id: cfx9mg

Świąteczna Paczka OIRP w Szczecinie

Świąteczna Paczka OIRP w Szczecinie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 710 zł 
z 10 000
37%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 916 803 zrzutki i zebrali 884 312 631 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie po raz kolejny organizuje zbiórkę na pomoc potrzebującym. W tym roku zdecydowaliśmy się pomóc:


Zgromadzeniu Zakonnemu Sióstr Misjonarek Miłości- Siostry prowadzą noclegownię i pomagają osobom bezdomnym (przykładowo codziennie rozdając setki obiadów), nie korzystając przy tym z pomocy (rządowej czy samorządowej) w jakiejkolwiek formie. Jest to w zasadzie jedyne takie miejsce w Szczecinie. Zgromadzone na ich rzecz środki przeznaczone zostaną na środki czystości, ręczniki, pościel, leki pierwszej pomocy, ubrania, bieliznę,


Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Choszcznie- zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup dobrej jakości mokrej karmy dla psów oraz kotów, ubranek dla psów, ciepłych kocy, długich smyczy, suplementów na stawy, podkładów medycznych, czy też obroży na pchły Foresto i żwirka dla kotów. Potrzeby Schroniska pozostają duże.


Przy dokonywaniu wpłaty każdy wpłacający ma możliwość wskazania, na który z celi ma zostać przeznaczona jego darowizna.


Istnieje również możliwość wpłaty na rachunek bankowy (subkonto) założony specjalnie na potrzeby zbiórki: 69105001616951000000002021. Gdyby ktoś wolał pomóc poprzez przyniesienie niezbędnych rzeczy (np. ciepłych ubrań) prosimy o wcześniejszy kontakt.

Za wszelką pomoc z góry dziękujemy ❤

Gorąco zachęcamy do udziału !Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!