id: cd9ts4

„Centymetry Szczęścia” w Terapeutycznym Ogrodzie Zmysłów

„Centymetry Szczęścia” w Terapeutycznym Ogrodzie Zmysłów

2 860 zł 
z 40 000
7%
zakończona 31.12.2019r
38 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pomóż dzieciom niepełnosprawnym bez problemów korzystać z Ich nowoczesnego boiska. 2,5 zł w tej zbiórce to 1cm bieżący ogrodzenia, dzięki któremu osoby z niepełnosprawnością ruchową będą mogły aktywnie uprawiać sport. Możesz wesprzeć nas wpłacając dowolną kwotę. Sam zdecyduj, ile chcesz ufundować Centymetrów Szczęścia!

W ramach projektu "Terapeutyczny Ogród Zmysłów" dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hucie dostały zmodernizowane boisko. Będą na nim mogły aktywnie spędzać czas. Boisko jest już niemal w pełni funkcjonalne - brakuje na nim tylko ogrodzenia, które ułatwiłoby korzystanie z niego dzieciom niepełnosprawnym. Sprawność ruchowa wielu z nich nie zawsze jest wystarczająca, by panować nad piłką. W odpowiedzi na Ich specjalne potrzeby, Fundacja follow Me wpadła na pomysł otoczenia boiska siatką piłkochwytów.

Chcemy kupić i zamontować 160 metrów bieżących siatki piłkochwytów o wysokości 5 metrów. Koszt 1 centymetra bieżącego to 2,5 zł. Za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, będziemy bardzo wdzięczni, bo każda to kilka centymetrów szczęścia więcej.

Możesz dokonać wpłaty za pośrednictwem portalu zrzutka.pl

Możesz także:

- zajrzeć na stronę www.wspieramzserca.pl gdzie poznasz dzieci i dowiesz się więcej o Terapeutycznym Ogrodzie Zmysłów;

- wspomóc nas wpłacając datek bezpośrednio na konto lub przekazując pomoc rzeczową: https://wspieramzserca.pl/jak-dokonac-wplaty/;

- udostępnić zrzutkę na Facebooku lub Twitterze, dzięki czemu dotrzemy do większej liczby osób i szybciej wybudujemy Ogród.

Od 2018 roku Fundacja follow Me realizuje budowę Terapeutycznego Ogrodu Zmysłów dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie. Jednym z jego elementów jest boisko do gry w piłkę. Zabezpieczenie boiska siatką ułatwi dzieciom grę w piłkę i umożliwi bardziej intensywne ćwiczenia, a tym samym wspomoże rehabilitację.

Nazwiska darczyńców pojawią się na stronie www.wspieramzserca.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 475 zrzutek

i zebrali

836 340 089 zł

A ty na co dziś zbierasz?