Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Park Mikrokosmos nocą - BILETY wstępu do najnowszej atrakcji po bardzo OKAZYJNEJ CENIE ID: cc856h

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Aniołek

  Bilet wstępu dla każdego (bez rozgraniczeń na ulgowy czy normalny). PULA BILETÓW OGRANICZONA, śpiesz się z zakupem

  Aniołek
 • Gwiazdeczka

  Bilety wstępu dla 2 osób.Cena regularna to 38zł. Wpłacając w tym wariancie, w Twoim portfelu zostanie 9,0zł. Może podaruj je komuś na prezent w formie Vouchera? Bilety do wykorzystania, aż do końca marca 2021. Kalendarz pracy Mikrokosmosu nocą znajdziesz tutaj https://mikrokosmos.edu.pl/godziny-otwarcia-parku/W celu odebrania przysługujących biletów, należy podać w naszej kasie biletowej adres email użyty przy rejestracji konta na zrzutka.pl TO BEZWZGLĘDNY WARUNEK abyśmy mogli zweryfikować wpłatę.

  Gwiazdeczka
 • Choinka

  Bilety wstępu dla 2 osób dorosłych + 1 osoba, której przysługuje bilet ulgowy (dziecko, emeryt, student itp)Cena regularna to 51zł. Wpłacając w tym wariancie, w Twoim portfelu zostanie 9,0zł. Może podaruj je komuś na prezent w formie Vouchera? Bilety do wykorzystania, aż do końca marca 2021. Kalendarz pracy Mikrokosmosu nocą znajdziesz tutaj https://mikrokosmos.edu.pl/godziny-otwarcia-parku/W celu odebrania przysługujących biletów, należy podać w naszej kasie biletowej adres email użyty przy rejestracji konta na zrzutka.pl TO BEZWZGLĘDNY WARUNEK abyśmy mogli zweryfikować wpłatę.

  Choinka
 • Mikołaj

  Bilety wstępu dla 2 osób dorosłych + 2 osoby, którym przysługuje bilet ulgowy (dziecko, emeryt, student itp)Cena regularna to 64zł. Wpłacając w tym wariancie, w Twoim portfelu zostanie 9,0zł. Może podaruj je komuś na prezent w formie Vouchera? Bilety do wykorzystania, aż do końca marca 2021. Kalendarz pracy Mikrokosmosu nocą znajdziesz tutaj https://mikrokosmos.edu.pl/godziny-otwarcia-parku/W celu odebrania przysługujących biletów, należy podać w naszej kasie biletowej adres email użyty przy rejestracji konta na zrzutka.pl TO BEZWZGLĘDNY WARUNEK abyśmy mogli zweryfikować wpłatę.

  Mikołaj
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij