id: cgjvz2

Pomóż nam zrealizować projekt edukacyjny!

Pomóż nam zrealizować projekt edukacyjny!

271 zł 
z 12 000 zł
2%
zakończona 01.03.2020r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W tym roku nasza Fundacja, zachęcona przez burmistrza oraz jego zastępcę, ubiegała się o dotację w obszarze Ochrona zwierząt na zadanie: Działania promujące ideę pomocy dla zwierząt poprzez edukowanie młodzieży szkolnej i przedszkolnej.Niestety nie otrzymaliśmy dotacji, ze względu na błędy w wypełnionym wniosku. Dopiero się uczymy i nie wszystko potrafimy wykonać bezbłędnie. 

Nie poddajemy się jednak. Uważamy, że projekt, który planowaliśmy zrealizować jest na tyle ważny, że być może znajdą się prywatni darczyńcy, chcący go wesprzeć.

W naszym projekcie chcielibyśmy skupić się na uczeniu dzieci i młodzieży odpowiedzialnego i bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami. Edukacji w zakresie praw zwierząt i sposobów reagowania w sytuacjach znalezienia udomowionego lub dzikiego zwierzęcia. Oprócz tego dzieci i młodzież miałyby okazję do kontaktu z psami pracującymi w ratownictwie i dogoterapii. Uważamy, że bardzo istotnym jest mówienie dzieciom, w jaki sposób odczytywać sygnały wysyłane przez zwierzęta, jak zachowywać się w stosunku do obcych zwierzaków, w jaki sposób dbać o zwierzęta domowe. 

W ramach projektu odwiedzimy placówki edukacyjne na terenie gminy Wronki. Zebrane fundusze przeznaczymy na materiały edukacyjne, nagrody w konkursach fotograficznych i wiedzy o zwierzętach, a także nagranie filmów edukacyjnych.

Chcemy działać i wierzymy, że dzięki Wam będzie to możliwe. Jeżeli chcecie, aby dzieci i młodzież z terenu naszej gminy była edukowana w zakresie ochrony zwierząt i wiedziała, jak mądrze pomagać, to zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

862 828 zrzutek

i zebrali

758 646 935 zł

A ty na co dziś zbierasz?