się spotkanie w gronie 7 osób, z udziałem Pana posła Grzegorza Brauna, ws projektowanej Poselskiej Komisji Śledczej [PKS]. To wymagające i ważne wyzwanie.


  Rośnie grono osób uczestniczących w pracy nad poszczególnymi elementami projektu Norymberga 2.0. Dziś mamy zaangażowanych już blisko 30 specjalistów, ekspertów i działaczy.


  Wkrótce opublikujemy kolejne informacje. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za pomoc finansową i życzliwość!


  Zespół Norymberga 2.0.


  Czytaj więcej
 • Konferencja w sprawie projektu NORYMBERGA 2.0 Grzegorza Brauna, czyli działań służących gromadzeniu użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w zw. z COVID-19.  Czytaj więcej
 • Grzegorz Braun na Twitterze:

  ;-) Serdeczne Bóg zapłać! W najbliższych dniach wraz z zespołem prawników przedstawię projekt spożytkowania tych zasobów na działania służące gromadzeniu użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w zw. z COVID-19 - projekt pod roboczą nazwą: NORYMBERGA 2.0


  Źródło: https://twitter.com/GrzegorzBraun_/status/1439557127358517248

  Czytaj więcej
 • Jak donosi portal wpolityce.pl Prokuratura Okręgowa w Warszawie błyskawicznie podjęła decyzję o wszczęciu śledztwa przeciw Grzegorzowi Braunowi.

  Tak więc Grzegorza Brauna czekają kolejne trudne dni i tygodnie. Pojawia się perspektywa poniesienia dodatkowych kosztów na obsługę prawną w zderzeniu z "wymiarem sprawiedliwości".


  Zatem zbiórka jest NADAL OTWARTA aby umożliwić zgromadzenie środków w możliwie nawiększym stopniu na wsparcie publicznej działalności Grzegorza Brauna! On walczy za nas wszystkich.


  Źródło: https://wpolityce.pl/kryminal/566694-nasz-news-wszczeto-sledztwo-ws-brauna

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Poseł Grzegorz Braun w dniu 16 września 2021 po raz kolejny został wykluczony z obrad Sejmu. Została nałożona na niego przez Prezydium Sejmu RP także najwyższa możliwa kara finansowa, w łącznej monstrualnej wysokości ponad 60 tys. złotych (sic!). Została rozpętana na niego nagonka mająca na celu zniszczenie jego wizerunku. Jednak w oczach większości polskich patriotów Grzegorz Braun pozostaje najbardziej wiarygodnym, najbardziej pracowitym, najbardziej aktywnym i odważnym posłem.


Jest zmorą większości sejmowej i tzw. totalnej opozycji, stąd ta bezprecedensowo wysoka kara nałożona na niego przez Prezydium Sejmu, która jest próbą utrudnienia i ograniczenia jego parlamentarnej i publicznej aktywności.


Nie pozwólmy na to! Nie bądźmy obojętni na to, co spotkało człowieka walczącego z tak wielką determinacją o nasze prawa i naszą wolność!


Celem zbiórki jest zgromadzenie funduszy, które pozwolą na wsparcie publicznej działalności Grzegorza Brauna, jakże ważnej w tym krytycznym okresie dla Polski i Polaków.


Wpłat wspierających jego publiczną działalność można dokonywać za pośrednictwem Fundacji Osuchowa również tą drogą zwłaszcza dla osób z zagranicy:

T-Pay https://secure.tpay.com?id=23014&description=Darowizna%20-%20wsparcie%20dla%20Grzegorza%20Brauna

PayPal https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=Z8NUBUVJ3WF5N

IBAN PL57 1140 1889 0000 5757 7200 1008

BIC BREXPLPWXXX


Pokażmy, że stoimy #MuremzaBraunem


UWAGA: ponieważ wiele osób dopytuje o status zbiórki "niezweryfikowanej" uprzejmie informujemy, iż proces weryfikacji trwa i wymaga zaksięgowania na koncie zrzutki.pl przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Przelew ten został wysłany przez Fundację Osuchowa w piątek 17 września po południu i będzie zaksięgowany na koncie odbiorcy po zakończeniu weekendu, czyli w najbliższy poniedziałek 20 września, co da podstawy do zakończenia procesu weryfikacji. Prosimy o cierpliwość!


W uzupełnieniu należy dodać, że regulamin zrzutka.pl sprawia, że organizator nie może pobrać zgromadzonych pieniędzy, jeśli nie przeprowadzi skutecznie procesu weryfikacji.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7165

 
Dane ukryte
20 zł
SP
Sławomir pawelczyk
ukryta
 
Dane ukryte
731 zł
 
Dane ukryte
1 056 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
BZ
Bartłomiej Zzz
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
TF
Teresa Fiołek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 625

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

865 381 zrzutek

i zebrali

766 133 226 zł

A ty na co dziś zbierasz?