id: cerxcp

Alerta Team przygotowuje Szlachetną Paczkę dla Rodziny (rodzice + 2 dzieci)

Alerta Team przygotowuje Szlachetną Paczkę dla Rodziny (rodzice + 2 dzieci)

1 100 zł z 1 500 zł
73%
zakończona 13.12.2020r
13 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Miło nam poinformować, że Alerta ponownie wspiera działania Szlachetnej Paczki.

Pomagamy innym, bo lubimy pomagać! :) - szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia - każdy kolejny wywołany uśmiech daje nam ogrom satysfakcji.


Żeby skompletować pomoc dla wybranej przez nas Rodziny, trzeba podjąć spory wysiłek. Przekonaliśmy się już niejednokrotnie, że tylko to, co jest prawdziwe, daje satysfakcję. Doskonale wiemy też, że w Zespole jest największa siła. Wierzymy, że dołączycie do nas i wesprzecie naszą inicjatywę!

 

Jeżeli ktoś z Was ma możliwość i chęć pomóc finansowo potrzebującej Rodzinie poprzez wpłatę dowolnej kwoty na zakup rzeczy do paczki – będziemy niezmiernie wdzięczni.


Poczujcie razem z nami moc pomagania!


Mamy mało czasu! Szlachetną Paczkę przekazujemy Naszej Rodzinie w tzw. Weekend Cudów, czyli w tym roku 12-13 grudnia. Spieszmy się pomagać!

 

Wierzymy, że razem możemy zdziałać wiele dobrego i sprawić, że czyjeś święta staną się piękniejsze i jeszcze bardziej wyjątkowe!

 

Oczywiście będziemy Was informować na bieżąco o efektach tej zrzutki - ile zebraliśmy i co kupiliśmy do Szlachetnej Paczki dla Naszej Rodziny. Sprawdzajcie to na bieżąco na facebook'owym profilu Alerta.pl

 

Zapraszamy Was, jako Przyjaciół i Sympatyków Alerty, do podjęcia się wspólnej, świątecznej inicjatywy i wsparcia Pani Anny, Pana Jacka i ich cudownych dzieci.


Pani Anna wraz z Panem Jackiem wychowują dwójkę wspaniałych dzieci. Filip ma stwierdzone ADHD, niestety sprawia problemy zarówno w szkole jak i w domu. Przez to Pani Anna ma trudności z podjęciem stałej pracy. Dodatkowe problemy pojawiły się od czasu, kiedy to Pani Anna pierwszy raz trafiła do szpitala, ich świat stanął na głowie. U Pani Anny stwierdzono komplikacje poporodowe, co doprowadziło do sepsy. W tym roku aż 3 razy leżała w szpitalu. Ciągłe wizyty w szkole, stała obserwacja syna, problemy ze zdrowiem, doprowadziły do straty pracy. Maja jest pogodną, grzeczną dziewczynką, zapatrzona w starszego brata jak w obrazek. Pan Jacek musiał zaopiekować się dziećmi i pomóc Pani Annie w dojściu do pełnej sprawności. Teraz, kiedy Pani Anna czuje się już dobrze, to Pan Jacek nie może znaleźć stałej pracy, zatrudnia się dorywczo, gdzie tylko może. Rodzina mieszka w małym mieszkanku z jednym pokojem połączonym z kuchnią, bez toalety. Niestety problemy z pracą i zdrowiem sprawiły, że rodzina ma zadłużenie na mieszkaniu, przez co grozi im eksmisja.


Trzy kluczowe potrzeby Rodziny to:

1. Żywność - odciąży budżet rodziny.

2. Odzież - nadchodzi zima, a dzieci nie mają ciepłych kurtek .

3. Rozdrabniacz do WC - pozwoli na montaż WC. Rodzina w chwili obecnej nie ma dostępu do własnej toalety. / już zakupiony :) /


Będziemy Wam wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą cegiełkę dołożoną do wspólnego dzieła świątecznej pomocy!

Zapraszamy Was do udziału w Szlachetnej Paczce z Alertą!

 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 13

JL
Jacek Lipertowicz
400 zł
 
Dane ukryte
100 zł
HB
bero
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PB
Przemek B
50 zł
TU
Tomasz Urban
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
ES
Ewa Służałek
50 zł
AK
Aleksander Kapinos
50 zł
TH
tomasz hetke
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

722 784 zrzutki

i zebrali

499 433 261 zł

A ty na co dziś zbierasz?