id: cc856h

Park Mikrokosmos nocą - BILETY wstępu do najnowszej atrakcji po bardzo OKAZYJNEJ CENIE

Park Mikrokosmos nocą - BILETY wstępu do najnowszej atrakcji po bardzo OKAZYJNEJ CENIE

Aktualności 1

  • Bilety do wykorzystania już 19 grudnia! Potem od 25 do 27 grudnia. Kolejne terminy już w 2021r. W tym okres ferii zimowych. 
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

b2ed42177db6fb0d.jpeg


Szanowni Państwo,

rok 2020 jaki jest, każdy widzi i pewnie większość z Was odczuwa go na własnej skórze. To, że branża turystyczna jest jedną z najbardziej dotkniętych wiadomo od wiosny. Z tego też powodu po raz drugi zdecydowaliśmy się wystawić pakiety biletowe ale i nie tylko, w bardzo atrakcyjnej cenie co planującym odwiedzić nasz Mikrokosmos nocą pozwoli zaoszczędzić, a nam niewątpliwie pozwoli oddalić widmo bankructwa.

Pakiety z ofertą biletów czy ogniskowych pyszności, do wykorzystania będą od razu (w pierwszy pracujący termin) ale również w okresie świąt Bożego Narodzenia czy ferii zimowych 2021!

Zachęcamy do zakupu i korzystając z okazji życzymy Wam WESOŁYCH ŚWIĄT i szybkiego powrotu do normalności, tej sprzed wybuchu pandemii.


MIKROKOSMOS NOCĄ

v97a871a1d5bde75.jpeg

ODKRYWAMY PRZED WAMI NASZE NIEZNANE OBLICZE

Mikrokosmos nocą, to niezwykła przygoda w nieco mrocznym ogrodzie, pełnym olbrzymich owadów, mikroorganizmów ale również strachu. Park rozświetli ponad 100 różnego rodzaju świateł, jednak wszystko pozostanie w odpowiednim nastroju do zwiedzania tego niezwykłego miejsca.


OSTATNIE WEJŚCIE TYLKO DLA ODWAŻNYCH

Od godziny 20:00 w Parku nie zabraknie krzyków – tych Waszych jak i z innego mrocznego świata pełnego goblinów, trolli, diabłów, demonów i czarownic. Ponieważ stworzenia te bywają naprawdę przerażające, wejście w ostatniej godzinie przewidujemy dla osób powyżej 15 roku życia (chyba, że pełnoletni opiekun dziecka postanowi inaczej.

Wpłacający 5

CK
Cezary. Kozłowski
200 zł
 
Dane ukryte
39 zł
 
Dane ukryte
29 zł
 
Dane ukryte
29 zł
Piotr Żeńca
ukryta

Nagrody

Wpłać 13 zł i więcej
Aniołek
Bilet wstępu dla każdego (bez rozgraniczeń na ulgowy czy normalny). PULA BILETÓW OGRANICZONA, śpiesz się z zakupem

wybrano 1 raz (pozostało 49 z 50)

Wybieram
Wpłać 29 zł i więcej
Gwiazdeczka
Bilety wstępu dla 2 osób.Cena regularna to 38zł. Wpłacając w tym wariancie, w Twoim portfelu zostanie 9,0zł. Może podaruj je komuś na prezent w formie Vouchera? Bilety do wykorzystania, aż do końca marca 2021. Kalendarz pracy Mikrokosmosu nocą znajdziesz tutaj https://mikrokosmos.edu.pl/godziny-otwarcia-parku/W celu odebrania przysługujących biletów, należy podać w naszej kasie biletowej adres email użyty przy rejestracji konta na zrzutka.pl TO BEZWZGLĘDNY WARUNEK abyśmy mogli zweryfikować wpłatę.

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 10 grudnia, 2020

Wybieram
Wpłać 42 zł i więcej
Choinka
Bilety wstępu dla 2 osób dorosłych + 1 osoba, której przysługuje bilet ulgowy (dziecko, emeryt, student itp)Cena regularna to 51zł. Wpłacając w tym wariancie, w Twoim portfelu zostanie 9,0zł. Może podaruj je komuś na prezent w formie Vouchera? Bilety do wykorzystania, aż do końca marca 2021. Kalendarz pracy Mikrokosmosu nocą znajdziesz tutaj https://mikrokosmos.edu.pl/godziny-otwarcia-parku/W celu odebrania przysługujących biletów, należy podać w naszej kasie biletowej adres email użyty przy rejestracji konta na zrzutka.pl TO BEZWZGLĘDNY WARUNEK abyśmy mogli zweryfikować wpłatę.

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 10 grudnia, 2020

Wybieram
Wpłać 55 zł i więcej
Mikołaj
Bilety wstępu dla 2 osób dorosłych + 2 osoby, którym przysługuje bilet ulgowy (dziecko, emeryt, student itp)Cena regularna to 64zł. Wpłacając w tym wariancie, w Twoim portfelu zostanie 9,0zł. Może podaruj je komuś na prezent w formie Vouchera? Bilety do wykorzystania, aż do końca marca 2021. Kalendarz pracy Mikrokosmosu nocą znajdziesz tutaj https://mikrokosmos.edu.pl/godziny-otwarcia-parku/W celu odebrania przysługujących biletów, należy podać w naszej kasie biletowej adres email użyty przy rejestracji konta na zrzutka.pl TO BEZWZGLĘDNY WARUNEK abyśmy mogli zweryfikować wpłatę.

przewidywana dostawa: 10 grudnia, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

647 336 zrzutek

i zebrali

403 583 995 zł

A ty na co dziś zbierasz?