id: cc2gs6

Kalendarz 2023 ze zwierzętami ze schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu

Kalendarz 2023 ze zwierzętami ze schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
4 180 zł 
łącznie
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 913 298 zrzutek i zebrali 876 240 613 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

A my coś mamy i chętnie Wam też damy! Właśnie odebraliśmy z drukarni nasze kalendarze na 2023 rok. I już za chwilę możecie mieć go u siebie. Mamy nadzieję, że cały nakład rozejdzie się w ekspresowym tempie. A co należy zrobić? 


Wystarczy, że wpłacisz na zrzutkę 30 zł (jeśli chcesz, żebyśmy go wysłali do Ciebie, 46 zł) lub wielokrotność tej kwoty, jeśli chcesz kupić więcej niż jeden kalendarz. Następnie w wiadomości do organizatora wpisać swoje dane (imię i nazwisko) oraz liczbę kalendarzy, za które dokonana została wpłata. Liczba kalendarzy jest ograniczona i nie przewidujemy dodruku!


Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu. 


Pamiętaj, że wybierając wpłatę natychmiastową, zaksięguje się ona praktycznie od razu na naszym koncie. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, zaksięguje się on po kilku dniach.


Chcesz wpłacić darowiznę na schronisko? Proszę, posłuż się specjalnie do tego założoną zrzutką (https://zrzutka.pl/dwgb53).


Wydawanie zakupionych kalendarzy rozpoczniemy od 10 października 2022 r. Będzie można je odebrać bezpośrednio w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu (ul. Łokietka 7, 58-303 Wałbrzych), najlepiej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez nasz FB. Osoby, które zakupią kalendarz z opcją wysyłki, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail [email protected] danych do wysyłki kalendarza (Uwaga! Wysyłka jest za pośrednictwem InPost paczkomaty, więc prosimy o dane wybranego przez Ciebie paczkomatu).


Dobro wraca, a pomaganie jest takie proste!


Dziękujemy!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków