id: cfxkmy

Orion, Lolek, Wolly, Elza, zabiegi, badania krwi, profilaktyka, czipowanie

Orion, Lolek, Wolly, Elza, zabiegi, badania krwi, profilaktyka, czipowanie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
30 zł 
z 1 920 zł
1%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

ciekawostką jest, że miesiąc wcześniej te koty były złapane i czekały na odbiór. Najprawdopodobniej zostało to uzgodnione z jakąś organizacją lub schroniskiem. Nie wiem, opiekunowie na miejscu nie są wstanie powiedzieć z kim zostało to omówione. Finalnie nikt po złapane koty nie przyjechał. Zostały wypuszczone z powrotem. Jeden zginął śmiercią tragiczną, bo rozjechanie przez pociąg do lekkich śmierci nie należy.


Czwórka kociąt. 3 kocurki trafiły na zabieg kastracji, kotka miała na niego czekać. Sam bardzo długo szukałem miejsca gdzie te kocięta się urodziły, wspólnie ze znajomymi wielokrotnie jeździliśmy by je złapać, często w środku nocy. Wszystkie kocięta otrzymały profilaktykę, krew została wysłana na badanie. Bardzo trudno jest przejść obojętnie koło zwierzęcia żyjącego na ulicy, ze świadomością, że nie będzie na niej długo żyło. Dzwoniono do mnie jednocześnie w sprawie bardzo wielu kociąt. Nikt ich nie chciał przyjmować, nikt nie chciał się nimi zająć, nie było i nie ma chętnych do zostania domem tymczasowym. To bardzo trudna sytuacja, gdy wszystkie koszty, łapania, leczenia, opieki, bierze na siebie samotna osoba, która nawet nie ma samochodu. Zamiast szukać pracy, wolę poświęcić czas na działania charytatywne i starać się pomóc tym kotom, którym mogę.

Termin płatności tej wspólnej faktury mija 13 września. To kolejna z kilkudziesięciu faktur w bardzo krótkim okresie czasu i muszę prosić o pomoc w zebraniu środków na jej opłacenie.


z80a6933370487b6.jpegz7e837aefcb159d5.jpeg


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 2

 
Dane ukryte
20 zł
AM
Agata Majtczak-Wiatrowska
10 zł

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

800 966 zrzutek

i zebrali

621 653 902 zł

A ty na co dziś zbierasz?