id: cavh3v

Najmłodsi w walce z chorobą cywilizacyjną, projekt społeczny ,,Sportem w otyłość!"

Najmłodsi w walce z chorobą cywilizacyjną, projekt społeczny ,,Sportem w otyłość!"

531 zł 
z 10 000 zł
5%
zakończona 28.04.2019r
20 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, Jesteśmy grupą studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, realizującą projekt społeczny we współpracy z platformą Zwolnieni z Teorii. Poruszeni narastającą w zastraszającym tempie liczbą osób otyłych, wypowiadamy wojnę jednej z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych, dominującej w dobie fast foodów oraz siedzącego trybu życia. Nasz projekt obejmuje organizację zawodów lekkoatletycznych dla uczniów szkół podstawowych oraz gier i konkurencji zespołowych „wolnego dostępu”, w których udział mogą wziąć całe rodziny. Wychodzimy z założenia, że każdy rodzaj aktywności jest na wagę złota, dlatego też proponujemy rozmaite formy rozrywki oraz zachęcamy- -Jeżeli bieg na 1000 m to zupełnie nie Twoja bajka, zagraj z nami w zbijaka! Dołożymy wszelkich starań, aby przekonać najmłodszych, że sport przybiera różne formy, a jedna z nich może stać się ich nowym hobby.

Głównymi beneficjentami są dzieci uczęszczające do szkół podstawowych oraz podopieczni domów dziecka.Oprócz zawodów sportowych chcemy zapewnić uczestnikom inne formy rozrywki takie jak dmuchany zamek, zjeżdżalnie, malowanie twarzy, gry zespołowe czy zumbę.W trakcie trwania całego event-u na scenie będą pojawiali się zaproszeni goście, którzy uświetnią wydarzenie prezentując swoje talenty bądź udzielając prelekcji.

W części artystycznej planujemy zaprezentować najmłodszym pokaz gimnastyki artystycznej, pokaz tańca z ogniem, grupy taneczne oraz pokazy chemiczne.

Głównym założeniem projektu „Sportem w otyłość” jest objęcie jak największej liczby dzieci naszym programem, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o dofinansowanie naszego przedsięwzięcia.

Największym obciążeniem projektu jest koszt wynajmu sceny wraz z odpowiednim nagłośnieniem i oświetleniem oraz sprzętu umożliwiającego realizację zawodów. Dodatkowym kosztem projektu społecznego ,,Sportem w otyłość!" są wydatki związane z promocją wydarzenia (plakaty, ulotki, ogłoszenia w lokalnych gazetach), zaproszeniem artystów i prelegentów, zatrudnienie animatorów, wynajmem dmuchanego zamku oraz zapewnieniem uczestnikom i wolontariuszom wody i upominków/nagród za zawody sportowe.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wspólne budowanie społeczeństwa wolnego od chorób cywilizacyjnych.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 191 zrzutek

i zebrali

808 854 020 zł

A ty na co dziś zbierasz?