id: cbrn8f

Uratuj ofiary wojny przed głodem i stratą bezpiecznego miejsca pobytu

Uratuj ofiary wojny przed głodem i stratą bezpiecznego miejsca pobytu

38 007 zł 
z 50 000 zł
76%
7 dni do końca
149 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności5

 • image
  image

  Czytaj więcej
 • image
  image
  image
  image

  Czytaj więcej
 • Jeśli mamy za dużo rzeczy od dobrych ludzi to wysylamy transporty na Ukrainę  to wlasnie z Ukrainy zostały przywiezione 3 małe kotki bezdomne , które błąkały się przy drodze 💙💛image
  image
  image
  image
  image

  Czytaj więcej
 • image
  Kochane dziewczyny z dzieciaczkami 💙💛
  Czytaj więcej
 • Kochani 💙💛pokaże Wam niedługo te kochane małe dzieci  💙💛 wiadomo muszę mieć zgodę na papierku, żebym mogę opublikować wizerunek 💙💛 w tedy  będziecie wiedzieć dlaczego to robimy , dlaczego walczymy.... nie na froncie, ale tu dając im dach nad główą i dbając o to , żeby zawsze było co do jedzenia 💙💛 to dzięki nam , wam możemy czynić cuda 💙💛
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam Kochani jestem Kasia prosta i bezpośrednia kobieta, która poświęciła się z przyjaciółmi w 100% jak nie 200% w pomaganiu i wspieraniu ludzi którzy uciekli ze swojej Ojczyzny i dla tych, którzy zostali na Ukrainie ( cywili, żołmierzy).
Ci biedni ludzie, a w szczególności DZIECI !!!!

Musiały opuścić swój Kraj i walczyć o przetrwanie w obcym kraju , bez braci , ojca , dziadków, którzy musieli zostać na froncie, albo nie chcieli opuścić lub nie mogli.

Ja i moi przyjaciele, jak również ludzie o ogromnym sercu 💙💛  pomagają nam w opiece ok 150 osobami, ta liczba sie zmienia jedni wyjeżdżają drudzy przyjeżdżają. 

Zaczęliśmy od garstki ludzi, którym pomogliśmy, ale wolontariat jest uzależniający chcemy pomagać,  ale nie jesteśmy już w stanie utrzymać domów,  które wynajęliśmy na nasze firmy dla tych ludzi, żeby mieli gdzie się schronić i poczuć bezpiecznie przeczekać te piekło, które toczy się w ich Ojczyźnie.
Człowieczeństwo to my,
to w Naszej wspaniałej Ojczyznie jesteśmy postawieni w gotowości, żeby zadbać o godne życie ludzi ....

nie patrzę czy to Ukrainiec czy inny obcokrajowiec są to ludzie tak jak my 💙💛

Zwracam się do Was z ogromna prośbą, a wręcz z błaganiem o pomoc w opłaceniu rachunków....niestety nasze środki, własny budżet już nie jest w stanie pokryć wszystkich zobowiazań, a dalej chcemy walczyć, dalej chcemy pomagać, ale musimy widzieć światełko w tunelu, żeby Ci którymi sie opiekujemy na dzień dzisiejszy nie trafili na ulicę.

Kochani większość osob w naszych domach to dzieci, które urodziły się pod naszą opieką.... nasz wolontariusz jadąc z transportem na Ukrainę został nawet chrzestnym, coś pięknego, nawet zabrał bezdomne 3 małe kotki, które znalazl przy ulicy.

Dzisiaj 24.04.2022 opiekujemy się 150 osobami , które mamy w kilku lokalizacjach rozmieszczonych po wynajętych domach przez nas , ludzie nie chcieli wynajmu ludziom z Ukrainy więc wynajęliśmy na firmę, domy w których żyją nasi podopieczni.

Wiem ,że niektórzy nie mają wiele ,ale są w stanie podzielić się kromką chleba .
Nie proszę Was o wiele jeśli każdy z nas wpłaci
  
                                   1 zł 

ALE jeśli jest w stanie wpłacić więcej to kłaniam się nisko dla wszystkich w imieniu swoim , moich przyjaciół, kobiet I dzieci, którzy uciekli z piekła. Możemy dostać wypowiedzenie umowy , bo przerosły nas koszty ... dlatego Was błagam, proszę pomóżcie nie chcemy , żeby nasi podopieczni stracili dach nad głową, albo tym bardziej wrócili do swojego kraju, gdzie dalej jest niebezpiecznie.

Nie możemy pozwolić, aby nasi przyjaciele z Ukrainy cierpieli i umierali z głodu!


PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY, ZA TO ,ZE NIE UMIEM PIEKNIE PISAĆ JAK POETA ...  ALE UMIEM WALCZYĆ CZYNAMI, NIE SPAĆ  NOCAMI ,A POMAGAĆ I JESZCZE ZNALEŹĆ CZAS DLA MOJEGO 4 LETNIEGO SYNKA I PROWADZIĆ FIRMĘ.

💙💛💙💛POMÓŻCIE BŁAGAM 💙💛💙💛


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 149

 
Dane ukryte
ukryta
AJ
Anna
200 zł
M
Magdalena
150 zł
DK
LO Czacki
210 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
S
Sara
1 000 zł
MJ
Magda Juchiewicz
180 zł
MZ
maturzysta z Czackiego
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

853 699 zrzutek

i zebrali

740 530 663 zł

A ty na co dziś zbierasz?