id: ccu7g9

KARETKA DLA SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM

KARETKA DLA SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM

Nasi użytkownicy założyli 1 188 204 zrzutki i zebrali 1 250 858 725 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Z inicjatywy mieszkańców Gminy Czosnów i Gminy Łomianki, Stowarzyszenia Przyjaciół Sportu i Rekreacji „Szybka Piłka”, Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie, pracowników Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Gminy Czosnów, stworzona została zbiórka na zakup karetki dla SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM wraz z doposażeniem.

Obecnie placówka dysponuje wysłużonymi, starymi pojazdami, które lata świetności i niezawodności mają już dawno za sobą. Wciąż brakuje środków na nieustannie rosnące potrzeby, koszty funkcjonowania oraz remonty. Dlatego też zakup nowego pojazdu pozostaje w sferze marzeń pracowników szpitala i jego małych pacjentów. Stale pojawiają się ważniejsze wydatki i bardziej oczekiwane inwestycje. Niemniej jednak jakość świadczonych usług transportowych powinna również ulec poprawie. Stąd zrodził się pomysł zorganizowania zrzutki.

Wierzymy, że udzielone przez Państwa wsparcie przybliży nas do zrealizowania zamierzonej inicjatywy i stanie się wkładem w poprawienie jakości transportu i bezpieczeństwa dzieci hospitalizowanych w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 359

preloader

Komentarze 26

 
2500 znaków