id: cbs637

WIELKI FINAŁ Tour de Konstytucja PL

WIELKI FINAŁ Tour de Konstytucja PL

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
16 960 zł 
z 15 000 zł
113%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

8 sierpnia w Warszawie odbędzie się Wielki Finał Tour de Konstytucja PL.

Udział w nim wezmą przedstawiciele organizacji lokalnych, zaangażowanych w projekt Tour de Konstytucja, uczestnicy spotkań (znakomici prawnicy) oraz wielu gości, dla których finał będzie dopiero początkiem przygody z Touru.


Podczas tego ogólnopolskiego pikniku obywatelskiego, wystąpią poznani podczas TdK artyści oraz wspaniałe gwiazdy – zapowiedzieli się Martyna Jakubowicz, Zbyszek Hołdys, Krzysztof Zalewski i Michał Urbaniak.


Do przygotowania eventu zaangażowani są wolontariusze, ale trzeba też wynająć sprzęt nagłaśniający, namioty, stoły i krzesła, "Toi-Toie", zorganizować zabezpieczenie medyczne, ochronę oraz wiele innych, koniecznych do przeprowadzenia tego spotkania rzeczy – to są koszty.


Tour de Konstytucja PL jak do tej pory wspierany jest przez samych obywateli i jako organizatorzy przekonani jesteśmy, że także Wielki Finał uda się nam zrealizować w tej formie.


Zaoszczędzone środki trafią na konto Fundacji Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych, głównego organizatora Tour de Konstytucja PL, na potrzeby realizacji celów statutowych – walkę o prawa człowieka, popularyzowanie idei konstytucyjnych i obronę demokracji.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 197

TJ
TJ666
666 zł
MP
Mirosław Pokorski
555 zł
 
Dane ukryte
500 zł
ML
Marian Lipka
500 zł
AS
Adam Stankiewicz
500 zł
PS
Pawel Sobczyk
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

774 635 zrzutek

i zebrali

574 400 912 zł

A ty na co dziś zbierasz?