id: caj6sn

Wsparcie działalności Grzegorza Brauna

Wsparcie działalności Grzegorza Brauna

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 305 zrzutek i zebrali 1 163 215 124 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • W dniu dzisiejszym w Sejmie odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o terminie drugiego już posiedzenia Poselskiej Komisji Śledczej, które odbędzie się w poniedziałek 13 grudnia 2021. Oto relacja z konferencji prasowej: https://www.facebook.com/konfederacjakoronypolskiej/videos/175936034692429

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Poseł Grzegorz Braun w dniu 16 września 2021 po raz kolejny został wykluczony z obrad Sejmu. Została nałożona na niego przez Prezydium Sejmu RP także najwyższa możliwa kara finansowa, w łącznej monstrualnej wysokości ponad 60 tys. złotych (sic!). Została rozpętana na niego nagonka mająca na celu zniszczenie jego wizerunku. Jednak w oczach większości polskich patriotów Grzegorz Braun pozostaje najbardziej wiarygodnym, najbardziej pracowitym, najbardziej aktywnym i odważnym posłem.


Jest zmorą większości sejmowej i tzw. totalnej opozycji, stąd ta bezprecedensowo wysoka kara nałożona na niego przez Prezydium Sejmu, która jest próbą utrudnienia i ograniczenia jego parlamentarnej i publicznej aktywności.


Nie pozwólmy na to! Nie bądźmy obojętni na to, co spotkało człowieka walczącego z tak wielką determinacją o nasze prawa i naszą wolność!


Celem zbiórki jest zgromadzenie funduszy, które pozwolą na wsparcie publicznej działalności Grzegorza Brauna, jakże ważnej w tym krytycznym okresie dla Polski i Polaków.


Wpłat wspierających jego publiczną działalność można dokonywać za pośrednictwem Fundacji Osuchowa również tą drogą zwłaszcza dla osób z zagranicy:

T-Pay https://secure.tpay.com?id=23014&description=Darowizna%20-%20wsparcie%20dla%20Grzegorza%20Brauna

PayPal https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=Z8NUBUVJ3WF5N

IBAN PL57 1140 1889 0000 5757 7200 1008

BIC BREXPLPWXXX


Pokażmy, że stoimy #MuremzaBraunem


UWAGA: ponieważ wiele osób dopytuje o status zbiórki "niezweryfikowanej" uprzejmie informujemy, iż proces weryfikacji trwa i wymaga zaksięgowania na koncie zrzutki.pl przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Przelew ten został wysłany przez Fundację Osuchowa w piątek 17 września po południu i będzie zaksięgowany na koncie odbiorcy po zakończeniu weekendu, czyli w najbliższy poniedziałek 20 września, co da podstawy do zakończenia procesu weryfikacji. Prosimy o cierpliwość!


W uzupełnieniu należy dodać, że regulamin zrzutka.pl sprawia, że organizator nie może pobrać zgromadzonych pieniędzy, jeśli nie przeprowadzi skutecznie procesu weryfikacji.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7327

preloader

Komentarze 632

preloader