id: ccu7g9

KARETKA DLA SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM

KARETKA DLA SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM

Nasi użytkownicy założyli 956 477 zrzutek i zebrali 962 446 812 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Z inicjatywy mieszkańców Gminy Czosnów i Gminy Łomianki, Stowarzyszenia Przyjaciół Sportu i Rekreacji „Szybka Piłka”, Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie, pracowników Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Gminy Czosnów, stworzona została zbiórka na zakup karetki dla SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM wraz z doposażeniem.

Obecnie placówka dysponuje wysłużonymi, starymi pojazdami, które lata świetności i niezawodności mają już dawno za sobą. Wciąż brakuje środków na nieustannie rosnące potrzeby, koszty funkcjonowania oraz remonty. Dlatego też zakup nowego pojazdu pozostaje w sferze marzeń pracowników szpitala i jego małych pacjentów. Stale pojawiają się ważniejsze wydatki i bardziej oczekiwane inwestycje. Niemniej jednak jakość świadczonych usług transportowych powinna również ulec poprawie. Stąd zrodził się pomysł zorganizowania zrzutki.

Wierzymy, że udzielone przez Państwa wsparcie przybliży nas do zrealizowania zamierzonej inicjatywy i stanie się wkładem w poprawienie jakości transportu i bezpieczeństwa dzieci hospitalizowanych w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 359

BS
Beata, Mirka, Janusz
250 zł
TS
Tomasz Stachoń
100 zł
ZS
Zespół Szkół Specjalnych w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy - Aukcja Prac Profesorów ASP
1 500 zł
KD
Małgorzata Dąbrowska
90 zł
KG
Katarzyna Guzowska
20 zł
PK
Paweł Kowalewski
200 zł
MM
MMichalczyk
40 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
KK
Katarzyna Kaska-Lewczuk
AM
Anna Michałowska licytacja bombki
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 26

 
2500 znaków