id: catnzm

FOSa Dzieciom i Seniorom - edycja XV

FOSa Dzieciom i Seniorom - edycja XV

Nasi użytkownicy założyli 1 036 181 zrzutek i zebrali 1 104 655 019 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Co dwudzieste dziecko w Polsce żyje na granicy ubóstwa... Nie ma co liczyć na bożonarodzeniowy prezent, ale bardzo prawdopodobne, że w Święta będzie głodne i zmarznięte. I bardzo smutne...

Co piąty senior nie ma wokół siebie nikogo bliskiego... Nie ma z kim porozmawiać, nie może liczyć na niczyją pomoc. Jest sam...

 

...Zmieńmy to!!! RAZEM!!!

 

Federacja FOSa już od 15 lat daje w świątecznym okresie odrobinę radości i nadziei osobom, które na co dzień nie mogą liczyć na wystarczającą pomoc i wsparcie. Celem akcji „FOSa dzieciom i seniorom” jest przekazywanie świątecznych paczek dla osób najbardziej potrzebujących pomocy. Ubiegłoroczne działanie pozwoliło na obdarowanie świątecznymi prezentami 227 osób znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej – dzieci z rodzin wielodzietnych i dysfunkcyjnych, z niepełnosprawnościami, żyjących w trudnych warunkach oraz osoby starsze, do których pomoc nie dociera lub dociera w ograniczonym zakresie. W paczkach znaleźli oni m.in. żywność, ubrania, zabawki i inne artykuły niezbędne do codziennej egzystencji.

 

W poprzednich edycjach prowadziliśmy jedynie zbiórki rzeczowe. Jednak od zeszłego roku, ze względu na epidemię COVID-19, zdecydowaliśmy się na zmianę dotychczasowej formuły. Zbieranie darów w postaci ubrań czy maskotek niesie za sobą zbyt duże ryzyko i wymagałoby szczególnych środków zapobiegawczych w postaci dezynfekcji, czy długiej kwarantanny. Dlatego zamiast przekazywania darów, apelujemy o przekazanie środków finansowych, które pozwolą nam na zakup produktów, zgodnie z zapotrzebowaniem potrzebujących. Osoby, które otrzymają świąteczne paczki będą wskazane przez osoby, organizacje i instytucje, które na co dzień pracują z osobami potrzebującymi wsparcia. Stąd mamy pewność, że każda wpłacona przez Was złotówka trafi z pewnością do kogoś, komu jest ona potrzebna.

Oszacowaliśmy, że dzięki kwocie 15 000,00 zł. będziemy w stanie obdarować około 230 osób wymagających pomocy!

 

DORZUĆ SIĘ DO PACZKI DLA NAJUBOŻSZYCH!

TO TAKIE PROSTE! 

10 zł. pozwoli nam na wzbogacenie paczki o niezbędne produkty spożywcze, np. makarony, mąka, olej, cukier, herbata, itp.

30 zł. to już dodatkowe środki na artykuły higieniczne i kosmetyki

50 zł. i naszą paczkę osłodzi solidna garść łakoci, które osoby starsze i dzieci tak kochają

100 zł. - to już mega paczka wypchana po brzegi - jeśli będziesz miał chęć, podpiszemy ją Twoim imieniem i nazwiskiem, oraz wyjątkową dedykacją dla obdarowanej osoby!  


Liczymy na Państwa wsparcie! Pomagajmy sobie wzajemnie, wspierajmy się i bądźmy w tym trudnym czasie razem! Dajmy radość dzieciom! Pokażmy seniorom, że nie są sami!

 

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej inicjatywy w inny sposób, tj. przekazać dary, które moglibyśmy wykorzystać do przygotowania paczek, lub zgłosić osobę, która potrzebuje szczególnego wsparcia – zadzwoń: 887 187 009 lub napisz do nas na [email protected]

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 52

 
Dane ukryte
ukryta
AP
Andrzej Pietrucha
50 zł
GR
Ryszard Przytuła
100 zł
MB
Małgorzata
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
WK
WKiSz
100 zł
DB
Dawid Bliźniuk
30 zł
MK
Michał
30 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!