id: cawmue

Wydanie książki Cybergia Nowy Sens (sci-fi)

Wydanie książki Cybergia Nowy Sens (sci-fi)

Nasi użytkownicy założyli 1 166 691 zrzutek i zebrali 1 213 485 521 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Drobna korekta opisu Zrzutki. Wysłanie na Facebook oferty dla klubu.


  Moje książki są już dostępne na Empik i Amazon!

  Szukaj na Empik lub Amazon Łukasz Grodzki. Może zachęcę Cię do zakupu?


  Ale ciągle mam ambicje na pojawienie się mojej książki w księgarniach...


  Rozważam też zmianę Zrzutki na niższą kwotę i wydrukowanie książki, ale to chyba słaby pomysł. Jak uważasz? Książka w księgarniach to jednak coś lepszego... Coś czego chcę z całego serca!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

gymyCY5AnBnap8JP.jpgWitam wszystkich bardzo serdecznie!


Proszę wszystkich o wsparcie finansowe. Chciałbym wydać swoją książkę, jednak brak mi na to funduszy. Choruję na schizofrenię paranoidalną, ta choroba bardzo utrudnia mi życie. Z tego powodu przebywam na rencie. Z wykształcenia jestem informatykiem i tworzę strony www oraz inne reklamy internetowe. Projektuję gry komputerowe i tworzę muzykę. Prowadzę bloga biznesowego oraz kanał Youtube dotyczący projektowania gier. Posiadam również małą społeczność na Facebook, gdzie dzielę się moim życiem z ludźmi. Nagrywam hip-hop i tworzę zasoby do gier komputerowych. Pochodzę z małego miasta, ale mam duże ambicje. Dorywczo zajmuję się nawet handlem. Biznes to moja wielka pasja.


Jestem autorem 4 książek o Jacku i jego agencji detektywistycznej, która działa w przyszłości. Ta opowieść to wielka walka ze złem - z obcymi, politykami i różnymi komplikacjami. Jacek ma trudne zadanie, a świat przyszłości to zimne miejsce. Podróże w czasie, roboty, obcy i różne nowinki technologiczne. W ostatniej książce Jacek musi zmierzyć się z jeszcze większymi komplikacjami. Życie Jacka doprowadza go ze szpitala psychiatrycznego prosto do piekła utraty żony. Jest mu ciężko, ale stara się pomagać ludziom i realizować wielki plan pokoju na świecie. Jacek ma trudny charakter i nie radzi sobie z ludźmi. Świat przyszłości to również nowe wynalazki i nowy rozkład sił w geopolityce. Polska to miejsce, z którego wyrasta Jacek. Swoją przygodę zaczyna w moim rodzinnym mieście Chełmie. Z biegiem dekad oraz rozwojem technologii jego agencja zmienia się i zajmuje on inne planety. Jacek zdobywa kosmos, jednak trudności go nie opuszczają. Podejmuje trudne decyzje i jest atakowany przez zło różnego typu.


Najbardziej jestem dumny z ostatniej książki, bo jest inspirująca. Jacek przeżywa osobiste kłopoty. Ma również kontakt z bogini, która czasami mu pomaga. Książka kończy się wierszem do utraconej żony. Cała epicka przygoda jest godna przeczytania. Staram się wprowadzać w książkach niesamowity klimat i realizm, tak, aby czytelnik jak najbardziej wciągnął się w fabułę. Planuję pisać dalsze części historii Jacka, ale równolegle będzie powstawać też nowa seria książek fantasy, których bohaterowie będą żyć w innej epoce, prawdopodobnie w czasach średniowiecza. Na razie to tajemnica. Wracając do Jacka, pewne jest to, że będzie on stawiał sobie coraz trudniejsze zadania. Czy ostatecznie da radę? Bo nie chciałbym uśmiercać swojego bohatera. O Jacku na pewno napiszę kolejną książkę, bo historia jeszcze nie ma zakończenia i bardzo się przywiązałem do tego bohatera.


Potrzebuję większej motywacji do pracy. Jeśli zyskam wsparcie - będę skupiać się na książce o Jacku. Bardzo chciałbym wydać książkę o moim bohaterze, ale bez waszej pomocy może to być niemożliwe. Potrzebuję wsparcia finansowego. Podchodzę do pracy z pasją i zaangażowaniem. Pisanie książek jest dla mnie bardzo ważne. Chciałbym, aby książka o Jacku dotarła do większej liczby osób. Na mojej stronie grodzkistudio.pl można znaleźć książkę. Bardzo chętnie podzielę się nią z wami. Uważam, że książka zasługuje na większą uwagę. Udostępniłem pierwszą część opowieści za darmo. Można ją pobrać z newslettera na Grodzki Studio. Mam nadzieję, że wspólnie doprowadzimy sprawę do końca i moja epicka powieść zyska rozgłos. Bez waszej pomocy będę miał znacznie utrudnione zadanie, bo nie stać mnie na wydanie książki w profesjonalnym wydawnictwie. Sami rozumiecie, że ta sprawa wiele dla mnie znaczy, bo włożyłem w napisanie książki o Jacku wiele pracy. Proszę Was również o pisanie komentarzy na temat mojej działalności.


Łukasz Grodzki, raper Mały Dewiant

Grodzki Studio, Chełm/LublinTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Książki • Sci-Fi
E-book sci-fi/fantasy Cybergia Nowy Sens
Moja najnowsza książka o Jacku i jego agencji detektywistycznej w przyszłości. Wersja elektroniczna PDF. Około 235 stron.
20 zł
Książki • Sci-Fi
Książka Cybergia Nowy Sens drukiem
Książka Cybergia Nowy Sens drukiem! Z moim autografem.
60 zł

Dostępne 500 szt.

Dom i ogród • Dekoracje do domu • Inne
Mój obraz olejny na płótnie x3 - wybrane losowo
Obrazy, które malowałem przez ostatnie lata. Mam ich jeszcze około 30. To moje hobby. Do obrazu załączam autograf.
180 zł

Dostępne 10 szt.

Elektronika i muzyka • Muzyka
Numer hip-hop z dedykacją + pendrive z twórczością
Moja propozycja to utwór stworzony specjalnie dla Ciebie.Dodatkowo podziękowanie na moich mediach społecznościowych i w książce.Jestem autorem ponad 2...
540 zł

Dostępne 30 szt.

Inne
Sponsoring mojego bloga, strony i kanału Youtube + pendrive z twórczo.
Twoja reklama na moich stronach przez 1 rok + podziękowanie na Facebook.Na pendrive moje utwory hip-hop, książki w wersji elektronicznej, materiały ed...
1620 zł

Dostępna 1 szt.

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

AB
Anna Bałach
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!