id: caj6sn

Wsparcie działalności Grzegorza Brauna

Wsparcie działalności Grzegorza Brauna

Nasi użytkownicy założyli 979 693 zrzutki i zebrali 1 000 491 116 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • W dniu dzisiejszym w Sejmie odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o terminie drugiego już posiedzenia Poselskiej Komisji Śledczej, które odbędzie się w poniedziałek 13 grudnia 2021. Oto relacja z konferencji prasowej: https://www.facebook.com/konfederacjakoronypolskiej/videos/175936034692429

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Poseł Grzegorz Braun w dniu 16 września 2021 po raz kolejny został wykluczony z obrad Sejmu. Została nałożona na niego przez Prezydium Sejmu RP także najwyższa możliwa kara finansowa, w łącznej monstrualnej wysokości ponad 60 tys. złotych (sic!). Została rozpętana na niego nagonka mająca na celu zniszczenie jego wizerunku. Jednak w oczach większości polskich patriotów Grzegorz Braun pozostaje najbardziej wiarygodnym, najbardziej pracowitym, najbardziej aktywnym i odważnym posłem.


Jest zmorą większości sejmowej i tzw. totalnej opozycji, stąd ta bezprecedensowo wysoka kara nałożona na niego przez Prezydium Sejmu, która jest próbą utrudnienia i ograniczenia jego parlamentarnej i publicznej aktywności.


Nie pozwólmy na to! Nie bądźmy obojętni na to, co spotkało człowieka walczącego z tak wielką determinacją o nasze prawa i naszą wolność!


Celem zbiórki jest zgromadzenie funduszy, które pozwolą na wsparcie publicznej działalności Grzegorza Brauna, jakże ważnej w tym krytycznym okresie dla Polski i Polaków.


Wpłat wspierających jego publiczną działalność można dokonywać za pośrednictwem Fundacji Osuchowa również tą drogą zwłaszcza dla osób z zagranicy:

T-Pay https://secure.tpay.com?id=23014&description=Darowizna%20-%20wsparcie%20dla%20Grzegorza%20Brauna

PayPal https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=Z8NUBUVJ3WF5N

IBAN PL57 1140 1889 0000 5757 7200 1008

BIC BREXPLPWXXX


Pokażmy, że stoimy #MuremzaBraunem


UWAGA: ponieważ wiele osób dopytuje o status zbiórki "niezweryfikowanej" uprzejmie informujemy, iż proces weryfikacji trwa i wymaga zaksięgowania na koncie zrzutki.pl przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Przelew ten został wysłany przez Fundację Osuchowa w piątek 17 września po południu i będzie zaksięgowany na koncie odbiorcy po zakończeniu weekendu, czyli w najbliższy poniedziałek 20 września, co da podstawy do zakończenia procesu weryfikacji. Prosimy o cierpliwość!


W uzupełnieniu należy dodać, że regulamin zrzutka.pl sprawia, że organizator nie może pobrać zgromadzonych pieniędzy, jeśli nie przeprowadzi skutecznie procesu weryfikacji.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7235

MS
Michał Sołtys
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
79,99 zł
KP
K P
 
Dane ukryte
300 zł
FF
Filip
BR
BRONEK
Zobacz więcej

Komentarze 632

 
2500 znaków