id: cf3wny

Operacja biodra Kamila

Operacja biodra Kamila

Nasi użytkownicy założyli 1 036 920 zrzutek i zebrali 1 106 472 744 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie finansowe dla naszego synka Kamilka. Będziemy wdzięczni za poświęcony czas na zapoznanie się z jego chorobą.

Kamil w wyniku przedwczesnego porodu jest dzieckiem niepełnosprawnym, które wymaga bardzo długiej rehabilitacji i specjalistycznych sprzętów.

Kamil ma obecnie 8 lat, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę lekooporną, wadę wzroku i do tej pory nie potrafi samodzielnie się poruszać. Więcej informacji o Kamilku znajdą Państwo na jego stronie internetowej:

https://www.facebook.com/KamilekBekus

W wyniku patologicznego napięcia spastycznego mięśni przywodzicieli w nogach, wynikającego z mózgowego porażenia, kość udowa nie mogła wykształcić się prawidłowo. Na ostatnim zdjęciu RTG bioder wykonanym w sierpniu 2020r. widać podwichnięcie lewego biodra. Po konsultacji z dr Shadim w Poznaniu otrzymaliśmy informację, że trzeba jak najszybciej przeprowadzić operację polegającą na uwolnieniu wielopoziomowym tkanek miękkich. Niestety termin na NFZ to sierpień 2021r. Doktor powiedział, że Kamil nie może tyle czekać, bo do tego czasu biodro całkiem się zwichnie a wówczas trzeba będzie przeprowadzić bardzo poważną operację polegającą na osteotomii kości udowej (przecięciu jej i odpowiednim ustawieniu).

Nie mamy innego wyjścia jak przeprowadzić operację prywatnie w Klinice Grunwaldzkiej w Poznaniu. Koszt tej operacji to 8.600 zł. Termin operacji wyznaczony jest na 16.11.2020r.

Koszt miesięcznych rehabilitacji, terapii logopedycznych i psychologicznych Kamila to kwota 2.500 zł. Do tego dochodzi kwota wydawana na leki przeciwpadaczkowe oraz zakup oleju CBD w wysokości 1.000 zł.

Brak operacji teraz to zaprzepaszczenie całej dotychczasowej walki o odzyskanie chociaż części sprawności. Bez tej operacji dojdzie do całkowitego zwichnięcia lewego biodra, rotacji miednicy a w konsekwencji do skrzywienia kręgosłupa.

Bardzo prosimy o choćby minimalne wpłaty, aby dzięki Państwa pomocy Kamilek miał szansę na operacjię i życie bez bólu.

Rodzice Kamila - Justyna i Robert

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

 
Dane ukryte
200 zł
RK
Robert kleta
200 zł
KK
Karolina Kowalczyk Błaszczyk
200 zł
KS
Kamila Sołtys
200 zł
Teresa
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AR
Artur Rycharski
100 zł
MM
Marcin Małasiewicz
100 zł
EB
Emilia
100 zł
EB
Elwira
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!