id: cbysgd

Słuchacze Radia Wnet dla Ukrainy

Słuchacze Radia Wnet dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 189 284 zrzutki i zebrali 1 252 972 179 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

y6b76bd95d0afd62.png

Słuchacze Radia Wnet od dawna chętnie niosą pomoc potrzebującym. Dzięki Państwa wsparciu udało się nam zorganizować już cztery konwoje z pomocą humanitarną dla walczącej z rosyjską agresją Ukrainy. Potrzeby obrońców Ukrainy wykraczają jednak poza leki i żywność. Dlatego postanowiliśmy kupić ukraińskim żołnierzom samochód terenowy i zorganizowaliśmy w tym celu zrzutkę.


Nasz korespondent Paweł Bobołowicz ze Studia Kijów jest w bezpośrednim kontakcie z ukraińskimi żołnierzami. Dzięki temu znamy ich dokładne potrzeby i możemy zagwarantować, że zakupiony samochód trafi do konkretnych osób ze struktur Ukraińskich Sił Zbrojnych i będzie wykorzystany bezpośrednio w rejonie walk. Ze względów bezpieczeństwa nie będziemy jednak podawać publicznie dokładnych danych jednostki, do której trafi samochód.


W związku z chęcią uniknięcia konieczności zapłaty podatku od darowizny, a tym samym upewnienia się, że wszystkie środki zostaną wykorzystane w sposób celowy, prosimy od wpłaty od jednej osoby nie przekraczające 4900 złotych. Jeżeli po zakupie samochodu na koncie zbiórki pozostaną jakieś pieniądze, wykorzystamy je na zakup innej niezbędnej pomocy rzeczowej dla ukraińskich żołnierzy.


Razem do zwycięstwa!

Разом до Перемоги!


x30e17028f97a586.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 153

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków